2:5 Leszek Laszkiewicz #81 ( Martin Dudaš #2, Daniel Laszkiewicz #22 ) +/-
2:6 Michał Piotrowski #91 ( Leszek Laszkiewicz #81, Patryk Noworyta #55 ) +/-
(+) Laszkiewicz #81, Noworyta #55, Piotrowski #91, Witowski #23
(-) Bordowski #8, Danieluk #29, Górny #17, Král #91, Procházka #48, Zaťko #6
(+1) 5/4
59:12
23:01 2 min. Adrian Kowalówka #27 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
58:35 2 min. Nicolas Besch #74 Ostrość
- 59 min. - Krążek przeszedł przez całe lodowisko i trafił w słupek bramki gospodarzy.
- 59 min. - Fojtik po kiju, nad bramką.
- 59 min. - GOL! 2-5! Do pustej bramki trafia Leszek Laszkiewicz, jest to jego trzeci gol w tym spotkaniu!
- 58 min. - GOL! 2-4! Piotrowski z pomocą Krala i bramkarz gospodarzy zostaje przelobowany! Kral próbował wybić krążek po akcji Piotrowskiego, ale trafił ponownie w kija Piotrowskiego, które niefortunnie trafił do bramki
- 57 min. - Konta Cracovii i z boku najechał Dvorzak, ale Kosowski odbija jego strzał.
- 56 min. - Jastrzębie mozolnie próbuje sklecić jakąś akcję, ale bez skutku.
- 55 min. - Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, ale krążek obok bramki. Chwilę wcześniej fantastyczna interwencja parkanem z metra Radzika po strzale Prochazki!
- 54 min. - Labryga wrzuca gumę na bramkę, ale spokojnie odbija do boku Radziszewski.
- 52 min. - Kąśliwy strzał Fojtika odbija Kosowski.
- 52 min. - Zatko z bliska w Radziszewskiego, poprawka Prochazki tylko w boczną siatkę i jęk zawodu na trybunach.
- 51 min. - Dudas mocno z niebieskiej, ale niecelnie.
- 50 min. - S. Kowalówka spod bandy, ale odbija gumę Kosowski nad bramkę.
- 49 min. - Prochazka odebrał krążek Noworycie, ale Radziszewski odbija bez problemu jego strzał.
- 48 min. - W zamieszaniu podbramkowym Słaboń strzela obok słupka.
- 47 min. - Kara dla gospodarzy, na ławkę siada Górny.
- 46 min. - Strzał Zdenka z łatwością łapie Radziszewski.
- 45 min. - Indywidualnie S. Kowalówka, ale nie zawinął gumy do bramki Kosowskiego.
- 45 min. - Ale szansa gospodarzy, strzał Bordowskiego odbija Radziszewski a dobijający Lipina nie zdążył zawinąć gumy do bramki i ta trafia w bok bramki.
- 45 min. - Radziszewski miał mały kłopot ze złapaniem krążka, ale na raty ubiegł przeciwnika.
- 44 min. Ofiarna interwencja Leszka Laszkiewicza po akcji Miroslava Zatko, zawodnik Cracovii blokuje przeciwnika.
- 42 min. - Z daleka Górny, spokojnie łapie Radziszewski i odgrywa do swojego obrońcy.
- 41 min. - GOL! Sędzia sprawdza video, krążek w bramce Cracovii. Kral w zamieszaniu wepchnął krążek do bramki, który wydawało się, że zamrozi Radziszewski. Bramka zostaje uznana!

