4:5 Peter Barinka #25 ( Tomáš Jakeš #46, Marcin Jaros #32 ) +/-
03:14 2 min. Grzegorz Piekarski #61 Atak kolanem
08:45 2 min. Jarosław Różański #79 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:24 2 min. Marcin Frączek #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:15 2 min. Wojciech Wojtarowicz #85 Przeszkadzanie
31:55 2 min. Michał Krokosz #11 Zahaczenie
35:41 2 min. Róbert Mikeš #81 Przeszkadzanie
59:39 2 min. Michał Krokosz #11 Atak kijem trzymanym oburącz
60 min. - Jaros miał świetną okazję na wyrównanie i ku niezadowoleniu kibiców strzelił w bramkarza.
60 min. - 50 sekund do końca, bramka Unii pusta.
59 min. - GOL! 4:5! Barinka z najbliższej odległości daje nadzieje na punkty dla gospodarzy.
58 min. - Czas dla Unii.
58 min. - Tvrdoń do Bepierszcza a ten wprost w Malinowskiego, jeśli Unia takie sytuacje marnuje, to z trzechh punktów dzisiaj nici.
57 min. - 3:35 do końca trzeciej tercji.
56 min. - Jaskólski kontruje z prawego skrzydła, schodzi do środka, oddaje jednak niecelny strzał.
53 min. - GOL! 3:5! Petr Lipina strzela od poprzeczki trzecią bramkę dla gospodarzy.
51 min. - Niby trwa napór gospodarzy, ale jakiś on taki bezpłciowy...
47 min. - Sędzia stolikowy prezentuje dziś wybitnie wysoką formę, tak jak hokeiści gospodarzy... Już trzeci zapomina włączyć czas na zegarze podczas gry.
46 min. - Zosiak dostaje podanie zza bramki, strzela ponad nią. Nic ciekawego nie dzieje się w tej tercji.
41 min. - GOL! 2:5! Ciężko skomentować postawę defensorów Unii... Totalny chaos i piąty gol dla GieKSy stał się faktem.
41 min. - Krążek dla biało-niebieskich.

Statystyka strzałów w pierwszej tercji: 12-8
40 min. - Świetna szansa Tvrdonia, ponownie bez powodzenia.
38 min. - Katowice w pełnym zestawieniu.
37 min. - Lipina świetnie wyłożył krążek Tvrdoniowi, a ten z najbliższej odległości nie strzelił gola.
36 min. - Unia w przewadze, jeśli gospodarze myślą o spokojnym zwycięstwie to czas zacząć odrabiać straty.
32 min. - Tvrdoń strzela z nadgarstka, krążek ląduje ponad bramką.
29 min. - Witek wchodzi za Fikrta.
29 min. - GOL! 2:4! Fikrt na bramce w tym meczu bardziej przypomina pufę niż solidną ostoję drużyny. Katowice sensacyjnie prowadzą już różnicą dwóch goli.
27 min. - GOL! 2:3! Drzewiecki strzela, wydaje się, że Fikrt obronił strzał, ale krążek jakoś przeszedł mu pod pachą(?) i wtoczył do bramki.
26 min. - Bepierszcz wypatrzył Różańskiego,a doświadczony napastnik Unii nie trafił do bramki.
24 min. - Jak na razie niewiele ciekawego dzieje się w tej tercji.
21 min. - Rozpoczęła się druga tercja spotkania.

Statystyka strzałów w pierwszej tercji: 9-18
20 min. - GOL! 2:2! Bigos strzela z niebieskiej, broni Fikrt, ale do krążka dopada Marcin Słodczyk i czeski bramkarz gospodarzy jest bez szans. Mamy wyrównanie.
18 min. - GOL! 2:1! Dosyć przypadkowy gol Jarosa podczas gry 5 na 4 i Unia wychodzi na prowadzenie.
17 min. - Złe podanie do Piekarskiego na niebieską i Unia spaliła podczas gry w przewadze.
15 min. - GOL! 1:1! Wojtarowicz znakomicie wypatrzył Jarosa, a ten z pierwszego krążka pewnie pokonał Malinowskiego.
14 min. - Barinka z lewego skrzydła próbował wjechać pod bramkę, zwieść bramkarza i zdobyć gola, ale tylko pierwsza z tych trzech czynności mu się udała.
12 min. - Gospodarze zmarnowali doskonałą okazję na gola po kontrze, Gabrisz do Adamusa, ale nic z tego nie wyniknęło.
11 min. - GOL! 0:1! Katowicki GKS wykorzystuje liczebną przewagę i obejmuje po raz pierwszy prowadzenie w tym meczu. Bardzo składnie rozegrana gra w przewadze, tak jak to zawsze powinno wyglądać.
10 min. - Podsiadło mocno z niebieskiej, wprost w Fikrta.
9 min. - Rożański wykłada krążek Adamusowi, ten strzela mocno, ale niecelnie.
7 min. - Różycki minimalnie niecelnie obok prawego słupka bramki Fikrta.
6 min. - Unia w pełnym składzie.
4 min. - Bigos trafia w słupek.
3 min. - Urbańczyk dynamicznie wjechał w tercję gości, lecz oddał niecelny strzał.
1 min. - Krążek dla Unii, spotkanie rozpoczęło się.
#7 Petr Lipina ŚR 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#38 Marek Modrzejewski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Jakub Nowotarski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0