1:5 Grzegorz Pasiut #61 ( Teddy Da Costa #80, Mikołaj Łopuski #82 ) +/-
13:40 2 min. Tomáš Jakeš #46 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:57 2 min. Siarhiej Chamko #63 Ostrość
31:16 2 min. Angel Nikolov #8 Zahaczenie
39:48 2 min. Teddy Da Costa #80 Zahaczenie
46:00 2 min. Mariusz Jakubik #10 Rzucenie na bandę
50:19 2 min. Rafał Dutka #29 Zahaczenie
51:02 2 min. Jarosław Różański #79 Zahaczenie
58:46 2 min. Teddy Da Costa #80 -
57 min. - Rzeszutko był o krok od pokonania tyskiego golkipera. Błąd popełnił jeden z defensorów, ale Witek w porę zamroził krążek
56 min. - Różański w dobrej sytuacji, zamiast podać do jeszcze lepiej ustawionego Chomki, zdecydował się na strzał. Witek broni.
53 min. - Siadło tempo meczu, ale nie ma się czemu dziwić. Tyszanie są już pewni swego.
49 min. - GOOOL 1:5! Pasiut strzałem w krótki róg pokonuje Fikrta. Chyba wszystko już jasne.
47 min. - Tyszanie kontrolują już przebieg spotkania.
45 min. - GOOOL 1:4! Kontra tyszan, Bagiński wzdłuż bramki do Woźnicy, a ten mocnym strzałem pokonuje Fikrta.
44 min. - Znów Tabaczek do Łucznikowa, ale tym razem filigranowy skrzydłowy trafia w słupek.
42 min. - GOOOL 1:3! Cudowna asysta Tabaczka i Gleb Łucznikow musiał tylko podnieść krążek.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Rzeszutko wymanewrował Witka, ale nie zdołał skierować gumy do siatki. Troszkę pogubił się w dryblingu.

40 min. - Dwie minuty kary dla Da Costy.
39 min. - Rzeszutko!!! Dobra okazja oświęcimskiego środkowego. Zabrakło wykończenia.
39 min. - Dobra okazja Witeckiego, ale nie zdołał przerzucić krążka nad interweniującym Fikrtem.
36 min. - Jaros uderzył w kierunku długiego rogu, ale krążek nie znalazł drogi do siatki.
34 min. - GOOOL 0:3! Cytując klasyka: "Da Costa znalazł to cudowne miejsce między nogami Fikrta. I tam posłał krążek".
33 min. - Za długo rozgrywają krążek tyszanie. Pasiut, ale broni Fikrt.
32 min. - Tyszanie kolejny raz zagrają w przewadze.
32 min. - Da Costa sam na sam, ale został nieprzepisowo powstrzymywany przez Nikolova. Doświadczony czeski obrońca wędruje na ławkę kar.
30 min. - Pasiut... Miał fantastyczną okazję. Za długo czekał zamiast strzelić do pustej bramki. Oświęcimianie mieliby poważny problem.
28 min. - Dobry forechecking w wykonaniu tyszan. Gabryś za bramką i momentalnie doskoczyło do niego dwóch tyszan: Galant i Witecki.
27 min. - Teraz Woźnica, ale "Fiki" jest na posterunku.
26 min. - Na razie podopieczni Jana Vodili nie zagrozili Fikrtowi. Zamieszanie pod bramką wyjaśnili - wybiciem krążka - najpierw Kasperczyk, potem Rzeszutko.
25 min. - Tyszanie w przewadze, na ławkę kar zjeżdża Chomko.
24 min. - Łucznikow z bulika, ale dobrze interweniuje Witek.
22 min. - Ależ ładna akcja oświęcimian, ale bez efektu bramkowego. Tabaczek ściągnął na siebie obrońcę i dograł do Łucznikowa. Ten wzdłuż bramki do Chomki, ale białoruski skrzydłowy fatalnie przestrzelił.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - GOOOL 0:2! Znów szybka kontra tyszan. Witecki do Kotlorza, a ten strzałem po lodzie pokonuje Fikrta. Bramka do szatni.
18 min. - Wiele prostych błędów technicznych po obu stronach.
16 min. - Oświęcimianie nie mają pomysłu na grę. Z kolei tyszanie są na lodzie szybsi, bardziej zdecydowani i bardziej pomysłowi.
14 min. - Groźna kontra Szimiczka, który wjechał do oświęcimskiej tercji jak nóż wjeżdża w masło, położył Fikrta, ale nie zdołał pokonać oświęcimskiego golkipera. Powinno być już 0:2.
14 min. - Oświęcimianie zagrają w przewadze. Łucznikowa faulował Jakesz.
11 min. - GOOOL 0:1! Szybka kontra, rozklepana obrona oświęcimian. Pasiut do Woźnicy, a ten dopełnia formalności i trafia do pustej bramki.
9 min. - Baranyk kąśliwe z nadgarstka, ale broni Fikrt.
8 min. - Kontra oświęcimian. Jakubik ruszył odważnie, ale nie miał pomysłu na zaskoczenie Witka.
8 min. - Łopuski z nadgarstka, ale gumę odbija Fikrt.
7 min. - Łucznikow ładny strzał z klepy, ale gumę do raka łapie Witek.
3 min. - Kilka ładnych zagrań ciałem. Bagiński i Woźnica dociskają do bandy Łucznikowa.
2 min. - Kasperczyk z niebieskiej, jednak guma mija o centymetry bramkę Witka.
2 min. - Łucznikow z ostrego kąta, ale broni Witek.
1 min. - Zaczynamy mecz, pierwszy bulik dla tyszan.

Tyszanie powitani przez oświęcimskich kibiców solidną porcją gwizdów.

Wyjechał już "mistrz ceremonii" Zdzisław Kozaczek, który odczytuje składy obu zespołów.

Witamy z Oświęcimia. Już za około 10 minut rozpocznie się druga odsłona "Świętej Wojny". Lodowisko przy ul. Chemików 4 powoli wypełnia się kibicami.

#8 Angel Nikolov PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Tomasz Połącarz LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Andrej Prokopczik LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Jarosław Różański PS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Wojciech Stachura ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#35 Sebastian Stańczyk B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Szymon Urbańczyk PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Adam Żogała LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Arkadiusz Sobecki B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 1 1.00 30 30 0 0 0 0 96.67 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0