54:11 2 min. Damian Słaboń #9 -
54:20 2 min. Patryk Noworyta #55 -
56:38 2 min. Kamil Kalinowski #10 -
59:33 2 min. Bartosz Ciura #6 -
65 min. - Koniec. Będą karne.
64 min. - Unia czeka już na serię rzutów karnych.
64 min. - Trener Mikula bierze czas.
63 min. - Słowacki defensor podnosi się i o własnych siła opuszcza taflę. Otrzymał brawa od krakowskiej publiczności.
63 min. - Zosziak zwija się z bólu. Starał się blokować strzał i krążek trafił go w twarz. Fatalnie to wyglądało.
62 min. - Unia mądrze się broni.
61 min. - Pasy 87 sekund zagrają 4 na 3.
Dogrywka!

Koniec regulaminowego czasu gry. Będziemy mieli dogrywkę.
60 min. - Ale tylko przez moment, bo na 33 sekundy przed końcem regulaminowego czasu gry znów na ławkę kar wędruje Ciura.
60 min. - Unia w komplecie.
58 min. - Teraz krakowianie przez dwie minuty zagrają w przewadze. Ciura na ławce kar.
57 min. - Pasy w komplecie.
57 min. - Dvorzak! Dobre podanie Słabonia, strzał Czecha, broni Fikrt.
55 min. - Dwie kary dla Cracovii. Słaboń i Noworyta. 111 sekund oświęcimian w podwójnej przewadze. To może być klucz do zwycięstwa.
54 min. - GOOOL! 2:2! Lipina (chyba) na leżąco pokonuje Radziszewskiego. Przy Siedleckiego mamy remis.
53 min. - Tvrdoń szuka swojego gola. Ale póki co w jego strzałach br
52 min. - Okres niedokładnej gry obu ekip..
50 min. - Zamek w wykonaniu oświęcimian, to jakieś nieporozumienie. Barinka podaje do Tvrdonia od niechcenia. Gdyby poszła kontra, byłoby gorąco.
49 min. - Ładną prace na bramkarzu wykonuje Kalinowski. Wajda musiał go faulować. Unia zagra w 4 przeciwko 3 krakowian.
48 min. - Sędzia odesłał na ławkę kar Wojciecha Wojtarowicza.
47 min. - Dąbkowski zarobił dwuminutowe wykluczenie. Unia zagra w przewadze szansa na kontaktowego gola.
45 min. - Coraz więcej strzałów oddają obie drużyny.
44 min. - Unia w pełnym składzie. Cracovia nie stworzyła zagrożenia pod bramką Fikrta.
43 min. - Kontra oświęcimian. Barinka sam na sam z Radziszewskim. Nie ma bramki!
42 min. - Akcja 2 na 1 i Daniel Laszkiewicz nieprzepisowo powstrzymany przez Piotrowicza. Dwie minuty dla gracza Unii.
41 min. - Kalus kąśliwe uderzenie z wysokości bulika. Łapie Fikrt.

36 min. - Seria błędów oświęcimian. Damian Słaboń uruchomił Sebastiana Kowalówkę, a ten w sytuacji sam na sam pokona Fikrta.
32 min. - Kilka zrywów oświęcimian, ale na razie z dobrej strony pokazał się Radziszewski.
31 min. - GOOOL! 1:1! Kalinowski pociągnął z nadgarstka i zaskoczył Radziszewskiego. Mecz rozpoczął się na nowo.
29 min. - Ależ dobre okazje Pasów. Kalus i Kostourek pudłują jak juniorzy.
27 min. - Dwie minuty dla Kalinowskiego i szansa dla Cracovii.
26 min. - Bepierszcz kąśliwy strzał, dobitka Połącarza. Świetne interwencje Radziszewkiego.
25 min. - Kostourek wędruje na ławkę kar.
24 min. - Rajd Jarosa, który wjechał przed Radziszewskiego i zdołał oddać strzał. Brakowało dobitki.

Wypiszemy zdecydowanie najważniejsze wydarzenia z drugiej tercji.
Mieliśmy problemy techniczne z serwerem. Postaramy się jak najszybciej uzupełnić zaległości. Przepraszamy!

20 min. - Tvrdoń sam na sam z Radziszewskim nie ma bramki.
19 min. - Cracovia nie wykorzystuje gry w podwójnej przewadze. Kasperczyk
17 min. - Dwie minuty karne dla Kasperczyka i cztery minuty dla Zosziaka. Pasy w podwójnej przewadze.
16 min. - Jakesz próba wrzutki. Kalinowski próbował zmieniać lot krążka. Broni Radziszewski.
15 min. - Modrzejewski! Jego uderzenie zbyt słabe, by zaskoczyć Radziszewskiego.
15 min. - Dvorzak sytuacja sam na sam! Górą bramkarz biało-niebieskich...
13 min. - Cracovia gra dzisiaj na 3 formacje. Zestawienie meczowe swoje, protokół swoje.
11 min. - Unia nie gra na razie tak jak wczoraj. Cracovia wygląda jak wygłodniały wilk.
9 min. - Znakomita okazja Cracovii. Piękna akcja pierwszego ataku. Szczęścia zabrakło Chmielewskiemu.
8 min. - Ależ sytuację miał Piotrowski. Nieczysto trafił w krążek.
7 min. - Pasy wyglądają w tej pierwszej fazie meczu zdecydowanie lepiej.
6 min. - GOOOOL! 1:0! Strata Ciury i Słaboń w sytuacji sam na sam pokonuje Fikrta
5 min. - Na razie lepiej prezentują się gospodarze.
4 min. - Ponownie "Chmielu", tym razem świetna interwencja Fikrta.
3 min. - Chmielewski strzał z nadgarstka. Boczna siatka.
2 min. - Pierwsza skuteczna interwencja Fikrta.
1 min. - Roman Tvrdoń próbował przerzucić grę na drugą stronę. Trafił do boksu Cracovii.
1 min. - Pierwsze wznowienie i gramy.

Witamy z Krakowa, za moment rozpoczniemy drugie spotkanie krakowsko-oświęcimskiego ćwierćfinału..
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 2.77 28 28 0 0 0 0 89.29 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#66 Tomasz Kozłowski PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Daniel Laszkiewicz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0