08:00 2 min. Tomáš Jakeš #46 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:50 2 min. Michał Działo #12 Uderzanie kijem
13:22 2 min. Marian Csorich #13 Zahaczenie
19:19 2 min. Grzegorz Pasiut #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:31 2 min. Łukasz Kulik #43 Atak kijem trzymanym oburącz
32:59 2 min. Jakub Jaskólski #17 Zahaczenie
32:59 2 min. Roman Šimíček #31 Atak kijem trzymanym oburącz
48:40 2 min. Martin Przygodzki #10 Zahaczenie
55:04 2 min. Jakub Jaskólski #17 Przeszkadzanie
56:00 2 min. Grzegorz Pasiut #61 Zahaczenie
KONIEC MECZU WYNIK KOŃCOWY 8:4 Dla GKS Tychy.

57min. GOL! Szybkie dwa podania i Zachariasz w wyśmienitej okazji do strzelenie gola.
56min. Elżbieciak mrozi krążek po strzale Baranyka.
52min. GOL! Zachariasz podaje do Sarnika ten ponownie pakuje gumę do siatki Witka.
49min. GOL! Csorich wywalczył krążek w osłabieniu i podał do Pasiuta a ten ruszył w rajd położył brakarza i strzelił tuż nad nim.
48min. GOL! Luka wygrywa wznowienie i podaje do Sarnika a ten niewiele myśląc oddaje celny strzał nad ręką Witka.
48min. Zmiana bramkarza w drużynie Sosnowca
48min. GOL! Łopuski dostał dobre podanie od Pasiuta i wymierzył w lukę miedzy bramkarzem a słupkiem.
45min. Csorich prowadzi krążek niczym napastnik, koledzy z drużyny przeprowadzają zmianę i ostatecznie nie miał komu podać.
44min. Obrona Sosnowca tym razem lepiej zadziałała i podanie Bagińskiego do Woźnicy nie doszło do skutku.
43min. Na tafli pojawiła się czwarta formacja GKS Tychy i od razu Bernat wyszedł ze strzałem.
43min. Witecki zwodem pokonuje kilku przeciwników. Nikt nie podłączył się zbytnio pod tę akcję.
42min. Csorich kolejny raz bliski szczęścia przy strzale z niebieskiej linii, jeszcze dobijać próbował Łopuski. Elżbieciak broni na raty.
41min. Wznowienie dla Gości.

40min. GOL! 4:1 Znów pierwszy atak GKS zamyka Sosnowiec w ich własnej tercji. Kilka strzałów najpierw Simicka, później, Bagińskiego, na koniec strzela Woźnica po podaniu Bagińskiego, tym razem celnie.
39min. Kolejny raz dobrze interweniuje bramkarz Sosnowca. tym razem po strzale Galanta.
38min. Solidne starcie pod bandą Witeckiego z Cychowskim.
36min. Akcja Bagiński - Woźnica - Simicek ktora zdecydowanie mogła się podobać. Kilka celnych strzałów wiele wymienionych podań. Hokeiści zagłębia stali jakby zdezorientowani. Słowa uznania dla Elżbieciaka który stanął na wysokości zadania.
35min. Sarnik wjeżdża w tercję, Kotlorz nie potrafi go zatrzymać. Jednak Witek pewnie łapie krążek.
33min. Zaiskrzyło pomiędzy Jaskólskim i Simickiem i teraz obaj odpoczną na ławce kar.
32min. Kolejny raz Tyszanie źle rozgrywają krążek za bramką przeciwnika. I w taki oto sposób kończy się kolejna akcja.
31min. Akcja Sosnowca bez efektu, po chwili niedokładne podanie GKS w neutralnej tercji.
31min. Csorich kolejny raz z niebieskiej.
30min. Ładny zamek w wykonaniu GKS.
29min. Łopuski do Pasiuta, jednak nie było jak strzelić i oddał krążek do Da Costy ale ten niecelnie.
27min. GOL! 3:1 Kotlorz przejmuje podanie na środku lodowiska i sam postanawia wjechać w tercję i wykończyć akcję. Tak się też dzieje a strzał wędruje nad łapawicą.
26min. Akcja GKS kończy się na obrońcach którzy dobrze wyłączyli Łopuskiego z akcji.
25min. Sarnik dostał dobre podanie od Zachariasza, oddaje strzał i Witek z lekkimi problemami ale broni.
24min. Baranyk źle przyjmuje krążek, a mógł rozpocząć dobrą akcję.
23min. Galant po wjechaniu w tercję długo się nie rozglądał i oddał strzał z niebieskiej. krążek pewnie utkwił w łapawicy.
22min. Csorich omija zwodem kilku zawodników przeciwnej drużyny. podaje do Baranyka, ten strzela.
21min. akcja GKS 2 na 1. Woźnica podaje do Simicka jednak ten wyraźnie niecelnie.
21min. Dutka oddaje mocny strzał po przekroczeniu niebieskiej linii.
21min. Wznowienie wygrywają goście.

Rozpoczęła się II tercja spotkania.

Koniec I tercji

18min. Szewczyk ładnie wjechał w tercję ataku oddał strzał, Witek obronił. Próbował także dobić, jednak nie było mu to dane.
18min. GOL! 2:1 Witecki znakomicie objeżdża bramkę i oddaje strzał pod samą poprzeczkę.
17min. Niezbyt skuteczne wjechanie w tercję z krążkiem przez obie ekipy. Gra przeniosła się na moment w tercję neutralna.
16min. Doskonale założony zamek przez Sosnowiczan. jednak zakończony tylko jednym strzałem.
15min. Simicek doskonale w obronie. Wybija na tyle wysoko iż krążek trafia w dach hali. Wznowienie w tercji Tyskiej.
14min. Dołęga próbuje wjechać do tercji ataku jednak Csorich nieprzepisowo go powstrzymuje.
13min. Elżbieciak niezbyt pewnie przy próbie łapania delikatnego strzału i niewiele brakło do zdobycia przypadkowego gola przez zespół GKS.
12min. Jakes traci krążek przy próbie wstrzelenia go w tercję, na szczęście bez większych konsekwencji.
12min. Voznik ładnie wjeżdża w tercję ataku jednak po chwili Sosnowiec popełnia przewinienie.
11min. Pod koniec osłabienia Witek spokojnie mrozi krążek po strzale Luki.
10min. Tyszanie mądrze bronią się w osłabieniu.
9min. Ciura blokuje dobre uderzenie Podsiadły.
7min. GOL! 1:1 Da Costa najeżdża szybko na bramkę po ładnym zwodzie, wydaje się że był zahaczany, jednak trąca krążek i w zamieszaniu Łopuski go dobija.
6min. bramce Witka nieznacznie zagroził Szewczyk.
4min. GOL! 0:1 Goście wyjeżdżają z kontrą i podanie Marcina Kozłowskiego idealnie trafia na łopatkę Podsiadły. ten dopełnia formalności.
3min. Simicek do Woźnicy a ten wychodzi ze strzałem po lodzie. Krążek zatrzymuje się pod parkanem.
3min. Ostry najazd na bramkę w wykonaniu Baranyka zatrzymuje Elżbieciak.
2min. Ciura z niebieskiej, jednak krążek po kiju jednego z obrońców wypada poza taflę.
1min. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy i od razu mamy dobrą okazję dla GKS, po podaniu Bagińskiego swych sił próbuje Roman Simicek.
#18 Arkadiusz Sobecki B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 4 4.00 26 26 0 0 0 0 84.62 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0