16:39 2 min. Damian Piotrowicz #81 Atak kijem trzymanym oburącz
17:27 2 min. Robert Mrugała #77 Wysoko uniesiony kij
19:48 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
22:45 2 min. Kamil Kalinowski #10 Wysoko uniesiony kij
28:47 2 min. Dariusz Gaczoł #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:56 2 min. Marek Modrzejewski #77 Uderzanie kijem
35:29 2 min. Mateusz Adamus #38 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:59 2 min. Robert Mrugała #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:23 2 min. Ladislav Gábriš #18 Atak kolanem
55:19 2 min. Sebastian Łabuz #68 Przeszkadzanie
56:48 2 min. Peter Barinka #25 Przeszkadzanie
59:40 2 min. Sebastian Łabuz #68 Opóźnianie gry
60. min - Unia w przewadze w dodatku Fikrt zjechał do boksu. 20 sekund od końca.
59. min - 1:13 do końca 3 tercji. Wznowienie w strefie neutralnej.
59. min - Ostatnie dwie minuty. Czy Podhale Nowy Targ dowiezie zwycięstwo do końca?
58. min - Wojtarowicz sam przed bramką Podhala, a ten nonszalancko oddaje strzał!
57. min - Unia fatalnie rozgrywa przewage. Brak strzałów ,a teraz Barinka ląduje na ławce kar.
55. min - Groźna kontra Podhala. Wznowienie pod bramką Fikrta. Unia stara się wyrównać, ale wychodzi im to dosyć nieporadnie.
52. min - Napastnicy Unii zachowują się tak jakby chcieli wjechać z krążkiem do bramki Podhala.
50. min - Dobry wjazd Różańskiego zza bramki. Dwukronie próbował doprowadzić do wyrównania, lecz ta sztuka mu się nie udała.
48. min - Kasperczyk obok bramki. Strasznie niemrawy jest dzisiejszy mecz przy Chemików 4.
46. min - Czas dla Aksam Unii.
46. min - GOL! 1:2! Fikrt odbija krążek przed siebie i D.Kapica strzela gola. Sensacyjnie Podhale prowadzi w Oświęcimiu.
42. min - Sporo prostych błędów w wykonaniu gospodarzy. Podhale w pełnym składzie.
Początek 3. tercji

40. min - GOL! 1:1! Podhale niespodziewanie doprowadza do wyrównania.
Koniec 2.tercji. Pleksa wypadła i czas jaki pozostał do końca tercji(2:02) zostanie dograny w 3. tercji.
37. min - Spalony w polu bramkowym Unii. 34 sekundy do końca kary.
36. min - Malicki podaje wzdłuż bramki. Jeden z Unitów pakuje krążek do siatki, ale gol nie zostaje uznany, gdyż wcześniej bramka została poruszona.
32. min - Podhale w przewadze. Chyba gra w przewadze to jedyna szansa dla Podhala, aby zagrozić Unii, gdyż podczas gry w pełnym składach Unia ma pełną kontrolę nad wydarzeniami na lodzie.
30. min - Kmiecik przed szansą. Jeden zwód, drugi zwód, ale jego strzał był zbyt słaby i Fikrt nie miał większych problemów z obroną tego strzału. Podhale w pełnym zestawieniu.
28. min - Kapitalna okazja dla Unii. Tabaczek dobrze wprowadza krążek w tercje Podhala, podaje do Jarosa, ten robi kółeczko i wynikło z tego duże zagrożenie podbramkowe, lecz ostatecznie nowotarżanie wybronili się od straty drugiej bramki.
27. min - Bryniczka strzela, Fikrt broni i krążek poza taflą.
26. min - GOL! 1:0 dla Unii. Jakesz potężnie po lodzie z niebieskiej, krążek odbija się od słupka i Niesłuchowski kapituluje po raz pierwszy w tym meczu.
25. min - Unia w pełnym składzie, choć kompletnie nie było widać na tafli tego, żeby gospodarze grali w osłabieniu.
23. min - Kalinowski w idealnej sytuacji! Gdyby sekundę wcześniej objechał bramkę to byłby gol dla Unii.
22. min - Barinka w indywidualnej akcji, krążek po jego strzale podbity przez obrońcę Podhala.
21. min - Pierwsze wznowienie w tej tercji dla Unitów. Podhale w przewadze, wznowienie pod bramką Fikrta.

Koniec 1. tercji. Duża dominacja oświęcimian, ale napastnicy gospodarzy razili nieskutecznością w premierowej odsłonie spotkania.
20. min - Długo rozgrywany zamek przez Unię, ale bez efektu bramkowego. 12 sekund do końca tercji.
18. min - Gra 4 na 4. Ciura strzela, a Niesłuchowski odbija krążek poza taflę.
17. min - Podhale zagra pierwszy raz w przewadze.
16. min - Co chwilę strzały zawodników Unii lądują obok bramki nowotarżan. Tym razem niecelnie Fiedor.
14. min - Piekarski z niebieskiej w słupek. Chwilę później Piotrowicz w sytuacji sam na sam z Niesłuchowskim, lecz ten pakuje mu krążek wprost do raka.
13. min - Ponownie nic konkretnego nie wynikło z przewagi Unitów.
9. min - Kontra grającego w osłabieniu Podhala Nowy Targ. Strzał jednego z nowotarskich zawodników ląduje obok bramki. Podhale w pewnym zestawieniu.
7. min - Połącarz został staranowany przez gracza Podhala, ale na szczęście po chwili wstał z tafli o własnych siłach.
4. min - Tabaczek odbiera krążek obrońcy Podhala, ale jego strzał ląduje ponad bramką.
3. min - Malicki z nadgarstka, bramkarz Podhala nie daje sobie strzelić bramki.
2. min - Jakesz z niebieskiej, tor lotu krążka zmienia Jaros, ale krążek ląduje obok bramki Niesłuchowskiego.
1. min - Pierwsze wznowienie dla Podhala.
Hokeiści obu drużyn już na lodzie, za moment początek spotkania.

#77 Marek Modrzejewski PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Tomasz Połącarz PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Jarosław Różański PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Wojciech Stachura ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MMKS Podhale
#41 Bartłomiej Niesłuchowski B 1 1.00 36 36 0 0 0 0 97.22 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#33 Tomasz Rajski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0