19:35 2 min. Justin Chwedoruk #40 Zahaczenie
19:59 2 min. Krzysztof Zapała #10 Ostrość
23:59 2 min. Krzysztof Śmiełowski #6 Uderzanie kijem
27:52 2 min. Bogusław Rąpała #23 Zahaczenie
31:55 2 min. Bobby Preece #3 Uderzanie kijem
33:30 4 min. Luke Popko #29 Wysoko uniesiony kij
34:41 2 min. Tobiasz Bigos #86 Zahaczenie
44:23 2 min. Craig Cescon #32 Atak kijem trzymanym oburącz
45:09 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:43 2 min. Justin Chwedoruk #40 Zahaczenie
57:55 2 min. Patryk Wajda #13 Trzymanie przeciwnika
Statystyki pomeczowe: Strzały celne: 28 - 36, strzały niecelne: 16-17, Kary: 26-10 min. Wznowienia: 27-38

- RZUTY KARNE

- W dogrywce mistrz Polski wyraźnie przycisnął beniaminka, świetnie jednak bronił Kalemba. Teraz loteria - rzuty karne.

- 65 min. - Wajda z niebieskiej, obok bramki.
- 64 min. - Bartosz z ostrego kąta, broni Kalemba.
- 63 min. - Kijem strzał Malasia broni Kalemba. Kotaszka z niebieskiej pewnie bramkarz Katowic.
- 62 min. - Dziubiński z backhandu z bliska, odbija Kalemba a Dronia przestrzelił w stuprocentowej sytuacji, krążek podskakiwał!
- 61 min. - Strzał Vozdeckyego w środek bramki Kalemby.

- DOGRYWKA!
- 59 min. - Vitek w doskonałej sytuacji, miał odsłoniętą bramkę, ale ten przestrzelił!
- 58 min. - GOL! 4-4! Sucharski mierzonym strzałem zza Mojzisza zaskakuje Odrobnego!
- 58 min. - Pusta bramka w zespole gospodarzy.
- 58 min. - Wajda na ławce kar i katowiczanie przed końcem meczu zagrają w przewadze.
- 57 min. - Popko sam przed Odrobnym, ale po jego raku krążek odbija się nad bramką.
- 55 min. - Frączek przed okazją zdobycia gola, przeciągnął Odrobnego, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i trafił prosto w bramkarza.
- 54 min. - Drzewiecki w indywidualnej akcji, powstrzymywany przez obroncę, ale broni Odrobny.
- 54 min. - Vozdecky z ostrego kąta, broni Kalemba.
- 53 min. - Bartos minął dwóch rywali, wyszedł w sytuacji sam na sam, ale Kalemba broni.
- 52 min. - Kara dla Chwedoruka, który nie ukrywa niezadowolenia w tej sytuacji, bijąc rękawicą w bandę po decyzji Rokickiego.
- 51 min. - Katowiczanie próbują zaatakować, ale stracone gole wyraźnie osłabiły ich zapały.
- 49 min. - GOL! 3-4! Kolusz do nieobstawionego z boku Mojzisza, a ten z bliska po lodzie pokonał Kalembę!
- 48 min. - Świetna okazja gości, Gruszka do boku, tam Malasiński z pociągnięcia ale broni Kalemba.
- 47 min. - GOL! 3-3! Piękny strzał z niebieskiej Mojzisza ląduje w okienku bramki Kalemby.
- 46 min. - GOL! 3-2! Wajda obok bramki, krążek wychodzi przed bramkę i strzela do pustej Bartos!
- 45 min. - Trzykrotnie strzelał Mojzisz, świetnie i pewnie odbija Kalemba.
- 44 min. - Mocny strzał Vitek - odbija Kalemba.
- 43 min. - W odpowiedzi Bepierszcz - broni Odrobny.
- 43 min. - Dziubiński sam z boku obok bramki.
- 42 min. - Bartos z boku ale odbija Kalemba.

