34:41 2 min. Sebastian Kłaczyński #7 Ostrość
34:41 10 min. Sebastian Kłaczyński #7 Kara za niesportowe zachowanie 10min
36:20 2 min. Andrzej Banaszczak #23 Przeszkadzanie
47:33 2 min. Bartłomiej Bychawski #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:42 2 min. Sebastian Owczarek #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:49 2 min. Jakub Stasiewicz #18 Ostrość
53:49 2 min. Nicolas Besch #74 Ostrość
57:10 2 min. Nicolas Besch #74 Uderzanie kijem
58:25 2 min. Błażej Salamon #61 Uderzanie kijem
- Koniec Meczu 0-3.
- 60 min. - Bayrack niedokładnie pod bramkę do Mahboda i zmarnowana sytuacja 2 na 1.
- 59 min. - Rzut karny po kolejnym poruszeniu bramki. Ale Zapała się pogubił i nie oddał nawet strzału.
- 58 min. - Banaszczak z niebieskiej - odbija Murray.
- 57 min. - Trzy strzały z bliska Fabyrego broni Murray.
- 56 min. - Strzał Sinagla z okolicy bulika odbija Okiliczany.
- 54 min. - Besch ze Stasiewiczem wymienili pod bramką Murraya kilka ciosów.
- 54 min. - Kostecki sam na sam, ale prosto trafia w Okoliczanego.
- 53 min. - Krążek w siatce Okoliczanego, sędzia ponownie sprawdzi analizę video. Kolejny raz nie uznaje bramki sędzia Wolas.
- 51 min. - Pociecha mocno uderzył z bulika, ale prosto w bramkarza.
- 49 min. - GOL! 0-3! Piękny strzał Dutki z niebieskiej ląduje w okienku bramki Okoliczanego.
- 48 min. - Uderzał Besch, pewnie łapie słowacki bramkarz gospodarzy.
- 47 min. - Dołęga wjechał w tercje, ale jego strzał został zablokowany.
- 46 min. - Strzał z nadgarstka Vozdeckyego, odbija przed siebie Okoliczany, ale nikt nie zdążył z dobitką.
- 45 min. - Poprzeczka po strzale Dantona.
- 44 min. - Bramkarz Sanoka broni z najbliższej odległości strzał Maciejewskiego.
- 42 min. - Murray odbija strzał Salamona. Łucznikow uderzył z bulika, ponownie lepszy Murray.
- 41 min. - GOL! 0-2! Mahbod wygrał wznowienie, z niebieskiej celnie uderzył Dutka.

- 40 min. - Po gwizdku przepychanki Bayracka z Meidlem.
- 40 min. - Dutka z niebieskiej, odbija Okoliczany - blisko dobitki Danton.
- 39 min. - Łucznikow z bliska trafia w słupek.
- 38 min. - Z niebieskiej Bychawski z pierwszego krążka - łapie Murray.
- 37 min. - Strzał Milovanovica niecelny.
- 35 min. - Banaszczak wpada na bramkę swojej drużyny i sędzia nakłada na niego karę. Sanoczanie grają 5 na 3 przez 20 sekund.
- 34 min. - Zamieszanie pod boksem gości, Kłaczyński pakuje gumę do pustej bramki przeciwnika gdy na jego drużynę sygnalizowana jest kara, nie spodobało się to Strzyżowskiemu i powstała szarpanina.
- 32 min. - GOL? Analiza video, Bayracka przed bramkę do Dantona ten pakuje gumę do bramki, ale ta została ruszona, sędzia sprawdza nagranie video. Nie ma gola - sędzia NIE UZNAJE trafienia Kanadyjczyka.
- 31 min. - Sinagl zza bramki do Zapały, ale ten trafia obok słupka.
- 30 min. - Dołęga dostał podanie przed bramkę, ale trafia obok słupka.
- 29 min. - Okoliczany pewnie łapie strzał Strzyżowskiego.
- 27 min. - Blisko zdobycia bramki Danton, ale odbija Okoliczany, dobitka Bayracka prosto w bramkarza.
- 26 min. - Szarpanina pod bramką Okoliczanego, bez kar.
- 26 min. - Strzał z daleka Vozdeckyego, pewnie łapie Okoliczany.
- 24 min. - Niecelny strzał Bayracka.
- 24 min. - Murray broni dwa strzały z niebieskiej Maciejewskiego i Kantora.
- 23 min. - Zapała ruszył z kontrą 2 na 1, ale sam zdecydował się oddać strzał, zamiast podać do Vozdeckyego.
- 22 min. - Maciejewski wjechał do tercji rywala - jego strzał ławo łapie Murray.
- 21 min. - Vozdecky zza bramki do Rąpały, który wyszedł z ławki kar, ale prosto w bramkarza.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Z bliska Murraya broni strzał z backhandu.
- 19 min. - Z niebieskiej uderzał Banaszczak - pewnie mrozi Murray.
- 18 min. - Mahbod pod bramkę, ale niedokładnie, kontra gospodarzy i Rąpała fauluje rywala.
- 16 min. - Strzał Bychawskiego odbija Murraya.
- 14 min. - Gospodarze w przewadze, ale sanoczanie bez problemu radza sobie z ataki rywala.
- 12 min. - Szinagl podaje przed bramkę, ale Okoliczany ubiega Vozdeckyego i mrozi gumę.
- 10 min. - Strzał Wróbla zablokowany.
- 9 min. - GOL! 0-1! Mahbod w swoim stylu przejął bezpański krążek, poprzedził na bramkę rywala, jego pierwszą próbę obronił Okoliczany, ale Kanadyjczyk objechał bramkę i wpakował gumę do pustej świątyni.
- 8 min. - Wilusz na ławce kar. Banaszczak z niebieskiej - obok bramki.
- 6 min. - Akis próbował zaskoczyć Murraya, ale ten pewnie mrozi gumę.
- 5 min. - Strzyżowski wjechał przed bramkę, miał miejsce przymierzyć, ale trafił prosto w bramkarza.
- 4 min. - Murray łapie pewnie strzał gospodarzy.
- 3 min. - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, Kloz blisko wpakowania gumy do bramki, ale blokowany i akcja zakończona fiaskiem.
- 2 min. - Bychawski uderzył z niebieskiej, ale odbija Murray nad bramkę.
- 1 min. - Strzał Dołęgi odbija Murray, kontra gości i Okoliczany szczęśliwie odbija strzał Bayracka.
#23 Andrzej Banaszczak LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jarosław Dołęga PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Branislav Fábry PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Krzysztof Kantor PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński LS 0 0 0 0 0 0 12 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Gleb Łucznikow LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Dawid Maciejewski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Radek Meidl LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Dávid Okoličány B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0