32:35 2 min. Patrik Vrána #32 Atak kijem trzymanym oburącz
33:52 2 min. Kamil Kapica #11 Wysoko uniesiony kij
39:59 2 min. Sebastian Łabuz #68 Wysoko uniesiony kij
44:37 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Opóźnianie gry
52:36 2 min. Bartłomiej Bomba #20 Zahaczenie
54:18 2 min. Rafał Ćwikła #94 Trzymanie przeciwnika
57:14 2 min. Filip Wielkiewicz #17 Rzucenie na bandę
60:00 2 min. Filip Wielkiewicz #17 Ostrość
60:00 2 min. Mateusz Strużyk #28 Ostrość
Kary: 18 - 12
Strzały: 22 - 27

KONIEC MECZU! I finał dla Podhala!
58. min - Sędzia Strzempek tworzy własny spektakl w Nowym Targu. Kolejna kara dla Górali.
58. min - Stoklosa sam na sam z Rajskim. Golkiper Szarotek broni!
57. min - Bytom nie wykorzystał czterech minut gry w przewadze.
55. min - Kolejna kara dla Podhala. Ćwikła na ławce kar za trzymanie.
53. min - Szansa przed Polonią. Kara dla Bomby.
52. min - Nadal bez zmiany wyniku. Dzieje się niewiele.
49. min - Robi się nerwowo. Polonia atakuje, remis z minuty na minute staje się coraz bardziej prawdopodobny.
47. min - GOL x2! 5:4! - Dzieje się w Nowym Targu. Wpierw do bramki trafił Banaszczak strzałem spod niebieskiej podczas gry w przewadze, a chwilę po tym kontaktową bramkę zdobył Stasiewicz i mamy 5:4.
45. min - GOL! 5:2 - Ćwikła do Tomasika, którzy podwyższa na 5:2. Zwycięstwo Szarotek niemal już pewne.
43. min - Polonia trzecią tercję rozpoczęła od gry w przewadze, ale Podhale skutecznie zabiło karę Łabuza.
41. min - Trzecia tercja rozpoczęta.

Koniec 2. tercji.
39. min - Jak na razie bez zmiany wyniku. Podhale stara się utrzymać przewagę.
36. min - Kapica wyjeżdża z ławki kar i znajduje się w sytuacji sam na sam z Szydłowskim. Górą golkiper Polonii.
35. min - Szarotki nie wykorzystały swojej szansy. Teraz mają ją gracze Polonii. Kamil Kapica na ławce kar.
33. min - Podhale w podwójnej przewadze.
32. min - Kara dla bramkarza Polonii. Szydłowskiemu powoli puszczają nerwy.
31. min - GOL! 4:2! - Podhale wykorzystuje grę w przewadze. Ziętara strzałem zza bramki pokonuje Szydłowskiego.
29. min - Wróbel wędruje na ławkę kar za atak kolanem.
26. min - Szarotki już w pełnym zestawieniu.
25. min - Goście grają w przewadze. Z pewnością trochę podłamani biegiem wydarzeń w drugiej tercji.
24. min - GOL! 3:2! - Ależ piękna akcja Podhala! Bryniczka podaje do Ziętary, który pięknym strzałem z pierwszej zdobywca kolejną bramkę dla Podhala!
22. min - GOL! 2:2! - Piękna akcja Podhala! Bryniczka pokonuje Szydłowskiego i mamy remis!
21. min - Rozpoczynamy drugą tercją. Pierwsze wznowienie dla gości.

20. min - Goście w ostatnich minutach drugiej tercji nie wykorzystali gry w przewadze.
20. min - Piękna akcja Bieli i Neupauera! Neupauer tuż obok słupka!
18. min - Polonia przejęła inicjatywę. Podhale nie potrafi stworzyć dobrej akcji.
16. min - GOL! 1:2! - Goście na prowadzeniu! Stoklasa minął obrońców Podhala jak chciał, wjechał na środek i pokonał Rajskiego.
14. min - Wyrównana gra, zapowiada nam się zacięty mecz, ale jednak sporo niedokładności w grze obydwu drużyn...
12. min - Podhale blisko zdobycia bramki! Guma odbija się od spojenia.
11. min - GOL! 1:1! - Błyskawiczna odpowiedź gości! Strużyk podaje do Wróbla, który podjeżdża pod bramkę Rajskiego i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje golkipera Szarotek.
10. min - GOL! 1:0! - Tym razem Szarotki już wykorzystują przewagę. Wielkiewicz wyczekał i z bliskiej odległości pokonał Szydłowskiego.
8. min - Gospodarze po raz kolejny w przewadze.
7. min - Słaba gra Podhala w przewadze. Nic wielkiego pod bramką Szydłowskiego się nie działo.
5. min - Szarotki w przewadze.
4. min - Ładny strzał Łabuza spod niebieskiej! Szydłowski broni.
2. min - Gra toczy się w środkowej tercji. Na razie dosyć spokojnie.
1. min - Zaczynamy! Krążek dla Podhala.
0. min - Zawodnicy już na lodzie. Zaraz początek spotkania.

Witamy z lodowiska w Nowym Targu. O 18:00 początek pierwszego finałowego spotkania rozgrywek I ligi pomiędzy MMKS Podhale Nowy Targ, a Polonią Bytom. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw.
Polonia Bytom
#29 Zbigniew Szydłowski B 5 5.00 22 22 0 0 0 0 77.27 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0