2:1 Jan Steber #11 ( Kacper Guzik #10, Maciej Sulka #76 ) +/-
19:59 2 min. Marek Zukal #21 Uderzanie kijem
34:21 2 min. Michal Danko #5 Trzymanie przeciwnika
46:20 2 min. Jan Steber #11 Zahaczenie
51:52 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Najlepszymi zawodnikami dzisiejszego spotkania wybrani zostali Ondrej Raszka z HC GKS Katowice oraz Kacper Guzik z GKSu Tychy.

60min. Łopuski obok bramki
58min. Parzyszek po lodzie minimalnie obok słupka
57min. Woźnica obok słupka
56min. Krążek wypada Raszce z raka po strzale Stebera, obrońcy wybijają
55min. Szczęśliwie Raszka leżąc broni uderzenie Witeckiego
55min. W doskonałej sytuacji Havlik obok słupka, za moment niepilnowany Mojzis z bliska prosto w Raszke
54min. Z niebieskiej Kotlorz, do obbitego krążka dopada Josef Vitek i zamiast uderzać holuje krążek za bramkę
53min. Dwie próby Mojzisa... w obu przypadkach świetnie Raszka
52min. "Festiwal kółeczek" w tercji obronnej gości, Baranyk obok słupka
51min. Podanie Stebera do Guzika, Raszka parkanem ratuje sytuację
51min. Woźnica dynamicznie wjeżdża w tercję obronną gości, strzela mało precyzyjnie by pokonać Raszkę
49min. Bardzo dobry strzał Bepierszcza... Zigardy łapie gumę rakiem
48min. Goście w przewadze już przez ponad minutę bez celnego strzału
45min. Zablokowany strzał Josefa Vitka
44min. Witecki nad poprzeczką
44min. Steber przechwytuje podanie, wjeżdża w tercję gości, oddaje do Galanta, dobry strzał Galanta po lodzie broni Raszka
43min. GOOL! Steber daje prowadzenie gospodarzom!
42min. Zigardy pewnie łapie po strzale Słodczyka
42min. Łopuski sam przed bramkarzem gości strzela za lekko po lodzie
41min. Wznowienie wygrywają goście i od razu stwarzają groźną sytuację, Filip Drzewiecki bliski pokonania bramkarza GKSu Tychy

PRZERWA

40min. Wanacki z bulika za lekko a po strzale Baranyka kończy się II tercja
39min. Raszka mrozi odbity przez obrońcę krążek po strzale Woźnicy, Mojzis popychany przez Drzewieckiego wpada do bramki Raszki
38min. Akcja gości, z niebieskiej Kostromitin
38min. Vitek przegrywa pojedynek z Raszką, po kilku sekundach Łopuski nie potrafi pokonać bramkarza GKSu Katowice
37min. Rzeszutko z bliska w Raszkę, skutecznie blokowany Guzik nie może czysto uderzyć
37min. Raszka broni parkanami strzał Guzika
37min. Wanacki z bulika, Raszka łapie
37min. Ależ przyłożył Havlik z niebieskiej... centymetry nad poprzeczką
36min. Sokół z niebieskiej, jeszcze Witecki próbuje wyłuskać krążek spod parkana Raszki
32min. GOOL! Adrian Parzyszek objeżdża bramkę Raszki i zdobywa bramkę dla gospodarzy!
31min. Mocno Steber... broni Raszka, po chwili Rzeszutko z Vitkiem próbują znaleźć miejsce w wielkim tłoku pod bramką Raszki
30min. Podsiadło szybszy od Galanta
29min. Raszka mrozi krążek po podaniu Bagińskiego
27min. Kolejna parada Ondreja Raszki, guma ląduje w raku po silnym strzale niepilnowanego Macieja Sulki
26min. Kotlorz wzdłuż bramki... Rzeszutko pudłuje
26min. Raszka łapie krążek po strzale Jarosława Rzeszutko
25min. GOOL! Marcin Słodczyk otrzymuje dokładne podanie od Tobiasza Bigosa i nie daje najmniejszych szans tyskiemu bramkarzowi w pojedynku sam na sam!
24min. Błyskawiczna odpowiedź tyszan... Baranyk w poprzeczkę, Łopuski w Raszkę
24min. Zukal mocno z niebieskiej, Zigardy broni
23min. Tym razem z dystansu próbuje Sokół... Raszka broni parkanami, krążek odbija się jeszcze od kasku i przelatuje obok bramki
22min. Mojzis jeszcze raz z niebieskiej, jeszcze Steber poprawia z bliska... Raszka broni kaskiem
21min. Z niebieskiej Mojzis... obok bramki
21min. wznowienie dla GKSu Tychy

PRZERWA

18min. Świetna interwencja Raszki po strzale Vitka
17min. Raszka mrozi gumę po strzale Havlika
16min. Zagranie zza bramki, Baranyk przepuszcza krążek, Havlik uderza a Raszka broni
14min. Jeszcze raz próbuje Sulka, zasłonięty Raszka odbija krążek kaskiem... gospodarze nadal atakują, słupek ratuje gości od utraty bramki
14min. Uderza Sulka, Raszka broni
13min. Bomba Sulki, minimalnie obok słupka
11min. Mikes po lodzie... Zigardy broni parkanem
10min. Baranyk obok słupka
10min. Tym razem Raszka robi użytek ze swojego raka, pewnie łapie gumę po strzale Wanackiego
9min. Krążek po uderzeniu Drzewieckiego ląduje w raku tyskiego bramkarza
9min. Kotlorz z okolic bulika minimalnie obok słupka
9min. Bepierszcz z nadgarstka prosto w bramkarza gospodarzy
8min. Rzeszutko do Guzika, Raszka z trudem broni... po chwili poprawia Rzeszutko trafiając w poprzeczkę
7min. Zigardy odbija krążek po strzale Frączka
5min. Łopuski z niebieskiej broni Raszka
4min. Dość przypadkowa akcja gości, uderza Danko... Mojzis wybija gumę z pola bramkowego
3min. Jeszcze raz akcja gości, tym razem próbuje Bepierszcz
2min. Strzela Mikes... Zigardy broni
2min. Dobra okazja tyszan, Galant oddaje do Stebera... blokowany napastnik GKSu nie oddaje strzału
1min. Wznowienie dla gospodarzy

SERDECZNIE WITAMY I ZAPRASZAMY NA TEKSTOWĄ RELACJĘ ZE SPOTKANIA POMIĘDZY TYSKIM GKSem A KATOWICKĄ GieKSą... życzymy wielu sportowych emocji!!!
#33 Nikifor Szczerba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0