3:2 Tomasz Połącarz #23 ( Damian Piotrowicz #81, Peter Tabaček #55 ) +/-
01:17 2 min. Richard Bordowski #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:52 5 min. Maciej Urbanowicz #92 Atak kolanem
14:52 20 min. Maciej Urbanowicz #92 Kara meczu
37:57 2 min. Bartosz Ciura #6 Trzymanie przeciwnika
43:14 2 min. Tomasz Połącarz #23 Przeszkadzanie
46:50 2 min. Tomasz Pastryk #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:33 2 min. Mateusz Bryk #69 Natarcie
55:40 2 min. Mateusz Bryk #69 Zahaczenie
59 min. - 1:19 do końca trzeciej tercji. Robi się gorąco na Chemików 4. Czas dla JKH.
57 min. - GOL! 2:2 i 3:2! Kalinowski lobem wrzuca krążek do bramki Slipczenki, a chwilę później Połącarz wyprowadza Unię na prowadzenie.
54 min. - Danieluk swobodnie wjeżdża w tercję Unii jak w masło, ale on jednak nie wykorzystuje tej okazji.
53 min. - Marzec przed szansą, Fikrt na posterunku.
50 min. - Multum podań, zero strzałów. Tak można określić okres gry w podwójnej przewadze w wykonaniu Unii. JKH w pełnym zestawieniu.
48 min. - Czas dla Unii. Oświęcimianie w podwójnej przewadze.
45 min. - GOL! 1:2! Piękny strzał Mateusza Bryka z okolic linii niebieskiej i JKH obejmuje prowadzenie. Perfekcyjnie rozegrana przewaga.
42 min. - Labryga mocno uderza z klepy, Fikrt nie ma problemu z obroną tego strzału.
41 min. - Unia ponownie wygrywa wznowienie na początek tercji.

40 min. - Danieluk potężnie z niebieskiej, lecz Fikrt odbija krążek.
38 min. - GOL! 1:1! Kral do nieobstawionego Kapicy a ten umieszcza krążek w prawym górnym rogu bramki Fikrta.
36 min. - Ponownie Kalinowski próbował zaskoczyć Slipczenkę i ponownie górą bramkarz JKH.
33 min. - Kalinowski z lewego skrzydła stanął przed znakomitą okazją, w dalszym ciągu jednak mamy 1:0.
32 min. - Kontra Jastrzębia, Kral trafia wprost w bramkarza.
29 min. - Błąd Slipczenki, Modrzejewski jednak go nie wykorzystał. Chwilę później jastrzębski bramkarz zrehabilitował się w 100% broniąc instynktownie strzał Gabrisza.
27 min. - Jastrzębie w tej tercji przejęło inicjatywę nad wydarzeniami na tafli lodowej.
25 min. - Fikrt próbuje złapać krążek, lecz nie wychodzi mu to przez co Jastrzębie znalazło się przed szansą na wyrównanie. Bramkarz Unii naprawia jednak swój błąd.
23 min. - Dobra kontra Jastrzębia. Kulas mija jednego z obrońców i znajduje się sam przed Fikrtem, ten jednak wychodzi z opresji.
22 min. - Pozornie niegroźna wrzutka Połącarza zmienia tor lotu po zbiciu krążka przez Petera Tabaczka.
21 min. - Pierwszy bulik w tej tercji dla Unitów.

20 min. - Jastrzębie w pełnym zestawieniu.
19 min. - 1:57 do końca osłabienia JKH.
16 min. - Unia w 5-minutowej przewadze. Kara meczu dla Urbanowicza za atak kolanem na Stachurze.
15 min. - GOL! 1:0! Strzał Ciury z niebieskiej, tor lotu krążka zmieniony przez Piotrowicza i mamy prowadzenie dla gospodarzy.
15 min. - Jaros z lewego skrzydła, chce zagrać do jednego z partnerów, ale krążek przechwytuje Slipczenko.
11 min. - Pogubiła się obrona JKH, dwójkowa akcja Unii po, której Kalinowski próbuje pokonać Slipczenke, ale ta sztuka mu się nie udaje.
9 min. - Dobra akcja Zdenka, wjazd z prawego skrzydła pod bramkę Unii, ale ostatecznie nic z tego nie wynikło.
7 min. - Kasperczyk do Piotrowicza, ten strzela z nadgarstka, ale Slipczenko odbija krążek do boku i gola nie ma.
6 min. - Próba Zdenka, ale Fikrt pewnie broni.
4 min. - JKH w pełnym składzie.
3 min. - Obrót w wykonaniu Tabaczka, po czym oddaje strzał, który trafia w słupek bramki Jastrzębia.
3 min. - Gabrisz z niebieskiej. Broni Slipczenko.
1 min. - Pierwszy bulik dla gospodarzy.
#42 Szymon Urbańczyk LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Robert Slipčenko B 3 3.07 29 29 0 0 0 0 89.66 58:41 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#20 Łukasz Nalewajka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Radosław Nalewajka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0