12:32 2 min. Tomasz Połącarz #23 Przeszkadzanie
18:39 2 min. Grzegorz Piekarski #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:21 4 min. Mateusz Szymański #22 Wysoko uniesiony kij
27:28 2 min. Marek Zukal #21 Przeszkadzanie
30:06 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:58 2 min. Łukasz Podsiadło #25 Zahaczenie
35:34 2 min. Wojciech Stachura #19 Trzymanie przeciwnika
38:28 2 min. Peter Tabaček #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:06 2 min. Marek Modrzejewski #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:41 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Zahaczenie
55:43 2 min. Tomáš Jakeš #46 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu!
60 min. - GOOOL! 2:3! A jednak! Przygodzki wieńczy akcję Słodczyka.
60 min. - Na 45 sekund przed końcem swój posterunek opuszcza Szczerba.
59 min. - Chyba nic już się nie zmieni.
57 min. - Stachura z niebieskiej. Efektownie - na szpagacie - broni Szczerba.
56 min. - "Dwójeczka" dla Jakesza i chyba ostatnia szansa dla katowiczan, by wrócić do gry.
55 min. - Teraz z niebieskiej kropnął Danko. Fikrt odbija gumę.
54 min. - Katowiczanie w zamku. Jedno podanie, drugie podanie, trzecie podanie. A gdzie strzał? No właśnie.
53 min. - Kolejna... kara! Wojtarowicz wygodnie rozsiada się na drewnianej ławeczce.
52 min. - Danko z niebieskiej, poprawka Bigosa. Mocno, ale niecelnie
51 min. - Słodczyk! Znakomita interwencja Fikrta. Dzisiaj czeski golkiper naprawdę pomaga swojej drużynie.
50 min. - Okres gry w przewadze - chyba tylko z nazwy - właśnie zakończony. "Modrzej" już na lodzie.
48 min. - Bepierszcz znów faulowany. Nie radzą sobie z nim oświęcimianie. Na ławkę kar wędruje Modrzejewski.
46 min. - Ponownie Valusiak, ale Fikrt jest na posterunku.
45 min. - Valusiak! Miał genialną okazję do strzelenia gola. Próbował na raty pokonać czeskiego golkipera. Fenomenalnie interweniuje 31-letni Czech.
42 min. - Na razie sporo rwanej gry. Bandy trzeszczą.
41 min. - Zaczęliśmy ostatnią odsłonę.

Zaczynamy ostatnią odsłonę. Oświęcimianie rozpoczną ją w osłabieniu. Zostało jeszcze 28 sekund kary Tabaczka.

40 min. - Koniec II tercji, niewątpliwie bardziej emocjonującej.
39 min. - Kary rozbiły grę obu drużyn. Kolejnym "szczęśliwcem" Tabaczek, który przewrócił Drzewieckiego.
37 min. - Kontra biało-niebieskich. Modrzejewski w sytuacji sam na sam! Górą Szczerba.
36 min. - Kary posypały się, jak z rogu obfitości. Tym razem na przymusową odsiadkę odbędzie Stachura.
35 min. - GOOOL! 1:3! Stachura wrzucił krążek pod bramkę, Ciura odpowiednio przystawił łopatkę kija i podwyższył prowadzenie.
34 min. - Podopieczni Petera Mikuli już w komplecie.
33 min. - Ładna kontra oświęcimian. Jaros do Tabaczka, sytuacja sam na sam, ale znakomicie broni Szczerba. Trzeba przyznać, że ci zawodnicy mają niezwykły apetyt do gry.
32 min. - Uderzenie Bepierszcza broni Fikrt.
31 min. - Tym razem na ławkę kar wędruje Ciura.
29 min. - Katowiczanie już w komplecie. Biało-niebiescy nie wykorzystali znakomitej szansy..
28 min. - Tabaczek! Znakomicie Szczerba.
28 min. - Oświęcimianie przez 56 sekund będą grać w podwójnej przewadze.
27 min. - GOOOL! 1:2! Tabaczek zza bramki do Jakesza. Czeski defensor musiał tylko przystawić łopatkę kija.
27 min. - Szymański zaatakował Kalinowskiego wysokim kijem. Na twarzy "Kalinosia" pojawiała się krew, więc sędzia główny zasądził 4 minuty karne.
25 min. - Uraz Filipa Komorskiego. Przerwa w grze. Wychowanek warszawskiej Legii opuszcza taflę na noszach.
24 min. - Kolejna świetna sytuacja oświęcimian. Wrzutka Kasperczyka, lot krążka zmienia Kalinowski, ale Szczerba z najwyższym trudem broni to uderzenie.
24 min. - Piotrowicz zza bramki do Różańskiego. Doskonała sytuacja weterana polskich lodowisk, ale nie zdołał pokonać Szczerby.
23 min. - Tempo szybsze. Zakotłowało się pod bramką Fikrta, który musi zwijać się jak w ukropie.
21 min. - Rozpoczęła się druga tercja.

