18:24 2 min. Marek Modrzejewski #77 Zahaczenie
26:46 2 min. Krystian Dziubiński #19 Przeszkadzanie
38:55 2 min. Tomasz Połącarz #23 Uderzanie kijem
42:19 10 min. Krzysztof Zapała #10 Kara za niesportowe zachowanie 10min
42:19 2 min. Krzysztof Zapała #10 Uderzanie kijem
43:42 2 min. Krystian Dziubiński #19 Podcięcie
43:59 2 min. Pavel Mojžíš #53 Opóźnianie gry
44:21 2 min. Ivo Kotaška #6 Opóźnianie gry
45:35 2 min. Bogusław Rąpała #23 Atak kijem trzymanym oburącz
50:05 2 min. Bogusław Rąpała #23 Wysoko uniesiony kij
51:53 2 min. Martin Vozdecký #8 Zahaczenie
52:39 2 min. Pavel Mojžíš #53 Atak kijem trzymanym oburącz
60 min. - Owacja na stojąco dla biało-niebieskich. Koniec meczu!
59 min. - Kolejny kocioł pod bramką Odrobnego. Strzał Rzeszutki, dobitki Piotrowicza i Różańskiego, ale bez efektu bramkowego.
58 min. - Biały z lewego skrzydła, dobre uderzenie, ale równie dobra interwencja Fikrta,
57 min. - Obie drużyny spoglądają już w stronę zegara. Chcą, żeby ten mecz się już skończył.
55 min. - Dobra akcja Strzyżowskiego, kąśliwy strzał, ale świetnie interweniuje Fikrt.
52 min. - Oświęcimianie już pewni swego. Nie atakują już z taką pasją, jak w pierwszej i drugiej tercji.
50 min. - Sanoczanie znów łapią wykluczenia...
48 min. - GOOOL! 6:2! Nikolov strzałem w okienko z czterech metrów pokonuje "Wiedźmina". Krążek w narożniku wywalczył Rzeszutko, a do Nikolova podawał Piotrowicz.
46 min. - GOOOL! 5:2! Różański efektowną dobitką z powietrza pokonuje Odrobnego.
44 min. - Do sekretariatu zawodów sanocka drużyna zgłosiła, że jej bramkarz, Przemysław Odrobny, był oślepiany laserem.
43 min. - Posypały się kary. Sanoczanie troszkę się pogubili. W 2 min i 2 sek. zarobili cztery kary. Przez dokładnie 4 minuty grali w podwójnym osłabieniu.
42 min. - Kara dla Zapały (2+10)
41 min. - Na ławce kar odpoczywa jeszcze Połącarz. Sanoczanie rozgrywają zamek i zmniejszają prowadzenie. GOOOL! 4:2! Mojżisz w swoim stylu, strzałem z niebieskiej pokonuje Fikrta.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Krążek dla oświęcimian, Rzeszutko wygrał wznowienie na środku tafli.

