11:18 2 min. Piotr Huzarski #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:59 2 min. Paweł Skrzypkowski #55 Zahaczenie
30:11 4 min. Miłosz Lidtke #12 Wysoko uniesiony kij
31:11 2 min. Przemysław Bomastek #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:09 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Przeszkadzanie
35:37 2 min. Angel Nikolov #8 Atak kijem trzymanym oburącz
41:57 2 min. Angel Nikolov #8 Atak kijem trzymanym oburącz
50:59 2 min. Piotr Huzarski #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:49 2 min. Tomasz Połącarz #23 Natarcie
57:54 2 min. Arkadiusz Marmurowicz #19 Przeszkadzanie
- 60 min. - GOOOL 4:3! Chomko z najbliższej odległości pokonał Plaskiewicza! Torunianie dobici 8 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry!
- 45 min. - GOOOL 3:3! Lang wzdłuż bramki do Kamila Kalinowskiego, a ten spokojnym strzałem pokonuje Fikrta.
- 43 min. - Zakotłowało się pod bramką Fikrta, ale Czech doskonale wygarnął krążek.
- 41 min. - Zaczynamy trzecią odsłonę. W ataku torunianie.

Koniec II tercji
- 39 min. - Jaros wędruje na ławkę kar.
- 38 min. - Nie udało im się doprowadzić do wyrównania.
- 36 min. - Role się odwróciły. Na ławce kar Rzeszutko i Nikolov, a torunianie przez 91 sek w przewadze 5/3.
- 32 min. - GOOOL 3:2! Chomko zakręcił pirueta i precyzyjnym uderzeniem po lodzie zaskoczył Plaskiewicza.
- 32 min. - Bomastek wędruje na ławkę kar i oświęcimianie przez 85 sekund w przewadze 5/3/
- 31 min. - GOOOL 2:2! Chomko najszybciej odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym i posłał krążek do... rękawicy Plaskiewicza.
Sędzia Kępa obejrzał wideo, chcąc sprawdzić, czy rak "Plastra" znalazł się za linią bramkową.
- 31 min. - Lidtke "dziubnął" Wojtarowicza. Na twarzy oświęcimianina pojawiła się krew. Sędzia nakłada na Lidtkego karę 2+2 minuty.
- 30 min. - Chomko... Ale miał znakomitą okazję, jednak jego uderzenie "kaskiem" obronił "Plaster".
- 29 min. - GOOOL 1:2! Torunianie wychodzą na prowadzenie. Tor lotu krążka po uderzeniu Kamila Kalinowskiego zmienił Przemysław Bomastek.
- 27 min. - Kasperczyk wędruje na ławkę kar. Torunianie będą grać w przewadze.
Złośliwość rzeczy martwych. Mamy problemy z internetem. Zaległości nadrobimy wkrótce.
- 26 min. - Rzeszutko za długo zwlekał z oddaniem strzału i w efekcie Plaskiewicz miał łatwiejsze zadanie
- 24 min. - Prokopczik zablokował uderzenie Langa

Koniec I tercji
17 min. - GOOOL 1:1! Malat strzałem z bliskiej odległości pokonuje Fikrta. Czeski golkiper bez szans. Trzeba sobie zadać pytanie, gdzie byli obrońcy.
15 min. - Skrzypkowski już na lodzie. Biało-niebiescy nie oddali żadnego kąśliwego strzału.
14 min. - Na razie oświęcimianie nie mają pomysłu na rozegranie zamka.
13 min. - Tabaczek długim podaniem uruchomił Adamusa, który znalazł się w sytuacji sam na sam i został nieprzepisowo zatrzymany przez Skrzypkowskiego. Dwie minuty kary dla Skrzypkowskiego
12 min. - GOOOL 1:0! Różański dobija strzał Nikolova i oświęcimianie wychodzą na prowadzenie. Szybko oświęcimianie (15 sek.) zamienili okres gry w przewadze na bramkę
12 min. - Sędzia Kępa trzyma rękę w górze, a to znak, że będzie kara. Na ławkę kar wędruje Huzarski.
11 min. - Odpowiedź torunian. Akcja Mingego, ale Fikrt pewnie broni.
11 min. - Piotrowicz ładnie wjechał do tercji, ale jego uderzenie broni Plaskiewicz.
5 min. - Na razie sporo chaosu w poczynaniach obu drużyn, ale na tempo spotkania jak na razie nie można narzekać.
4 min. - Kasperczyk, ależ potężna bomba z linii niebieskiej, ale kolejny raz dobrze interweniuje "Plaster".
2 min. - Tabaczek, ale Plaskiewicz popisuje się znakomitą interwencją.

W drużynie Aksam Unii Oświęcim brakuje Jerzego Gabrysia. 31-letni defensor złamał kciuk.
#8 Angel Nikolov PO 0 1 1 0 1 -1 4 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Szymon Urbańczyk LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nesta Toruń
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michał Plaskiewicz B 4 4.00 21 21 0 0 0 0 80.95 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Przemysław Bomastek LS 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0