16:45 20 min. Kacper Guzik #10 Kara meczu
18:47 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Przeszkadzanie
18:47 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Atak kijem trzymanym oburącz
27:33 2 min. Mateusz Danieluk #29 Wysoko uniesiony kij
29:56 2 min. Patrik Flašar #13 Zahaczenie
31:32 2 min. Adrian Labryga #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:32 2 min. Pavel Mojžíš #53 Atak kijem trzymanym oburącz
43:52 2 min. Josef Vítek #73 Wysoko uniesiony kij
44:57 2 min. Richard Bordowski #8 Uderzanie kijem
48:33 2 min. Jakub Wanacki #12 Uderzanie kijem
57:13 2 min. Adam Bagiński #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 60 min. - Koniec meczu. Komplet punktów dla tyszan, którzy wygrywają z jastrzębianami 5:3.
- 60 min. - GOOOL! 5:3! Grzegorz Pasiut zdobywa trzeciego gola dla JKH.
- 58 min. - Adam Bagiński przez najbliższe dwie minuty odpocznie na ławce kar. Szansa dla hokeistów z Leśniej na zmniejszenie rozmiarów porażki.
- 55 min. - Ataki bez przekonania, bez werwy - wygląda na to, że oba zespoły marzą już o końcowej syrenie.
- 53 min. - Witecki! Ale krążek po jego uderzeniu minął lewy słupek bramki Odrobnego.
- 52 min. - GOOOL! 5:2! Galant wykorzystuje podanie Vitka i chyba jest już po wszystkim. "Po gołębiach" - jak mawiał klasyk.
- 52 min. - Jastrzębianie wyglądają na oszołomionych. Popełniają coraz więcej prostych błędów.
- 51 min. - GOOOOL! 4:2! Sulka dalekim podaniem uruchamia Vitka, a ten w sytuacji sam na sam z Odrobnym pokonuje golkipera JKH. Genialny zwód na bekhend i precyzyjny strzał pod poprzeczkę!
- 49 min. - Ale na krótko. Dwie minuty dla Wanackiego. Ach te kary...
- 47 min. - Obie drużyny są już w komplecie.
- 46 min. - Na razie obie drużyny grają według starej zasady - bez ładu i składu.
- 45 min. - Siły się wyrównują. Richard Bordowski wędruje na dwuminutowy, przymusowy odpoczynek. Tomasz Malasiński opuszcza taflę z grymasem bólu na twarzy.
- 44 min. - Będzie kara dla GKS. Vitek uderzył w twarz Damiana Kapicę.
- 43 min. - Teraz refleksem popisał się Przemysław Odrobny. Vitek miał dogodną okazję, strzał nie najlepszy.
- 42 min. - Ale ten okres nie został wykorzystany.
- 41 min. - Zaczynamy trzecią odsłonę. Przypomnijmy, że JKH gra jeszcze przez 1 min i 28 sekund z przewagą jednego zawodnika.

- 40 min. - Niestety nie udało im się to. Koniec II tercji.
- 40 min. - Kulas wepchnięty na Żigardiego i ręka sędziego uniesiona w górę. Będzie kara, a do boksu udaje się już Mojżisz. Jastrzębianie jeszcze przed przerwą mogą doprowadzić do wyrównania.
- 39 min. - Nie brakuje dzisiaj ładnych ataków ciałem. Urbanowicz ładnie przycisnął Duraka.
- 38 min. - Łopuski wjechał prawym skrzydłem, ale jego strzał podbił bodaj Mateusz Bryk.
- 37 min. - Steber wprasowany w bandę, ale tym razem obeszło się bez wykluczenia.
- 36 min. - Sporo chaosu w poczynaniach obu ekip.
- 35 min. - Leszek Laszkiewicz w swoim stylu wjechał do tercji tyszan, zostawił gumę Damianowi Kapicy, ale jego uderzenie było dalekie od ideału.
- 34 min. - JKH już w pełnym zestawieniu. Udało im się przetrzymać trzy osłabienia.