Koniec I tercji. Na razie poziom meczu pozostawia wiele do życzenia. Miejmy nadzieję, że w kolejnych dwóch odsłonach wiele się wyjaśni.

20 min. - Katowiccy fani próbują zdekoncentrować czeskiego golkipera. Krzyczą szyderczo: Fiki, Fiki!
20 min. - GOOOL! 1:1! Mamy wyrównanie. Szewczyk wjechał do tercji lewym skrzydłem, uderzył z klepy w krótki róg i kompletnie zaskoczył Fikrta. Czeski golkiper nawet nie drgnął.
19 min. - Dwie minuty kary dla Piekarskiego. Powalił szarżującego Bepierszcza. Słuszna decyzja Włodzimierza Marczuka.
17 min. - Modrzejewski miał przed sobą pustą bramkę, ale w ostatniej chwili krążek zablokował katowicki defensor. Efektowna interwencja.
17 min. - Mikrouraz Fikrta. Widać grymas bólu na jego twarzy.
15 min. - Podsiadło z niebieskiej, ale Fikrt na posterunku.
14 min. - Jakesz dwa razy znakomicie wybił krążek z tercji. No i po przewadze...
14 min. - Niewiele z tej przewagi wynika. Za długo i za wolno rozgrywają krążek katowiczanie.
13 min. - Dwie minuty dla Połącarza i GieKSa znów zagra w przewadze.
12 min. - Filip Drzewiecki sieje spustoszenie w szeregach obronnych gości. Groźny strzał "Drzewka" broni Fikrt.
10 min. - Okres szarpanej gry. Na uwagę zasługuje tylko ładne wejście ciałem Grzegorza Piekarskiego. Ładnie docisnął do bandy Valusiaka.
9 min. - Mała ciekawostka - kierownikiem technicznym oświęcimskiej Unii jest... Mateusz Wardecki.
8 min. - Frączek! Ależ miał wymarzoną sytuację. Był przed Fikrtem i zamiast pociągnąć z nadgarstka starał się wjechać z krążkiem do bramki.
7 min. - Katowiczanie po stracie gola sprawiają wrażenie mocno zdenerwowanych.
6 min. - GOOOL! 0:1! Jakesz uderzał z niebieskiej, Szczerba odbił gumę przed siebie, a na to właśnie czekał Wojciech Stachura.
6 min. - Wrzutka Kasperczyka, kija nie zdążył dołożyć Kalinowski. Mrozi Szczerba.
5 min. - Zamek założony, ale na razie goście nie oddali strzału.
4 min. - Tym razem kara dla Krokosza. W przewadze zagrają biało-niebiescy.
4 min. - Malicki już na lodzie.
3 min. - Na razie gra katowiczanom się nie klei. Świetnie bronią się oświęcimianie. Kontra: Tabaczek do Jarosa, strzał, minimalnie niecelny.
2 min. - Sędzia trzyma rękę w górze, więc będzie wykluczenie. Na ławkę kar wędruje Malicki.
2 min. - Ponownie Jaros! Jego uderzenie z nadgarstka nie mogło zagrozić Szczerbie.
1 min. - Jaros strzelał z linii niebieskiej, gumę próbował zbijać Tabaczek, ale Szczerba nie daje się pokonać.
1 min. - Pierwsze wznowienie wygrywają katowiczanie. Guma powędrowała na lewe skrzydło do Bepierszcza, strzał, Fikrt pewnie broni.

Obie drużyny już na lodzie. Fikrt i Szczerba zajmują swoje posterunki.

Witamy z Katowic. W składzie GieKSy nie ma Ondrzeja Raszki, który wczoraj na treningu został trafiony krążkiem.

#1 Andriej Chapkow B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Nikifor Szczerba B 3 3.04 25 25 0 0 0 0 88.00 59:15 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#58 Jakub Nowotarski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Tomasz Połącarz PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Jarosław Różański PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Wojciech Stachura ŚR 1 1 1 0 2 1 2 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#55 Peter Tabaček ŚR 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 1 0 1 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0