15:47 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Przeszkadzanie
17:57 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:15 2 min. Sebastian Baca #37 Rzucenie na bandę
27:11 2 min. Jarosław Kuc #78 Przeszkadzanie
32:49 2 min. Pavel Mojžíš #53 Zahaczenie
38:17 2 min. Marcin Biały #17 Przeszkadzanie
46:14 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:58 2 min. Krystian Dziubiński #19 Zahaczenie
58:07 25 min. Jakub Jaskólski #17 Bójka
58:07 25 min. Wojtek Wolski #16 Bójka

-----

59 min - GOOL! Dronia niemal spod własnej bramki kieruje krążek do bramki

59 min - Jaskólski vs Wolski - bójka na lodzie. Pierwsza runda dla Jaskólskiego, sędzia rozdzielił zawodników. W odpowiedzi Wolski rzucił się na zawodnika Zagłębia kilka razy uderzył go, ale w rękawicach ...

57:58 - CZAS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, SOSNOWICZANIE BEZ BRAMKARZA

55 min - Gruszka zbyt indywidualnie pod bramką Zagłębia, chwilę później próbę Malasińskiego powstrzymał Nahunko

54 min - Bartos w swoim stylu przymierzył na bramkę, gumę do boku zbił Dzwonek

51 min - Dronia sprytnie nad lodem lecz w bramkarza gospodarzy, dobitka Wolskiego w łapaczce Dzwonka

50 min - Kolusz pięknie ściągnął gumę, lecz krążek nad poprzeczką

49 min - Strzyżowski z ostrego kąta, krążek po barku Dzwonka przelatuje nad bramką

47 min - GOOL! Jaskólski przy słupku i mamy 3:5

46 min - Mojzis sam na sam z bramkarzem Zagłębia, lecz przegrał ten pojedynek

42 min - Zagłębie zdobyło bramkę, lecz sędzia bramki nie uznał. Spalony w polu bramkowym

41 min - GOOL! Wolski wykorzystuje błąd Dzwonka, który wyłożył mu krążek na kij i zdobywa piątego gola

41 min - W 3 tercji między słupkami Zagłębia -Tomasz Dzwonek

40 min - Kubat wyjechał sam na sam przełożył sobie krążek i trafił w Nowaka. Chwilę później Kubat wystawił Vozdeckyemu lecz ten nie trafił celnie w krążek

38 min - GOOL! Malasiński delikatnie przy słupku pakuje krążek do bramki Zagłębia

37 min - Spokojniej zrobiło się na lodzie, obie drużyny wymieniają krążek bez znaczących zagrożeń na bramkę rywala

33 min - Dołęga z metra obok słupka, chwilę później po podaniu Voznika do pustej nie zdołał skierować krążka do siatki dzięki asekuracji Mojzisa

32 min - Biały wbił w bandę Jarnutowskiego, nie ma kary dla zawodnika z Sanoka

30 min - Podsiadło z prawej strony, krążek odbił Kachniarz. Dobitka T.Kozłowskiego padła również łupem bramkarza gości

29 min - GOOL! Sędzia uznał bramkę mimo, że cały stadion widział pozycję spaloną. Gol przypisany Koluszowi

28 min - GOOL! Rąpała z bulika nie daje szans bramkarzowi Zagłębia i mamy remis

27 min - Bartos w indywidualnym rajdzie, powstrzymany przez Nowaka

25 min - Krótkie starcie pod bramką Zagłębia Kolusza z Jaksólskim. Napastnik gości wcześniej zahaczył Nowaka

24 min - Kubat z niebieskiej- krążek przeleciał nad spojeniem

23 min - Mojzis próbował huknąć z niebieskiej, lecz przy próbie strzału załamał mu się kij

22 min - Baca ostro potraktował Kubata przy bandzie za co został odesłany na ławkę kar

20 min - Wajda z metra nad poprzeczką

19 min - Wolski najechał prawą stroną tafli i dwukrotnie uderzył na bramkę rywala, bez efektu bramkowego

19 min - Goście w natarciu, grając po raz kolejny z przewagą jednego zawodnika Kubat po lodzie próbował zaskoczyć Nowaka. Gumę łapie Nowak

17 min - Dwie stówy gości. Najpierw Vitek z bliska obok bramki, chwilę później Rąpała również niecelnie

16 min - Wolski z bulika, krążek zamroził Nowak

16 min - Dziubiński huknął z ostrego kąta, krążek pod pachą do ciała przycisnął bramkarz miejscowych

15 min - Kubat sam na sam, gumę łapie Nowak

14 min - Dwójkowa akcja Zagłębia. Podsiadło zagrał do M. Kozłowskiego - krążek odbił Kachniarz

13 min - Błąd Jaskólskiego przy własnej bramce, straty krążka nie wykorzystał Bartos

12 min - Voznik przejechał wzdłuż bramki, lecz jego rajd przyniósł zmiany rezultatu

10 min - Podsiadło najechał z bulika i strzelił wprost w parkany Kachniarza

9 min - GOOL! Dziubiński z niebieskiej pakuje krążek pod poprzeczkę. Nowak nawet nie zareagował

9 min - Bomba Bartosa, gumę z lekkimi problemami łapie bramkarz Zagłębia

8 min - Wolski do Kolusza, ten z bliska lecz wprost w Nowaka. Chwilę później Zapała minimalnie obok słupka

6 min - GOOL! Baca na raty pokonuje Kachniarza i zaskakująco Zagłębie prowadzi z Mistrzem Polski 2:0

5 min - Wajda huknął z niebieskiej, krążek wędruje obok słupka bramki strzeżonej przez Nowaka

3 min - GOOL! Mazurek w debiucie zdobywa pierwszego gola dla sosnowiczan. Strzałem po lodzie przy słupku nie dał szans Kachniarzowi

2 min - Dziubiński wjechał przed bramkę Nowaka i strzelił pod poprzeczkę, gumę do boku zbił bramkarz Zagłębia

1 min - Gramy, krążek dla gości

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Początek spotkania o godzinie 18:00. Dzisiaj prawdopodobnie po raz ostatni na tafli PLH zobaczymy Wojtka Wolskiego
#33 Tomasz Dzwonek B 1 3.20 14 14 0 0 0 0 92.86 18:46 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#30 Bartłomiej Nowak B 4 6.00 22 22 0 0 0 0 81.82 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
Ciarko PBS Bank
#44 Daniel Kachniarz B 3 3.00 22 22 0 0 0 0 86.36 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0