- 34 min. - Kontra JKH. Kral do Danieluka, "Burek" uderza z nadgarstka, ale wprost w Żigardiego.
- 33 min. - Jak na razie Przemysław Odrobny nie daje się pokonać.
- 32 min. - I znów wykluczenie dla gości. Adrian Labryga udaje się do boksu kar. Kara odłożona do momentu zakończenia się pierwszego wykluczenia.
- 31 min. - Kolejna kara dla JKH. Tym razem przewinił Górny. Tyszanie przez 68 sekund w podwójnej przewadze.
- 30 min. - Bramka Mojżisza uskrzydliła tyszan. Znów groźna sytuacja, ale Flaszar w ostatniej chwili fauluje wychodzącego na czystą pozycję Baranyka.
- 29 min. - GOOOOL! 3:2! - Rzeszutko dokładnym podaniem z bekhendu obsłużył Mojżisza, który musiał w zasadzie tylko odpowiednio przyłożyć kij.
- 28 min. - Trzeszczą kości. Twardy atak Danieluka na Duraku i wychowanek JKH będzie odpoczywał na ławce kar.
- 27 min. - Teraz szarżował Bordowski, ale jego podanie nie trafiło do partnera.
- 26 min. - Napór tyszan wzrasta z każdą minutą. Goście wycofani, nastawieni raczej na grę z kontry.
- 25 min. - Woźnica wpadł w pole bramkowe i przewrócił jastrzębskiego golkipera.
- 24 min. - Coraz mocniej kotłuje się pod bramką Odrobnego.
- 23 min. - Havlik! Huknął spod niebieskiej, ale dobra interwencja Odrobnego.
- 22 min. - Tyszanie przez prawie 70 sekund zagrają w przewadze.
- 22 min. - Wanacki próbował strzelać z niebieskiej, ale jego uderzenie zablokowane.
- 21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę.

- Koniec I tercji
- 19 min. - GOL! 2:2! z niebieskiej zasłoniętego Odrobnego zaskakuje Sulka.
- 18 min. - Urbanowicz atakuje dwóch graczy gospodarzy i otrzymuje 4 min. kary.
- 16 min. - Guzik brutalnie fauluje Zatkę i otrzymuje karę meczu.
- 16 min. - JKH blisko zdobycia gola, ale Żigardy w zamieszaniu mrozi gumę.
- 16 min. - GOL! 1:2! Marzec wykorzystuje niefrasobliwość obrony i pokonuje z bliska niepewnie interweniującego Żigardyego.
- 15 min. - Strzał Labrygi broni na raty Żigardy.
- 14 min. - Kontra gospodarzy w osłabieniu, ale Vitek nie pokonuje w sytuacji sam na sam Odrobnego.
- 13 min. - Groźnie pod bramką Odrobnego po strzale Kolusza i poprawce Malasińskiego.
- 11 min. - Strzał Havlika łapie Odrobny.
- 10 min. - GOL! 1:1! Z niebieskiej uderzył Mojzisz, Odrobny niepewnie odbił gumę, przejął ją Galant i ulokował gumę w bramce.
- 9 min. - GOL 0:1! Efektowna zespołowa akcja JKH, rozklepana defensywa gospodarzy i Laskziewicz z bliska pakuje gumę do bramki.
- 8 min. - Kontra Łopuskiego, ale Odrobny broni jego techniczny strzał.
- 8 min. - Kolejne zamieszanie, dwie dobitki, ale Żigardy na posterunki. Próbował Prochazka i Urbanowicz.
- 7 min. - Zamieszanie pod bramką Żigardyego, ale sędzia przerywa grę.
- 5 min. - Strzał Duraka z daleka spokojnie odbija Odrobny.
- 4 min. - Żigardy odbija strzał Pasiuta.
- 3 min. - Strzał Łopuskiego odbija Odrobny.
- 2 min. - Leszek Laszkiewicz uderzył wysoko nad bramką z okolicy bulika.
#30 Kamil Feć B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 5 5.00 33 33 0 0 0 0 84.85 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#22 Adrian Labryga PO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz LS 1 1 0 1 2 -1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0