15:16 2 min. Bartosz Dąbkowski #41 Przeszkadzanie
23:32 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
35:13 2 min. Marcin Jaros #32 Uderzanie kijem
37:09 2 min. Miroslav Zaťko #6 Zahaczenie
38:18 2 min. Maciej Rompkowski #98 Uderzanie kijem
39:02 2 min. Mateusz Danieluk #29 Uderzanie kijem
42:43 2 min. Marcin Jaros #32 Przeszkadzanie
55:28 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Uderzanie kijem
55:28 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:16 2 min. Andrej Prokopczik #29 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:29 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 -
Koniec.
60 min. - Rzeszutko wędruje na ławkę kar za tzw. grę w niekompletnym sprzęcie. "Rzeszutowi" upadł kask i zamiast zjechać do boksu zdecydował się go założyć. Unia w dramatycznej sytuacji. Trener Piątek bierze czas. JKH bez bramkarza od dobrych 10 sekund bez bramkarza.
59 min. - Fiki pewnie interweniuje po strzałach Krala.
57 min. - Prokopczik wystrzela krążek w trubuny z własnej tercji.
56 min. - Obustronne wykluczenie. Na ławkę kar wędruje Rzeszutko i Kogut.
53 min. - Piotrowicz ładnie wjechał do tercji rywala, uderzył na bramkę Sopki, lecz ten popisał się skuteczną interwencją.
51 min. - Jaros zjechał z lewego skrzydła, ale jego strzał minął lewy słupek bramki Sopki.
48 min. - Kardynalny błąd Kasperczyka, który źle wycofał krążek. Na jego szczęście jego potknięcie naprawił Angel Nikolov, przyjmując na ciało strzał Kapicy.
46 min. - Nie klei się gra obydwóm zespołom. Sporo błędów technicznych.
45 min. - Biało-niebiescy już w komplecie.
43 min. - Jaros wędruje na ławkę kar za zahaczenie. Drugie wykluczenie Jarosa, które złapał w swojej tercji ataku.
41 min. - Zaczynamy trzecią odsłonę. Lipina wygrywa wznowienie z Rzeszutką.

40 min. GOOOL!!! 2:1 dla oświęcimian. Rzeszutko z bliskiej odległości pokonuje Sopkę. Gol do szatni.
40 min. - Kocioł pod bramką Sopki, który zwija się jak w ukropie.
40 min. - Danieluk wędruje na ławkę kar i oświęcimianie przez 124 sekundy w podwójnej przewadze.
39 min. - Nikt nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności i oddać strzału z niebieskiej. Za długo biało-niebiescy rozgrywają zamek. Nikolov do Różańskiego, a ten nie trafił do pustej bramki.
39 min. - Kara dla Rompkowskiego. Znakomita okazja dla oświęcimian na wyjście przed przerwą na prowadzenie.
38 min. - Kara dla Miroslava Zatki, który powstrzymał wychodzącego na czystą pozycję Jarosława Różańskiego.
37 min. - Bryk, ale guma po jego strzale zatrzymuje się na słupku.
36 min. - Kara dla Jarosa, zarobiona w tercji ataku oświęcimian.
35 min. - Kocioł pod oświęcimską bramką trwa.
32 min. - Fikrt ofiarnie interweniuje. Wyjechał daleko z bramki i rzucił się na krążek, który był pod bandą. Nadjeżdżający Petr Lipina tylko się uśmiechnął.
31 min. - Wojtarowicz... Strzela wprost w bramkarza.
30 min. - Chomko... kolejna świetna okazja Białorusina, który od kilku spotkań strzela ślepakami. Z pięciu metrów nie potrafił zmieścić krążka w siatce.
30 min. - GOOOL! 1:1! Urbanowicz zdjął pajęczynę z okienka bramki Fikrta. Przepiękne trafienie, wszak strzał oddawany był zza obrońcy.
28 min. - GOOOL! 1:0! Jakubik dobił strzał Kasperczyka. Brawa także dla Tabaczka, który do samego końca poszedł za akcją, minął dwóch obrońców i dostarczył krążek na niebieską do Kasperczyka.
26 min. - Słodczyk świetne uderzenie środkowego JKH, ale interwencja Fikrta - po prostu rewelacyjna.
25 min. - Kąśliwe uderzenia Krala i Lipiny, ale Fikrt z najwyższym trudem broni je.
24 min. - Kara techniczna dla oświęcimian. Nikolov za wolno zjeżdżał, a Prokopczik za szybko wskoczył na taflę.
23 min. - Uderzenie Urbanowicza, ale znów dobrze interweniuje "Fiki".
23 min. - Kogut ładnie przedarł się przez zasieki obronne oświęcimian, ale jego uderzenie - krótko mówiąc, nie było najlepsze.
22 min. - Strzał Prochazki broni Fikrt.
21 min. - Krążek dla JKH i zaczynamy drugą odsłonę.

Przerwa. Po lodzie sunie niebieskie Zambonii.
20 min. - Biało-niebiescy mają optyczną przewagę, ale nie potrafią jej udokumentować bramką.
19 min. - Jaros dobrze odebrał krążek dograł do Wojtarowicza. Wojtar porządnie huknął z niebieskiej, ale równie dobra interwencja Słowaka.
19 min. - Coraz bardziej kotłuje się pod bramką Sopki. Kasperczyk z nadgarstka, ale golkiper JKH na posterunku.
18 min. - Gabryś z niebieskiej, Nikolov z nadgarstka, ale broni Sopko. Słowak jak na razie uprzykrza życie zawodnikom Unii.
16 min. - Połącarz wrzutka z niebieskiej, zbicie Tabaczka, poprawka Chomki. To wszystko na nic. Broni Sopko.
16 min. - Dąbkowski wędruje na ławkę kar. Oświęcimianie znów w przewadze.
15 min. - Lipina... Jednak guma mija prawy słupek bramki Sopki.
13 min. - Gabryś wrzucił z niebieskiej krążek, Różański zbił gumę, jednak ta zatrzymała się na słupku.
12 min. - Strzał Jarosa z prawego skrzydła odbijakiem obronił Sopko.
11 min. - Znów strzał Białorusina i znów pewna interwencja słowackiego golkipera.
9 min. - Chomko... dobrze przymierzył, ale Sopko świetnie interweniuje.
8 min. - Uderzenie Nikolova i niepewna interwencja Sopki. Oświęcimianie nie zdołali dobić krążka do pustej bramki.
7 min. - Kara dla Prochazki za zamknięcie krążka w rękawicy. Doświadczony czeski napastnik patrzy na sędziego z niedowierzaniem.
5 min. - Znów z dobrej strony pokazał się Jaros. Zostawił krążek Wojtarowiczowi, ale guma po jego uderzeniu wędruje nad poprzeczką.
4 min. - Ładna akcja Adamusa. Wystawił gumę Jarosowi, ale jego strzał zablokowany.
3 min. - Sulka z okolic koła bulikowego, ale Fikrt kapitalnie interweniuje.
2 min. - Na razie sporo błędów w szeregach obu zespołów. Zdecydowanie za dużo strat krążka.
1 min. - Zaczynamy spotkanie. Błąd Jarosława Rzeszutki, do krążka dopadł Richard Kral, ale na posterunku jest Fikrt.