03:06 2 min. Marek Modrzejewski #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:38 2 min. Richard Král #91 Zahaczenie
26:33 2 min. Tomasz Pastryk #68 Atak kijem trzymanym oburącz
29:40 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Opóźnianie gry
36:04 2 min. Mateusz Bepierszcz #8 Zahaczenie
39:11 2 min. Peter Barinka #25 Zahaczenie
39:11 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Wymuszanie kary (symulowanie)
52:59 2 min. Petr Lipina #7 Uderzanie kijem
Pusta bramka Unii, Fikrt zostaje w boksie.
Czas dla Unii.
58 min. - Akcja Urbanowicza, który minął Fikrta, ale krążek minął słupek o centymetry.
57 min. - Marzec przed bramką miał dużo czasu, ale jego strzał nie zrobił wrażenia na Fikrcie.
57 min. - Ładna interwencja Odrobnego po strzale Barinki.
56 min. - GOL! 3:0! Bordowski z bliska, strzałem w krótki róg pokonuje Fikrta i jest chyba po meczu.
55 min. - Unia w komplecie.
54 min. - Małe przepychanki Ciury z Bordowskim.
53 min. - Wychodzący na pozycję sam na sam Kapica był faulowany przez Lipinę. Jest kara, ale nie ma karnego...
52 min. - Blisko pokonania Fikrta był Pasiut, ale bramkarz Unii końcówką parkana odbija krążek.
51 min. - Zaskakujący strzał Laszkiewicza, dobra interwencja Fikrta.
49 min. - Strzał Lipiny na raty broni Odrobny.
48 min. - Ostatnie minuty pod dyktando JKH, Unia w dołku.
47 min. - Laszkiewicz pięknie wykłada do Marca, ale ten uderza obok słupka.
44 min. - GOL! 2:0! Nieudana kontra JKH, ale krążek pozostał w posiadaniu Laszkiewicza, który świetnym, technicznym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Firta.
43 min. - Mało strzałów, dużo walki.
Początek III tercji.

40 min. - Lipina czarował, czarował, czarował... i Odrobny odbił jego strzał.
40 min. - Lipina sam na sam, ale faulowany przez Labrygę i mamy rzut karny. Niepotrzebny faul Leona, bo Lipina już zgubił krążek...
40 min. - Barinka fauluje Urbanowicza, ale kapitan JKH dołożył trochę od siebie i obaj odesłani na ławkę kar.
39 min. - Mocno uderza Zatko, ponownie łapie Fikrt.
38 min. - Unia szczęśliwie przetrzymała grę w osłabieniu.
38 min. - Szybkie wprowadzenie Odrobnego, ładna akcja Zatki, ale jego strzał z bliska broni Odrobny.
37 min. - Kara dla Bepierszcza.
35 min. - Ładna akcja Pastryk - Prochazka - Urbanowicz, ale strzał tego ostatniego broni Fikrt. Okres szybszej i ciekawszej gry z obu stron.
34 min. - Kontra JKH, strzał Zdenka dobrze odbija Fikrt.
33 min. - Sędzia wmontowany w bandę przy okazji jednej z akcji, chwila przerwy, ale już gramy dalej.
32 min. - JKH w komplecie.
31 min. - Bepierszcz uderza w krótki róg, łapie Odrobny.
30 min. - Fatalna strata we własnej tercji Flaszara, przejęli goście i po strzale jednego z napastników Unii i interwencji Odrobnego krążek zatańczył przed linią bramkową, ale został wybity przez obrońców JKH. Przy okazji kara dla Rompkowskiego za ruszenie bramki.
29 min. - Mocny strzał Gabrysia odbija Odrobny. JKH w komplecie.
27 min. - Strzał Gabrisia ładnie odbija Odrobny, po chwili kara dla Pastryka. Sędziowie chyba się trochę pogubili, nie zauważając 6 graczy na lodzie po stronie Unii.
25 min. - GOL! 1:0! Krążek trafił przed bramkę do Krala, a ten przytomnie zagrał do Stoklasy, któremu zostało umieścić krążek w bramce.
25 min. - Danieluk ze środka, broni Fikrt.
23 min. - Od razu po wznowieniu groźnie strzelał Laszkiewicz, Fikrt odbija nad bramką.
23 min. - Flaszar z dystansu, spokojnie łapie Fikrt.
23 min. - Obraz gry podobny jak pierwszej tercji, zawodnicy chyba odczuwają trudy wczorajszego spotkania.
Początek II tercji.

19 min. - Zdenek do Prochazki, ten uderza mocno ze środka tercji, ale prosto w Fikrta.
19 min. - Póki co większość akcji bardzo szarpanych i przypadkowych.
17 min. - Strzał Pasiuta tuż nad bramką.
15 min. - Napastnik Unii uderza tuż obok słupka, po chwili płaski strzał Jarosa dobrze odbija Odrobny.
15 min. - Szybka akcja JKH, strzał Kulasa łapie Fikrt.
13 min. - JKH w komplecie.
13 min. - Wojtarowicz z bliska, ale bardzo dobra interwencja Odrobnego.
12 min. - Groźna kontra JKH, ale Urbanowicz minimalnie za mocno zagrywa do Prochazki.
11 min. - Kara dla Krala.
10 min. - Rajd Kapicy zatrzymuje Fikrt.
8 min. - Przerwa w grze, ruszona bramka.
6 min. - Unia w komplecie.
5 min. - Kral na wolne pole do Danieluka, a ten uderza minimalnie niecelnie. Po chwili Urbanowicz strąca strzał Zatki, ale odbija Fikrt.
3 min. - Ciura z dystansu, broni Odrobny. Kara dla Modrzejewskiego.
3 min. - Zasłonięty Odrobny odbija strzał Bepierszcza.
2 min. - Spokojny początek spotkania.

#30 Kamil Feć B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 0 0.00 25 25 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0