23:30 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Natarcie
26:31 2 min. Damian Woźniak #13 Uderzanie kijem
27:51 2 min. Filip Wielkiewicz #17 Uderzanie kijem
36:53 2 min. Damian Zarotyński #27 Podcięcie
52:57 2 min. Jakub Gimiński #6 Ostrość
Kary: 8 - 4
Strzały: 48 - 14

Koniec spotkania.
58. min - GOL! 13:3! - Trzecia bramka dla SMS-u. Po raz drugi Stopiński.
54. min - GOL! 13:2! - Piekielnie mocny strzał Mrugały po podaniu od Zarotyńskiego. 13:2.
51. min - Szarotki cały czas pod bramką SMS-u.
48. min - GOL! 12:2 - Kilka dobitek na bramkę Zabolotnego i w końcu Ziętara pakuje gumę do siatki.
47. min - Gra ponownie pod bramką gości.
45. min - GOL! 11:2! - Dobra akcja gości. Pędraś do Gniewka, a ten z czystej pozycji pewnie pokonuje Niesłuchowskiego.
43. min - Niesłuchowski jak na razie nie miał jeszcze okazji do interwencji. Gra cały czas toczy się w tercji gości.
41. min - GOL! 11:1! - 15. sekund potrzebowali Górale na zdobycie bramki w trzeciej tercji. Neupauer zdobywcą 11. gola. Sędzia bramkę uznaje po analizie video.
41. min - Rozpoczynamy ostatnią tercję spotkanie. Pierwsze wznowienie wygrane przez Szarotki.

Na trzecią tercję zmiany w bramkach. W Podhalu broni Niesłuchowski, a w SMS-ie Zabolotny.

Koniec 2. tercji spotkania.
40. min - GOL! 10:1! - Szarotki zdobywają dziesiątą bramkę w ostatniej sekundzie drugiej tercji. Zdobywcą Stypuła.
38. min - GOL! 9:1! - Jest honorowe trafienie gości, którzy wykorzystują przewagę. Szybki zamek, Stopiński spod niebieskiej pokonuje Rajskiego.
37. min - SMS w przewadze.
36. min - GOL x2! - Neupauer wygrywa bulik, krążek wędruje do Gaczoła, który strzałem spod niebieskiej trafia w samo okno sosnowieckiej bramki. Kilka sekund po tym kolejną bramkę dokłada Bomba.
35. min - Michalski z bliskiej odległości wprost w rak Kielera.
34. min - Gra nieco się uspokoiła.
31. min - GOL x2! - Dwie szybkie bramki Podhala. Wpierw Bomba dobija strzał Łabuza spod niebieskiej, a chwilę po tym Ziętara strzela na 7:0.
30. min - Podhale w pełnym zestawieniu.
29. min - Łabuz podaje do Naupauera niemal przez całą długość lodowiska, ten wychodzi sam na sam z Kielerem jednak tym razem goalkiper SMS-u górą.
29. min - Kara dla Podhala i SMS przez nieco ponad minutę w przewadze.
28. min - Ładne dwa strzały Neupauera, pierwszy broni Kieler, drugi minimalnie nad bramką.
27. min - Podhale po raz pierwszy w przewadze.
26. min - Niezła gra gości w przewadze, ale Podhale dobrze w obronie.
24. min - Pierwsze wykluczenie w spotkaniu. Neupauer na ławce kar za natarcie.
23. min - GOL! 5:0! - Podhale idzie za ciosem. Tomasik podwyższa prowadzenie Szarotek.
23. min - GOL! 4:0! - Bomba zza bramki do Ziętary, a ten pewnie pokonuje Kielera.
22. min - Bryniczka strzela, Kieler broni z małymi problemami.
21. min - Druga tercja rozpoczęta. Krążek dla Podhala

Koniec 1. tercji spotkania.
19. min - Jak na razie bez zmiany wyniku. Górale atakują, goście się bronią.
17. min - Podhale ponownie w tercji gości.
15. min - Ładna akcja Wielkiewicza z Michalskim. Kieler broni.
14. min - Pierwsza interwencja Rajskiego, który wyłapuje niegroźny strzał Falkenhagena.
12. min - GOL! 3:0 - Piękny strzał Bryniczki z nadgarstka.
11. min - Zamieszanie pod bramką SMS-u. Goście nadal nie potrafią wyprowadzić żadnej akcji.
10. min - GOL! 2:0 - I mamy drugą bramkę. Tomasik z bliskiej odległości pokonuje Kielera.
9. min - Podhale zamyka gości w ich własnej tercji. Pachnie drugą bramką...
8. min - Łabuz mocno spod niebieskiej, obok bramki.
7. min - GOL! 1:0 - Jest pierwsza bramka! Olchawski na 1:0.
6. min - Talaga spod niebieskiej, Ziętara dobija, Kieler mrozi.
4. min - Szarotki cały czas w ataku, ale wciąż bez bramki.
2. min - Podhale agresywnie od samego początku. Jak na razie gra toczy się tylko w tercji gości.
0. min - Zawodnicy już na lodzie.

- Prosimy naszych użytkowników o wsparcie. Wystarczy tylko kliknąć w reklamy tekstowe obok panelu logowania na głównej stronie Hokej.Net. Pomoże to w rozwoju strony. Dziękujemy!