Pasy o krok od tytułu.
40 min. - GOOOL! 1:3! Kontra Pasów, Leszek Laszkiewicz w sytuacji sam na sam pokonał Kamila Kosowskiego. Przepiękny gol "Laszki", znakomicie wyczekał golkipera JKH!
39 min. - Uderzenie Zatki, broni Radziszewski. Dwa strzały Danieluka niecelne.
38 min. - Dwie kary dla Pasów: S. Kowalówka i Leszek Laszkiewicz. 90 sekund JKH w podwójnej przewadze.
37 min. - Słaboń uderzał po podaniu Leszka Laszkiewicza. Broni Kosowski!
35 min. - GOOOL! 1:2! Pasy ponownie wychodzą na prowadzenie Leszek Laszkiewicz zmieścił krążek w bramce, choć oddawał strzał z trudnej pozycji.
34 min. - Wymiana uprzejmości między Urbanowiczem a Fojtikiem. "Urbi" 4 minuty odpoczynku, "Józek" 2 minuty.
34 min. - GOOOL! 1:1! Zatko uderzeniem z linii niebieskiej doprowadza do wyrównania.
33 min. - Na razie nie mają jastrzębianie pomysłu na rozegranie zamka. Znów brakuje strzałów.
32 min. - Dwie minuty kary dla Dvorzaka i JKH przed kolejną szansą.
31 min. - Zdenek! Z bliska nie potrafił pokonać Radziszewskiego. Później Bryk do Kapicy, próba zmiany lotu krążka. Broni Radzik!
30 min. - Skończyło się jak poprzednio. Krakowski golkiper już na lodzie.
28 min. - Dwie minuty dla Kłysa. Kolejna przewaga dla JKH.
28 min. - Kapica znakomicie wjechał do tercji, ale jego uderzenie obronił Radziszewski. Dobitka Urbanowicza, ale
27 min. - Za dużo podań wymieniają podopieczni Jirzego Reżnara. Po pierwsze nic z nich nie wynika, a po drugie za mało strzałów.
26 min. - Kowalówka już na lodzie.
25 min. - Słabo wygląda ta przewaga w wykonaniu hokeistów JKH.
24 min. - Uderzenia Lipiny i Zatki, nie ma bramki.
24 min. - Pierwsza kara w tym meczu dla Adriana Kowalówki.
23 min. - Fojtik strzał prawego skrzydła, obok bramki.
22 min. - Na razie nic ciekawego na lodzie się nie dzieję.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec I tercji!
20 min. - Zatko z niebieskiej, ale guma powędrowała obok słupka.
20 min. - Chmielewski wzdłuż bramki do Piotrowskiego, ale ten nie trafił w krążek.
19 min. - Prochazka i znów krążek musnął poprzeczkę! Fortuna bywa przewrotna...
18 min. - Kolejna okazja dla JKH. Znów brakuje tylko wykończenia.
18 min. - Błąd Krala nie został wykorzystany przez podopiecznych Rudolfa Rohaczka.
17 min. - Przepiękna solówka Urbanowicza, zwieńczona strzałem w... poprzeczkę. Brakuje dzisiaj szczęścia hokeistom JKH.
16 min. - Karliczek ze środka linii niebieskiej, ale krążek powędrował obok słupka.
15 min. - Lipina oddał krążek przed bramkę do Rompkowskiego, ten uderzył bez przyjęcia, ale krążek odbił się od poprzeczki. Będzie analiza wideo.
14 min. - Jastrzębianie wyraźnie podrażnieni, zapewne jeszcze przed przerwą chcieliby doprowadzić do wyrównania.
13 min. - Ucichły trybuny Jastoru. Doping fanów Cracovii trwa w najlepsze.
12 min. - Zdenek do Bordowskiego, ale ten nie pokonuje Radziszewskiego.
11 min. - GOOOOL! 0:1 Zieliński strzałem do pustej bramki otwiera wynik spotkania. Kuriozalny gol!
10 min. - Besch próbował strzałem z niebieskiej zaskoczyć Kosowskiego.
10 min. - Górny z bekhendu, ale guma wędruje obok bramki.
9 min. - Urbanowicz do Koguta, ten mając przed sobą już Radziszewskiego próbował posłać gumę między jego parkany. Nie ma bramki! Choć okazja była 100 procentowa.
8 min. - Teraz szansa Rutkowskiego, za długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany.
7 min. - Kontra Pasów. Kostecki urwał się prawym skrzydłem, próbował szukać podaniem Fojtika, ale skuteczna interwencja jastrzębskiego defensora.
6 min. - Salamon szukał podaniem Koguta. Zagranie Błażeja odrobinę za mocne.
5 min. - Szansa dla JKH! Kral... ale chyba nie wiedział, co zrobić z krążkiem. Powinien być uderzać z klepy.
4 min. - Jak na razie okazji strzeleckich jak na lekarstwo...
3 min. - Obie drużyny starają się przede wszystkim nie stracić gola.
2 min. - Teraz seria bodiczów. W rolach głównych Urbanowicz i Dudasz
2 min. - Na razie obie drużyny nie czują jeszcze krążka, stąd właśnie kilka niedokładnych zagrań.
1 min. - Pełna hala, piękny doping. Chyba wszyscy liczymy też na piękne widowisko.
1 min. - Zaczynamy decydujące starcie!

Przed spotkaniem odegrano hymn Polski. Na Jastorze sama śmietanka.

#48 Radek Procházka PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Błażej Salamon ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#60 Ramón Sopko B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 -1 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Miroslav Zaťko LO 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Jiří Zdeněk ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.00 32 32 0 0 0 0 93.75 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0