12:09 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Ostrość
17:07 2 min. Radosław Galant #24 Uderzanie kijem
19:23 2 min. Peter Tabaček #55 Przeszkadzanie
23:54 2 min. Jakub Wanacki #12 Trzymanie przeciwnika
30:48 2 min. Marcin Jaros #32 Trzymanie przeciwnika
43:05 2 min. Bartosz Ciura #6 Uderzanie kijem
46:30 2 min. Jakub Witecki #66 Atak kolanem
50:12 2 min. Michał Kasperczyk #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:00 2 min. Adam Bagiński #3 Wysoko uniesiony kij
57:25 2 min. Maciej Sulka #76 Zahaczenie
58:24 2 min. Pavel Mojžíš #53 Opóźnianie gry
59 min. - 1:36 do końca. Gra 6 na 3.
59 min. - Unia bez bramkarza. I kolejna kara, tym razem dla Mojżisza.
57 min. - Bardzo słabo rozegrali tą przewagę gracze Unii. Kolejna kara dla Tychów.
55 min. - 5 minut do końca. Unia w przewadze, to ostatni dzwonek na zmianę rezultatu.
51 min. - Tempo meczu wyraźnie siadło.
49 min. - GKS Tychy gra w pełnym zestawieniu.
46 min. - Kalinowski indywidualnie, jednak nic groźnego z tego nie wynikło.
43 min. - GOL! 1:3! Dwie minuty trzeciej tercji i można powiedzieć ze tyszanie ustawili mecz idealnie pod siebie. Guzik podwyższa prowadzenie.
41 min. - GOL! 1:2! Chwila dekoncentracji w szeregach Unii i tyszanie skrzętnie to wykorzystują.
41 min. - Zaczynamy! Krążek dla tyskiego GKS.
40 min. - Kotlorz miał dużo czasu na strzał, Witek broni.
38 min. - Modrzejewski chciał wrzucić zza zakrystii krążek Żigardiemu do bramki, ale ta sztuka jednak mu się nie udała.
37 min. - Wymiana ciosów z obu stron.
34 min. - Karny dla Unii!! Piotrowicz nie wykorzystuje tej sytuacji.
31 min. - Ależ nieskuteczna jest dziś Unia. Tabaczek kapitalnie minął tyskiego obrońcę, ale strzelił obok bramki. Chwilę później Połącarz wprost w Żigardiego. Kara dla Unii.
29 min. - Witek wyraźnie w formie. Witecki bardzo groźnie, ale bramkarz Unii w tej dyspozycji jest w stanie wyłapać każdy strzał.
26 min. - Tyszanie w pełnym składzie, ta tercja jak na razie pod dyktando Unii.
24 min. - Oświęcimianie mieli kilka znakomitych okazji. Kalinowski, Jaros czy Wojtarowicz nie zdołali zdobyć drugiej bramki dla Unii.
22 min. - Unia gra w pełnym składzie. Unia groźnie skontrowała, Tabaczek do Barinki, a ten wprost w Żigardiego.
21 min. - Bulik ponownie wygrany przez tyszan.

19 min. - Tyszanie grają w pełnym składzie. Tym razem to goście zagrają w przewadze.
17 min. - Vitek sam na sam z bramkarzem Unii, ale oświęcimski goalkeeper wychodzi obronną reką z tej sytuacji.
16 min. - Krążek wpada do bramki Tychów, ale sędzia Breske gola nie uznaje. Spalony w polu bramkowym.
14 min. - GOL! 1:1! Kapitalny strzał Mojżisza z linii niebieskiej i mamy wyrównanie.
12 min. - Spięcie między Gabriszem a Łopuskim.
10 min. - Modrzejewski prawie skopiował wyczyn z piątkowego meczu z Sanokiem, ale tym razem Żigardy znakomicie wyłapał krążek lecący w samo okno jego bramki.
7 min. - Tyszanie w pełnym zestawieniu. Parzyszek minimalnie niecelnie obok prawego słupka bramki Witka.
6 min. - Błąd Grzegorza Piekarskiego, który stracił krążek podczas gry w przewadze, kontra tyszan jednak zakończyła się niepowodzeniem.
5 min. - Piekarski mocno z niebieskiej, ale Żigardy broni.
3 min. - GOL! 1:0! Jaros oddaje z pozoru niegroźny strzał, ale Żigardy popełnił fatalny błąd i Unia wychodzi na prowadzenie.
2 min. - Mojżisz z niebieskiej, Witek broni bez problemu.
1 min. - Pierwsze wznowienie dla GKS Tychy.

Za 10 minut początek najciekawiej zapowiadającego się spotkania 22.kolejki PHL. Unia na fali wznoszącej, ale czy ta zwyżka formy starczy na pokonanie rywala zza miedzy, który na chwilę obecną ma na papierze najsilniejszy skład w lidze?
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 3 3.08 42 42 0 0 0 0 92.86 58:24 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#77 Marek Modrzejewski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Tomasz Połącarz PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Jarosław Różański LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Wojciech Stachura ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Arkadiusz Sobecki B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Štefan Žigárdy B 1 1.00 38 38 0 0 0 0 97.37 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#3 Adam Bagiński ŚR 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1