05:17 2 min. Filip Drzewiecki #84 Zahaczenie
12:05 4 min. Ladislav Havlík #22 Wysoko uniesiony kij
25:10 2 min. Michal Danko #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:22 2 min. Pavel Mojžíš #53 Uderzanie kijem
35:31 2 min. Filip Drzewiecki #84 Rzucenie na bandę
41:58 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:06 2 min. Adrian Parzyszek #19 Zahaczenie
51:09 2 min. Artur Gwiżdż #8 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
55:14 2 min. Jakub Wanacki #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:35 2 min. Štefan Žigárdy #48 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59 2 min. Michał Krokosz #11 Zahaczenie

59 min - Zigardy podciął Szewczyka i przez ostatnie sekundy spotkania miejscowi zagrają z przewagą jednego zawodnika

56 min - Czyżby czwarty w sezonie mecz bramkarza GKS Tychy bez straty gola?

55 min - Katowiczanie mimo przewag nie potrafią trafić do bramki

53 min - Jednostronne widowisko w Satelicie

49 min - Steber z bliska, krążek po łapaczce bramkarza gospodarzy przeleciał nad poprzeczką

46 min - GOOL! Po strzale Sulki krążek po parkanie Szczerby wturlał się do bramki. 0:5!

43 min - Zigardy wybronił próbę Szewczyka. Ten z metra trafił wprost w łapaczkę bramkarza gości

41 min - Frączek z metra wprost w bramkarza gości, kapitalna szansa zmarnowana przez drużynę miejscowych

40 min - Koniec II tercji, po której mogło być już 7 lub nawet 8:0

37 min - GOOL! Steber przekierował strzał Mojzisa i mamy czwartego gola dla przyjezdnych

35 min - Problem z wyrwą w lodzie przy zjeździe do ławki kar gości, krótka przerwa w grze

34 min - Szewczyk huknął z ostrego kąta, na raty broni Zigardy

32 min - Bepierszcz próbował wyjechać z szybką kontrą, lecz został w nieprzepisowy sposób powstrzymany przez Mojzisa

29 min - Woźnica z najazdu, krążek szpagatem wybronił Szczerba. Zmiennik Raszki ma dzisiaj swój dzień

28 min - Multum strzałów GKS Tychy, Szczerba niczym w transie raz po raz ratuje swój zespół

26 min - Galant mocno po lodzie, krążek parkanem odbił bramkarz GieKSy

25 min - Efektowna parada Szczerby, który w ostatniej chwili wyłapał gumę po strzale Łopuskiego

23 min - Galant z bulika, krążek zbity do boku

22 min - Steber z objazdu próbował zaskoczyć Szczerbę, bramkarz gospodarzy na posterunku.

21 min - Od wygranego wznowienia tyszanie rozpoczęli drugą odsłonę

19 min - Baranyk po lodzie z przestrzeni międzybulikowej, na raty broni Szczerba

16 min - Mimo liczebnej przewagi gospodarze nie zdołali strzelić bramki. Grając w osłabieniu błąd Danko mógł na kolejną bramkę zamienić Łopuski, jednak po szybkiej akcji trafił wprost w Szczerbę

13 min - Mikes wgnieciony w bandę przez Havlika. Defensor gości ukarany podwójną karą mniejszą ze względu na krew, która pojawiła się na twarzy zawodnika miejscowych

12 min - Jaskólski przegrał pojedynek z Zigardy. Szansa na kontaktową bramkę zmarnowana

11 min - Zmiana w bramce gospodarzy. Między słupki wjechał Szczerba

10 min - Tyszanie w kilkanaście sekund rozbili podopiecznych Mariusza Kiecy. Najpierw strzałem po lodzie wynik podwyższył Baranykm, a chwilę później Raszke pokonał Vitek

9 min - Łopuski w indywidualnej próbie minął dwóch zawodników GieKSy, lecz ostatecznie nie zdołał pokonać Raszki

8 min - Mikes w boczną siatkę, wcześniej Bagiński po lodzie wprost w bramkarza miejscowych

6 min - Tyszanie w liczebnej przewadze zamykają rywala. Kotlorz z niebieskiej, z trudem broni Raszka

4 min - Zamieszanie pod bramką gości, Mikes wprost w Zigardy

3 min - GOOL! Parzyszek wyjechał sam na sam i strzałem w okienko otworzył wynik spotksnia

2 min - Steber z metra w Raszkę, wcześniej rajd Łopuskiego przerwany przez jednego z defensorów GKS Katowice

1 min - Gramy, pierwsze wznowienie dla gospodarzy

0 min - Witamy z Katowic. Już za chwilę początek spotkania, sędziowie już wyjechali na lód. Czekamy na zawodników. Startujemy od 17:00

#30 Ondřej Raszka B 3 18.05 12 12 0 0 0 0 75.00 9:58 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#33 Nikifor Szczerba B 2 2.40 36 36 0 0 0 0 94.44 50:02 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Tobiasz Bigos LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Michal Danko LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki LS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Marcin Frączek ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Adam Jaskólski LS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Pawieł Kostromitin PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Michał Krokosz LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Róbert Mikeš PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0