40 min. - Rzeszutko wybija krążek z tercji i mamy syrenę obwieszczającą koniec II tercji.
40 min. - Sanoczanie próbują założyć zamek. Trzy mocne uderzenia z okolic niebieskiej broni Michal Fikrt!
39 min. - Połącarz wędruje na dwie minuty.
38 min. - Połącarz wrócił na lód. Nic poważnego mu się nie stało. Za Jarosa w trzeciej formacji gra Wojtarowicz.
37 min. - Rzeszutko z łatwością objechał dwóch obrońców, ale w ostatnim akordzie swojej akcji strzelił wprost w Odrobnego. Dobra interwencja "Wiedźmina".
35 min. - Fikrt w znakomitym stylu broni uderzenie Strzyżowskiego. Jak na razie to najlepsza interwencja meczu. Będąc na szpagacie złapał do raka zbity przez "Fryzjera" krążek.
33 min. - W bramce pozostaje Odrobny. Goście są teraz bardziej agresywni, grają wyższym pressingiem i twardo na bandach.
32 min. - Czas dla sanoczan.
32 min. - GOOOL! 4:1 Skrzypkowski wypuścił w bój Jakubika, ten przepuścił krążek między parkanami obrońcy i strzałem po lodzie, tuż przy słupku zaskoczył Odrobnego.
30 min. - Kruszy się skład oświęcimian. Na lodzie nie pojawiają się już Jaros i Połącarz. Z kolei w składzie sanoczan jest już Gruszka.
29 min. - GOOOL! 3:1! Piotrowicz dobija strzał Rzeszutki, 3 sekundy po zakończeniu kary Dziubińskiego.
29 min. - Znów kotłuje się pod bramką Odrobnego. Wiedźmin broni dwa uderzenia.
28 min. - Krążek znalazł się w sanockiej bramce, ale arbiter Pachucki odgwizdał zagranie wysoko uniesionym kijem.
27 min. - Dziubiński wędruje na ławkę kar. Oświęcimianie zagrają w przewadze.
26 min. - Różański! To powinien być gol. Doświadczony napastnik wyjechał zza bramki i próbował zaskoczyć Odrobnego strzałem w krótki róg. Gdyby strzelał w długi, "Wiedźmin" nie miałby szans.
25 min. - Modrzejewski próbował wygarnąć krążek spod leżącego Odrobnego, ale sanoccy obrońcy nie pozwolili mu na to.
24 min. - Mocny strzał Rąpały trafia w przedramię Gruszki. Wychowanek Podhala opuszcza lód z grymasem bólu na twarzy,
23 min. - Przycisnęli sanoczanie. Kotłuje się coraz mocniej w oświęcimskiej tercji.
23 min. - Teraz Pociecha, ale za lekko by zaskoczyć czeskiego golkipera oświęcimian, który broni dziś w nowej masce.
23 min. - Dziubiński z okolic niebieskiej, krążek łapie Fikrt.
23 min. - Dobrze zapowiadającą się akcje oświęcimian zepsuł Jakubik, który niedokładnie zagrał do wjeżdżającego lewym skrzydłem Sarnika.
22 min. - Na razie sporo niedokładności i nieporozumień w szeregach obu zespołów.
21 min. - Krążek dla Unii. Rzeszutko wygrywa wznowienie z Zapałą.

Witamy po przerwie. Obie drużyny już na lodzie, czekamy na wznowienie.

20 min. - Koniec I tercji. Na razie dobre widowisko w Oświęcimiu. Troszkę słabsza postawa arbitra.
18 min. - Jaros przejął krążek w tercji neutralnej, zagrał do Modrzejewskiego, ale ten fatalnie przestrzelił.
16 min. - Próbował Kolusz, ale został zatrzymany przez oświęcimskiego defensora, konkretnie przez Kasperczyka.
15 min. - Dobre tempo spotkania. Akcja za akcję, trzeszczą też bandy. Na razie spotkanie może się podobać.
13 min. - Ależ akcja Tabaczka! Słowak grający dzisiaj w dwóch atakach przejął krążek za własną bramką, popędził do tercji mijając trzech sanoczan. Jego strzał obronił Odrobny.
12 min. - Nie ma bramki!
12 min. - Vitek przestrzelił Fikrta, krążek pomału wtaczał się do bramki, ale "Fiki" nakrył go w ostatniej chwili. Mimo wszystko sędzia Pachucki sprawdza zapis video.
10 min. - Dwie minuty dla Vozdeckiego, który przytrzymywał Nikolova.
9 min. - GOOOL! 2:1! Rzeszutko po świetnym dograniu Piotrowicza (zza bramki) wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
8 min. - Oświęcimianie już w komplecie.
7 min. - Mojżisz uderza w swoim stylu, ale Fikrt skutecznie odbija krążek.
6 min. - Sanoczanie w przewadze, ale "Fiki" na razie jest bardzo czujny.
5 min. - Połącarz ostro zaatakował Gruszkę i wędruje na dwie minuty.
5 min. - GOOOL! 1:1! Riposta sanoczan i mamy remis. Obrona Unii rozklepana. Bartosz dopełnia formalności.
4 min. - Na razie sensacyjnie rozpoczęło nam się to spotkanie.
3 min. - GOOOL! 1:0! Jaros wjechał do tercji, pociągnął z nadgarstka i zaskoczył Odrobnego.
2 min. - Sanoczanie na cztery ataki, oświęcimianie na 4 ataki. Do czwartego ataku dochodzi Tabaczek.
2 min. - Dobre tempo na początku spotkania.

Witamy z Oświęcimia. Po ustaleniu składów (organizatorzy od listopada nie przekazują składów dziennikarzom) zaczynamy spotkanie 31. kolejki PLH. Troszkę z opóźnieniem, ale aby relacja mogła działać poprawnie, należy wprowadzić wszystkich zawodników.
#8 Angel Nikolov PO 1 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0