2:1 Josef Fojtík #41 Karny decydujący 65:00
04:23 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
07:01 2 min. Piotr Kmiecik #7 Zahaczenie
15:00 2 min. Martin Dudaš #2 Atak kijem trzymanym oburącz
16:45 2 min. Marcin Słodczyk #16 Wymuszanie kary (symulowanie)
16:58 4 min. Mateusz Rompkowski #97 Wysoko uniesiony kij
26:03 2 min. Petr Dvořák #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:15 2 min. Daniel Laszkiewicz #22 Wysoko uniesiony kij
59:04 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
- Rzuty karne!

- 65 min. - Zamieszanie pod bramką Kosowskiego, Laszkiewicz L. wjechał przed bramkę, a tam niewiele brakło by gospodarze zdobyli bramkę.
- 64 min. - Radzik pewnie łapie strzał Górnego.
- 63 min. - Z ostrego kąta Valczka, ale odbijaka Kosowskiego wykorzystana.
- 63 min. - Kłys z bulika, ale nieprecyzyjnie i lekko, łapie pewnie Kosa.
- 62 min. - Zdenek z backhandu odbija Radzik.
- 62 min. - Rompkowski obok bramki, Cracovia w pełnym zestawieniu.
- 61 min. - Lipina zaskakująco oddaje strzał, Radziszewski odbija gumę!

- Mamy dogrywkę, gospodarze jeszcze przez 56 sekund w osłabieniu.

- 60 min. - Radziszewski pewnie broni strzał Górnego z niebieskiej.
- 59 min. - Kara dla gospodarzy za nadmierną ilość graczy na lodzie, na trybunach głośno skandują kibice "złodzieje". Czas dla gości.
- 58 min. - Mocny i sygnalizowany strzał Dvorzaka ale Prochazka zablokował jego uderzenie.
- 57 min. - Radzik pewnie łapie strzał Bordowskiego.
- 56 min. - Zawodnik Pasów wstał o własnych siłach z silnym grymasem bólu na twarzy.
- 56 min. - Daniel Laszkiewicz leży na lodzie po starciu przy bandzie z Miroslavem Zatko. Wyglądało to dość niebezpiecznie gdy na bandzie Laszkiewicz nienaturalnie wygiął plecy.
- 55 min. - Dudas spod bandy, odbija łapaczką Kosowski.
- 55 min. - Chmielewski urwał się ze skrzydła, ale jego strzał z ostrego kąta mrozi Kosowski.
- 54 min. - Po raz kolejny ofiarna interwencja Noworyty po strzale Urbanowicza.
- 53 min. - Dudas i Lipina leżą przy bandzie, sędzia po chwili gwiżdże gdyż krążek ugrzązł między nimi.
- 52 min. - Cracovia dobrze wybroniła się w osłabieniu.
- 51 min. - Górny z bliska, odbija Radziszewski.
- 51 min. - Kral do Danieluka ale krążek najpierw ląduje na bramce a później na tylnej siatce bramkowej.
- 50 min. - S. Kowalówka z okolic bulika odbija do boku Kosa.
- 49 min. - Mocny strzał Dąbkowskiego odbija Radziszewski.
- 47 min. - Świetna sytuacja M. Piotrowskiego, ale w ostatniej fazie akcji Kosa wybija gumę kijem.
- 46 min. - Strzał D. Kapicy łapie bramkarz gospodarzy.
- 45 min. - Świetna sytuacja D. Laszkiewicza ale jego strzał odbija Kosowski. Dobitkę S. Kowalówki wybija rękawicą obrońca.
- 44 min. - Pewnie Radzik łapie strzał Urbanowicza.
- 43 min. - Zdenek wjechał w tercję, ale jego strzał pewnie łapie Radziszewski.
- 42 min. - Valczak pod bramkę do Fojtika, ale czeskiego napastnika ubiega Kosowski.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Z niebieskiej Zatko, odbija Radziszewski, ale Urbanowicz w polu bramkowym i sędzia przerywa.
- 38 min. - Idealnie podanie i L. Laszkiewicz w uliczkę między zawodnikami już miał oddawać strzał sam przed Kosowskim, ale w ostatniej chwili uderzenie w rękę przez rywala wytrąciło go z rytmu.
- 38 min. - Ponownie Urbanowicz z okolicy bulika z nadgarstka, ale ten na raty łapie krążek.
- 37 min. - Urbanowicz, ale blokowany i guma obok bramki.
- 36 min. - strzał A. Kowalówki pewnie łapie Kosowski.
- 34 min. - Sprytne podanie do tyłu D. Laszkiewicza i strzał z klepy Sebastiana Kowalówki, pewnie mrozi Kosa.
- 31 min. - Błąd gospodarzy Prochazka do Kapicy, ale ten nad poprzeczką.
- 31 min. - Fojtik na pełnej szybkości, oddał potężny strzał ale Kosowski obronił!
- 30 min. - Z ostrego kąta zawodnik gości i świetnie Radziszewski.
- 29 min. - Szansa Fojtika, ale odbija Kosowski, pod bramką jeszcze Valczak ale blokują obrońcy.
- 28 min. - Valczak do Fojtika, ale ten przed bramką zablokowany.
- 28 min. - GOL! 1-1! Potężny strzał Zatki ląduje w bramce Radziszewskiego.
- 26 min. - Lipina mocno z okolicy niebieskiej, odbija Radzik.
- 24 min. - D. Laszkiewicz z okolicy bulika oddał mocny strzał, ale wyjechał skracając kąt Kosowski i mrozi pewnie krążek.
- 23 min. - Zdenek dostał podanie przed bramkę, ale zablokowany, Dąbkowski z niebieskiej, pewnie Radzik.
- 22 min. - Z ostrego kąta Urbanowicz, odbija Radzik.
- 21 min. - Strzał L. Laszkiewicza po rykoszecie ląduje na siatce otaczającą lodowisko.

