05:35 2 min. Tomasz Połącarz #23 Trzymanie przeciwnika
10:04 2 min. Ivo Kotaška #6 Przeszkadzanie
14:39 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:32 2 min. Paweł Skrzypkowski #59 Wysoko uniesiony kij
34:49 2 min. Grzegorz Piekarski #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:13 2 min. Marek Strzyżowski #80 Ostrość
39:44 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
48:15 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Zahaczenie
- Koniec Meczu
- 58 min. - Gruszka do Dziubińskiego, ale podanie przecięte.
- 56 min - GOL! 6-0! Wolski z backhandu do Kotaszki, ten idealnie po lodzie przy słupku zmieścił krążek.
- 55 min. - Jakubik obok bramki.
- 53 min. - Wymiana gumy Wolskiego z Vozdeckym, ale ten pierwszy z boku nie potrzebnie podawał i Fikrt przejął gumę.
- 52 min. - Biały do Strzyżowskiego, ale dobrze krążek przeciął obrońca gości.
- 51 min. - Skrzypkowski z niebieskiej, mocno ale równo niecelnie.
- 50 min. - Dwie setki Zapały, nie wiem jak tego nie strzelił, z bliska najpierw po podaniu Kolusza nie trafia w bramkę, za moment w kopi akcji po podaniu Wolskiego trafia w kija Fikrta.
- 48 min. - Bartos w indywidualnej akcji, ale zbyt długo zwlekał i nie oddał już strzału.
- 46 min. - Dronia z niebieskiej, zablokowany.
- 44 min. - Strzał Kotaszki, pewnie łapie Fikrt
- 43 min. - Strzał Strzyżowskiego odbija Fikrt.
- 42 min. - GOL! 5-0! Wolski z bliska wyłuskał krążek spod Fikrta i trafił pod poprzeczkę!
- 41 min. - Z niebieskiej strzał Mojżisza odbija Fikrt.

- 40 min. - 20 sekund przed końcem II odsłony na ławkę wędruje Tabaczek.
- 38 min. - Zamieszanie pod bramką Odrobnego, po strzale z niebieskiej Połącarza, jeden z Unitów wpadł w Odrobnego a sanoczanie wzięli ostatnio zachowanie Wolskiego z Krakowa do serca i Strzyżowski poszarpał rywalem, za co dostał 2 minuty kary.
- 37 min. - GOL! 4-0! Vozdecky pod bramkę, Bartos z bliska w Fikrta, ale dobitka Vitka znajduje drogę do bramki.
- 35 min. - Potężny strzał Strzyżowskiego - odbija Fikrt.
- 34 min. - Vozdecky blisko przejęcia krążka, ale Fikrt wybija gumę.
- 34 min. - Potężny strzał Połącarza - obok bramki.
- 33 min. - Strzał Wolskiego - pewnie mrozi Fikrt.
- 32 min. - Mojzisz, Kolusz - odbija Fikrt. Kolusz zmienił lot kierunek krążka, ale bramkarz na posterunku.
- 31 min. - Biały z bliska w Fikrta, wystarczyło podnieść krążek.
- 31 min. - GOL! 3-0! Vitek wypuścił Bartosza, a ten w sytuacji sam na sam strzelił nad parkanami leżącego Fikrta.
- 30 min. - Strzał Radwańskiego, pewnie łapie Fikrt. Mojzisz z niebieskiej, Fikrt bez problemu łapie do raka.
- 30 min. - Vitek do Vozdeckyego a ten z bliska trafia obok słupka! Ładna dwójkowa akcja!
- 29 min. - Jaros obok bramki.
- 29 min. - GOL! 2-0! Wymiana gumy na niebieskiej Droni z Mojżiszem i Czech w swoim stylu huknął nie do obrony - Fikrt nawet nie drgnął.
- 28 min. - Wolski, pewnie mrozi Fikrt.
- 27 min. - Rzeszutko z kontry, broni Odrobny.
- 26 min. - Potężnie Jaros, ale obok bramki.
- 26 min. - Vozdecky - na posterunku Fikrt.
- 25 min. - Wolski z backhandu, odbija Fikrt.
- 23 min. - Strzyżowski zza obrońcy, zasłonięty Fikrt odbija instynktownie barkiem.
- 21 min. - Wojtarowicz z prawej strony, ale zbyt lekko i mrozi Odrobny.

- Różański stracił dwa zęby pod koniec I tercji, gdy zawodnik z jego drużyny uderzał z niebieskiej podczas gry w przewadze.

- Koniec I tercji
- 19 min. - GOL! 1-0! Vitek wypuścił Vozdeckyego a ten praktycznie w sytuacji sam na sam z nadgarstka strzelił na łapaczką Fikrta.
- 18 min. - Wrzutkę Wojtarowicza - pewnie mrozi Odrobny.
- 17 min. - Strzał Białego odbija Fikrt, ale nikt nie zdążył na dobitkę.
- 16 min. - Unia nie wykorzystuje przewagi, Odrobny nie musiał interweniować.
- 13 min. - Dronia dobrze zatrzymał szarżę rywala.
- 11 min. - Wojtarowicz blisko zdobycia bramki, najpierw trafił z bliska w Odrobnego, a za moment został zablokowany przez obrońcę mając praktycznie wolną stronę bramki.
- 10 min. - Zapała próbował wyłuskać krążek spod Połącarza, który leżał przed bramką, jego ostateczna próba wylądowała na siatce za bramką.
- 9 min. - Dziubiński stracił krążek, przejął go Rzeszutko i huknął, ale obok bramki.
- 8 min. - Unici dobrze obronili osłabienie.
- 6 min. - Dronia przed bramką trącił gumę, ale ta poleciała nad poprzeczką.
- 6 min. - Zapała z bliska w parkany Fikrta.
- 5 min. - Z niebieskiej Kasperczyk - odbija Odrobny.
- 4 min. - Bartos, Vozdecky - obok słupka.
- 3 min. - Mocny strzał z lewej strony Strzyżowskiego, pewnie mrozi Fikrt.
- 1 min. - Strzał Wolskiego odbija Fikrt.
#44 Daniel Kachniarz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 0 0.00 25 25 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#36 Peter Bartoš ŚR 1 2 1 1 3 3 0 0 0 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#17 Marcin Biały ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Paweł Dronia PO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0