17:00
Play-Off (1-2) / Finał
0:1 Bartłomiej Bomba #20 ( Piotr Ziętara #81 ) (+1) 5/4 09:03
1:1 Filip Stoklasa #8 ( Jakub Radwan #44 ) 5/5 21:04
2:1 Filip Stoklasa #8 ( Marek Wróbel #20, Sebastian Owczarek #24 ) (+1) 5/4 32:28
Strzały: 35 - 29

- 1min. - Pierwszy krążek dla gości.
- 1min. - Kantor z niebieskiej, obok bramki.
- 2min. - Banaszczak z obrony wjeżdża pod bramkę, oddaje strzał, ale czujnie w bramce Rajski.
- 3min. - Wróbel oddaje celny strzał na bramkę gości, odbija krążek Rajski.
- 3min. - Kamil Kapica strzał, ale krążek mija bramkę.
- 5min. - Bomba oddaje strzał odbija Szydłowski, Michalski próbował dobijać ale nie trafił w krążek.
- 6min. - Małe spięcie Banaszczaka z Ćwikłą, jednak bez konsekwencji.
- 7min. - Puzio w idealnej sytacji, krążek jednak pod parkanem Rajskiego.
- 8min. - Strzał Stasiewicza, łapie Rajski.
- 8min. - 2min dla Kukulskiego.
- 9min. - GOL! 0-1 !. Nowotarżanie wykorzystują grę w liczebnej przewadze, Ziętara do Bomby przed bramkę, a ten umieszcza krążek w siatce Szydłowskiego.
- 14min. - Mrugała w indywidualnej akcji, ale niestety któryś z kolegów nie pomógł i sędzia odgwizdał spalonego.
- 15min. - Daniel Kapica oddaje strzał, Szydłowski odbijaczką nad bramkę.
- 16min. - Bomba wprost do łapaczki Szydłowskiego.
- 16min. - Kolejna dobra interwencja Szydłowskiego.
- 17min. - 2min dla Mrugały za atak kijem trzymanym oburącz.
- 18min. - Strzał z backhandu Wróbla, odbija parkanem Rajski.
- 19min. - Zakończyła się kara nałożona na zawodnika drużyny gości.
- Koniec I tercji...

- Trwa II tercja...
- 21min. - Krążek wpada do bramki, sędzia pojechał sprawdzić zapis video.
- 21min. - GOOL! 1-1 . Sędzia po krótkiej analizie wskazuje na środek lodowiska, mamy remis !. Gola zdobywa Filip Stoklasa.
- 22min. - Wróbel wprost w Rajskiego.
- 24min. - Strzał Kamila Kapicy obok bramki.
- 25min. - Wróbel indywidualnie wprost w parkany Szydłowskiego.
- 26min. - 2min dla Michalskiego za zahaczanie.
- 27min. - Strużyk objechał bramkę Rajskiego, oddaje strzał, ale czujnie odbija nowotarski bramkarz.
- 28min. - Michalski już na lodzie !
- 28min. - Wielkiewicz oddaje strzał, broni Szydłowski.
- 28min. - Strzał Owczarka odbija Rajski.
- 30min. - Kłaczyński wprost w Rajskiego.
- 30min. - 2min dla Stoklasy.
- 30min. - 16 sekund później siły na lodzie się wyrównały, 2min dla Ziętary za przeszkadzanie.
- 32min. - Koniec kary Stoklasy.
- 32min. - GOOOL! 2-1. Stoklasa dopiero co wyszedł z ławki kar, potężnym uderzeniem z niebieskiej linii umieścił krążek w samym okienku bramki Rajskiego.
- 35min. - Fatalne pudło Gawliny !!
- 37min. - GOOL! 3-1. Błąd Voznika, Puzio przejmuje krążek i pomiędzy parkanami umieszcza krążek w siatce.
- Koniec II tercji...

- Trwa III tercja
- 41min. - 2min dla Owczarka za spowodowanie upadku przeciwnika.
- 41min. - Strzał Łabuza, końcówką parkana odbija Szydłowski.
- 42min. - GOOL ! 3-2. Nowotarżanie odrabiają powoli starty. Kapica oddaje strzał, wydawało się że Szydłowski złapał krążek, ale jednak nie i Voznik dobija krążek.
- 44min. - GOOL ! 4-2. Urban precyzyjnie przymierzył i ponownie mamy dwubramkową zaliczkę bytomian.
- 45min. - 2min dla Kantora.
- 46min. - Łabuz potężnie z niebskiej, odbija Szydłowski.
- 47min. - Kontra gospodarzy, strzał za pleców broni Rajski.
- 47min. - Bytomianie w pełnym zestawieniu.
- 47min. - Łabuz z tercji neutralnej mocnym strzałem próbował zaskoczyć Szydłowskiego, odbija parkanem do boku golkiper gospodarzy.
- 51min. - Stoklasa w idealnej styacji na zdobycie hat-tricka. Krążek minimalnie nad poprzeczką Rajskiego.
- 54min. - Voznik z backhandu, problemy Szydłowskiego, na jego szczęście sędzia odgwizduje spalonego w polu bramkowym.
- 55min. - Rajski spokojnie łapie krążek.
- 56min. - 2min dla Wrany za natarcie.
- 57min. - Stoklasa praktycznie w sytuacji sam na sam, oddaje strzał, odibja Rajski, krążek poza lodowiskiem.
- 58min. - Zartońynski nie sygnalizowany strzał, jednak niecelnie.
- 58min. - Bytomianie w komplecie.
- 58min. - Kontra gospodarzy Kukulski zostawia krążek Vranie, ten z "klepy" ponad bramką.
- 59min. - Neupauer oddaje strzał, broni Szydłowski.
- 59min. - Trener Ziętara bierze czas. Nowotarżanie wychodzę w szóstkę. Rajski w boksie. Dokładnie 1 minuta i 1 sekunda do końca trzeciej tercji.
- 59min. - Strzał Bryniczki zablokowany.
- 59min. - GOOL! 5-2. Stasiewicz z backhandu z niebieskiej linii swojej tercji strzela gola do pustej bramki.
- Koniec III tercji..

Polonia wygrywa 5-2. Stan rywalizacji 1-1 (do 3 zwycięstw). Jutro spotkanie nr 3, również w Bytomiu o godzinie 17.