4:3 Jarosław Rzeszutko #13 ( Andrej Prokopczik #29, Siarhiej Chamko #63 ) +/-
11:40 2 min. Martin Dudaš #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:04 2 min. Grzegorz Piekarski #16 Ostrość
33:55 2 min. Nicolas Besch #74 Trzymanie przeciwnika
34:24 2 min. Martin Dudaš #2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:18 2 min. Andrej Prokopczik #29 Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:18 2 min. Josef Fojtík #41 Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:29 2 min. Łukasz Sznotala #93 Przeszkadzanie
46:36 2 min. Nicolas Besch #74 Atak w okolice głowy lub szyi
46:36 10 min. Nicolas Besch #74 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60 min. - Chomko chciał wjechać z krążkiem do pustej bramki, ale uprzedziła go końcowa syrena.
60 min. - Firkt zwija się jak w ukropie. W kapitalnym stylu obronił kąśliwe strzały Valczaka i L. Laszkiewicza.
60 min. - 36 sekund do końca spotkania. Cracovia bez bramkarza. To będzie szturm na oświęcimską bramkę.
60 min. - Czas dla Cracovii.
58 min. - Napór oświęcimian trwa. Jakubik z koła bulikowego, ale jego uderzenie mija prawy słupek bramki Radziszewskiego.
57 min. - Kontra oświęcimian Jakubik do Wojtarowicza, a ten w sytuacji sam na sam nie znalazł sposobu na "Radzika".
56 min. - Ładny strzał Łucznikowa spod linii niebieskiej. "Radzik" łapie do raka.
53 min. - Leszek Laszkiewicz, ale świetnie "Fikrt". Dobrze gra na parkanach.
50 min. - Teraz ożywiła się Cracovia, która mocno naciska.
47 min. - GOOOL 4:3! Rzeszutko ładnie przymierzył w krótki róg i wyprowadził oświęcimian na prowadzenie.
47 min. - Brzydki faul Nicolasa Bescha i słuszna decyzja sędziego 2+10.
44 min. - GOOOL 3:3! "Różak" wzdłuż bramki do Chomki i mamy remis. Siarhiej strzela 10. bramkę w sezonie.
42 min. - GOOOL 2:3! Jarosław Różański strzałem ze sporego kąta pokonuje "Radzika".
41 min. - Kibice Unii apelują o kontaktowego gola
Zaczynamy drugą tercję.

40 min. - Na razie zamek oświęcimianom nie wychodzi. Brakuje uderzeń.
40 min. - Sznotala też uda się na dwuminutową odsiadkę.
39 min. - "Zagotowało się" pomiędzy Prokopczikiem i Fojtikiem, obaj ochłoną na ławce kar.
37 min. - Zdecydowanie najaktywniejszy na lodzie jest Gleb Łucznikow, teraz nie zdołał w dogodnej sytuacji pokonać Radzika.
36 min. - Biało-niebiescy zbyt długo rozgrywają zamek, a zbyt mało strzelają. Rachunek jest prosty: nie ma strzałów, nie ma bramek.
35 min. - Oświęcimianie przez półtorej minuty będą grać w podwójnej przewadze.
33 min. - Ziętara, ale łapie Fikrt.
31 min. - Valczak, ale krążek po jego mocnym uderzeniu zatrzymuje się na słupku.
27 min. - Troszkę ostrzejszych starć pod bandami, a gwizdek sędziego milczy.
25 min. - Gleb chciał ładnie odegrać, ale nie trafił czysto w krążek. Krakowianie przeprowadzili kontrę 3 na 1, ale nie ma zmiany wyniku. Mając przed sobą pustą bramkę Dudasz trafił w słupek...
22 min. - Wojtarowicz - dwukrotnie mógł pokonać Radziszewskiego. Pierwszy raz uderzył zbyt późno, a za drugim razem niecelnie
21 min. - Cracovia już w oświęcimskiej tercji. Widać, że podopieczni Rudolfa Rohaczka mają chrapkę na kolejne gole.
Już za chwilę zaczniemy drugą odsłonę. Obie drużyny już na lodzie.

20 min. - GOOOL 1:3 Seria błędów i Kostecki w sytuacji sam na sam pokonuje Fikrta.
18 min. - GOOOL 1:2 Krakowianie potrzebowali zaledwie 40 sekund, by wyjść na prowadzenie. Strzelcem bramki Słaboń. Posłał gumę między klęczącym Prokopczikiem, a odbijakiem Fikrta.
18 min. - Na ławkę kar wędruje Piekarski, niepotrzebny faul oświęcimskiego obrońcy.
17 min. - GOOOL 1:1! Stachura wpisuje się na listę strzelców, który wyczekał Radziszewskiego, położył go na lodzie i posłał gumę do siatki. Fantastyczna asysta Gleba Łucznikowa, który zagrał niekonwencjonalnie.
17 min. - Słaboń spod linii niebieskiej, ale Fikrt na posterunku. Chwilę wcześniej niepewnie zamroził krążek.
15 min. - Strzał z nadgarstka Nikolova, Radzik broni "na raty".
14 min. - Kontra krakowian, Piotrowski wjechał do tercji prawym skrzydłem, ale nie znalazł sposobu na Fikrta w sytuacji sam na sam. Czeski golkiper pokazał jak należy grać kijem.
13 min. - Jakubik, ależ przepiękna interwencja Radziszewskiego, który na szpagacie wygarnął krążek z okienka swojej bramki.
12 min. - Dudasz sfaulował Łuczniokowa i musi się udać na dwuminutową "odsiadkę". Zobaczymy jak podczas tej gry w przewadze poradzą sobie oświęcimianie.
10 min. - Wojtarowicz do Tabaczka, ale strzał słowackiego środkowego parkanami broni "Radzik".
8 min. - Chomko zamieszał pod bramką, ale czujnie Radziszewski.
7 min. - Kapitalna interwencja Fikrta, który leżąc obronił uderzenie L. Laszkiewicza.
5 min. - Całkiem niezłe tempo meczu w pierwszych minutach. Stroną przeważającą są krakowianie, którzy mają ochotę na kolejne trafienia.
3 min. - Fikrt w opałach, ale skutecznie broni uderzenie Fojtika.
1 min. - Błyskawiczna odpowiedź Cracovii i GOOOOL! 0:1. Na listę strzelców wpisuje się Leszek Laszkiewicz.
1 min. - Groźna kontra oświęcimian. Rzeszutko wzdłuż bramki do Chomki, ale ten nie trafia z najbliższej odległości.

Witamy z lodowiska w Oświęcimiu. Przed nami druga odsłona Derbów Małopolski.

#91 Petr Valušiak LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 4.04 25 25 0 0 0 0 84.00 59:24 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Patrik Valčák ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Sebastian Witowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#70 Artur Zieliński PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Piotr Ziętara PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0