- Zaraz rozpocznie się II tercja, na razie problemy ze sprzętem na Radziszewski, poprawia go w boksie.

- Koniec I tercji
- 20 min. - Kral przed szansą na zdobycie wyrównujące gola, ale Danieluk zagrał mu wprost na łyżwę i nie miał z czego uderzyć mając pustą część bramki.
- 19 min. - Cracovia fatalnie w przewadze 5 na 3 i jastrzębianie kilkukrotnie wybili krążek z własnej tercji.
- 17 min. - Prochazka z nadgarstka ale pewnie łapie Radziszewski.
- 15 min. - Dudas po gwizdku crossem atakuje Słodczyka i kara dla gospodarzy.
- 14 min. - Labryga nad bramką z wysokości bulika.
- 13 min. - Urbanowicz z backhandu, ale niecelnie.
- 12 min. - Radziszewski odbija krążek po strzale Górnego, dobitka Krala niecelna.
- 11 min. - GOL! 1-0! Piękna indywidualna akcja Bescha, który przejechał całe lodowisko i mierzonym strzałem trafia w okienko bramki Kosowskiego.
- 10 min. - Rompkowski z ostrego kąta, odbija Radziszewski.
- 10 min. - Piotrowski za obrońcy, pewnie Kosowski.
- 9 min. - Danieluk nie trafił z bliska w krążek.
- 9 min. - Leszek Laszkiewicz w sytuacji sam na sam, ale ponownie Kosowski broni jego strzał!
- 8 min. - Cracovia bardzo dobrze w obronie podczas okresu gry w osłabieniu.
- 6 min. - Rutkowski w idealnej sytuacji z dwóch metrów świetnie parkanem broni Kosowski.
- 4 min. - Kral do Lipiny, ale jego strzał z klepy obok bramki.
- 3 min. - Piotrowski w sytuacji sam na sam, ale Kosowski odbija parkanem. Poprawił Chmielewski bez skutku.
- 2 min. - Radziszewski leżał już na lodzie, jednak strzał Prochazki odbił się od zawodników stojących przed bramką.
- 1 min. - Potknięcie Zatki i Leszek Laszkiewicz w doskonałej sytuacji, ale Kamil Kosowski na posterunku. Napastnik Pasów jednak miał trudną sytuację bo atakował bramkę z boku.
- 1 min. - Pierwsze wznowienie dla gości.
- Trwa I tercja

- Chcesz nam pomóc? Wystarczy kliknąć TYLKO RAZ w reklamy tekstowe obok panelu logowania na głównej stronie Hokej.Net lub z prawej strony nad shoutboxem. Pomoże to w rozwoju strony. Dziękujemy!
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 0.92 44 44 0 0 0 0 97.73 65:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0