Strzały celny: 5-10, strzały niecelne: 3-7, wznowienia: 7-14

- 40 min. - Koniec II tercji. Gospodarze zasłużenie prowadzą w tym spotkaniu.
- 39 min. - Vitek z backhandu obok słupka.
- 38 min. - Kolusz przed bramką, ale traci krążek.
- 37 min. - Wrzutka Popko, pewnie łapie Odrobny.
- 36 min. - GOL! 3-1! Brown na pełnej szybkości urwał się Mojziszowi, wymanewrował Odrobnego i ulokował gumę w siatce!
- 35 min. - GOL! 2-1! Pięknym mierzonym strzałem Dziubiński tuż przy słupku pokonuje Kalembę!
- 34 min. - Przed bramką Zapała ale faulowany przez bramkarza. Kara i sanoczanie grają znów 5 na 3.
- 33 min. - Z niebieskiej w przewadze Mojzisz, pewnie Kalemba. Sanoczanie grali 5 na 3. Faulowany Strzyżowski przez Popko, który za zranienie przeciwnika dostał 4 min. kary.
- 30 min. - Mocno Mojzisz, spokojnie Kalemba.
- 29 min. - Vozdecky sam na sam, broni Kalemba parkanem!
- 26 min. - Kotaszka mocno obok bramki. Katowiczanie obronili się przed nawałnicą strzałów w osłabieniu.
- 25 min. - Obstrzeliwana bramka Kalemby, ale krążek albo mija bramkę, albo świetnie broni Kalemba! nie trafili z bliska Vozdecky, Kolusz.
- 23 min. - GOL! 2-0! Wiecki wzdłuż bramki do Komorskiego, a ten końcem kija pakuję gumę do pustej bramki.
- 23 min. - Mocny strzał Malasińskiego z lewej strony, ale spalony.
- 21 min. - Strzyżowski zza Bychowskiego, nad bramką.
- Trwa II tercja

- Strzały celne: 11-6, strzały niecelne: 4-4, Wznowienia: 12-8.

- Koniec I tercji
- 20 min. - Krążek wrzucił Vozdecky, ten odbił się od łyżwy Droni, ale Kalemba na posterunku.
- 19 min. - Z niebieskiej Cescon, odbija Odrobny.
- 18 min. - Świetna akcja gospodarzy, ale jedno podanie za dużo i nie ma bramki.
- 16 min. - Grobarczyk z pierwszego krążka, odbija Odrobny.
- 15 min. - Kotaszka w idealnej sytuacji na przeciw Kalemby, ale strzela obok słupka.
- 13 min. - Vozdecky pod bramkę, ale krążek nie dochodzi do Kolusza.
- 12 min. - Kubat z niebieskiej, szczęśliwe odbija barkiem Kalemba.
- 11 min. - Odrobny broni groźny strzał z bliska Bigosa.
- 9 min. - Odpowiedź Grobarczyka, odbija parkanem Odrobny.
- 9 min. - Krzak zza obrońcy, odbija Kalemba.
- 8 min. - Jak na razie mistrz Polski nie może znaleźć sposobu na dobrą obronę gospodarzy.
- 6 min. - GOL! 1-0! Chwedoruk wjechał przed bramkę, uderzył - jego pierwszy strzał obronił Odrobny, ale przy dobitce już nie zareagował.
- 3 min. - Chwedoruk wjechał przed bramkę, ale w ostatniej chwili Dronia uprzedził Odrobnego i wybił gumę przed bramkę!
- 2 min. - Radwański z ostrego kąta, odbija Kalemba.
- 1 min. - Brown blisko zdobycia gola, ale krążek obok bramki! Kibice już z radości krzyknęli że gol.
- Mazurek Dąbrowskiego przed meczem (18:47).
- Przemówienie prezesa PZHL Piotra Hałasika, przyjęte zostały dużymi brawami.
- W składzie Katowic znalazł się Kacper Guzik, ostatnio testowany w Berkucie Kijów i GKS Tychy.
- Uroczyste otwarcie sezonu w Katowicach.
#11 Jared Brown LS 1 3 1 2 4 1 0 0 0 0 0 1 0 2 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#34 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0