06:05 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Atak łokciem
06:24 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Zahaczenie
12:09 2 min. Filip Wielkiewicz #17 Uderzanie kijem
24:04 2 min. Martin Lučka #23 Atak kolanem
30:16 2 min. Damian Kapica #95 Atak kijem trzymanym oburącz
31:26 2 min. Krystian Dziubiński #19 Ostrość
36:31 2 min. Jarosław Różański #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:29 2 min. Tomasz Kulas #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:37 2 min. Kamil Kapica #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu.
Czas dla Podhala.
60 min. - Kontra Podhala, Dziubiński mógł rozstrzygnąć losy meczu, ale uderzył w Odrobnego. 46 sekund do końca.
58 min. - Polodna miał dwa razy krążek metr przed bramką, ale jakimś cudem nie umieścił go w bramce!
57 min. - Bardzo ładna akcja Kulasa, który wystawił krążek tuż przed bramkę do Bondarewa, ale ten uderzył w parkan Raszki.
55 min. - JKH z trudem przedostaje się do tercji Podhala. Przed momentem Drzewiecki uderzał tuż nad bramką.
51 min. - Sulka z niebieskiej, łapie Odrobny.
50 min. - Strata Rompkowskiego we własnej tercji, krążek przejął jeden z zawodników Podhala i wyszedł sam na sam z Odrobnym, ale górą bramkarz JKH.
47 min. - Podhale w komplecie. W końcówce JKH zdołało umieścić krążek w bramce, ale wcześniej był gwizdek sędziego.
45 min. - Kara dla Kamila Kapicy.
Nie ma gola. Gramy dalej.
Sędzia ogląda powtórkę video po tej sytuacji.
41 min. - Odrobny interweniując poza bramką zderzył się z Nemeczkiem, zostawiając pustą bramkę, ale jeden z zawodników Podhala uderzając spod linii niebieskiej trafił w słupek. Ogromne szczęście JKH.
Początek III tercji.

40 min. - Kolejne dwie świetne interwencje Odrobnego.
39 min. - Trzy dobre interwencje Odrobnego po uderzeniach gości.
39 min. - Kara dla Kulasa.
38 min. - GOL! 1:2! JKH wykorzystuje przewagę! Lekkie uderzenie po lodzie Polodny zaskakuje Raszkę, który przepuszcza ten strzał pod parkanem.
33 min. - Podhale w komplecie.
32 min. - Mały pojedynek bokserski. W roli głównej Protivny i Dziubiński.
32 min. - Nemeczek z dystansu. Mocno, ale broni Raszka.
31 min. - 2 minuty dla Damiana Kapicy.
30 min. - Sporo szczęścia JKH, że nie przegrywają już 0:3
29 min. - Mocny strzał Polodny, ale w środek bramki.
27 min. - Podhale w komplecie, Raszka uratował swój zespół po uderzeniu Kulasa w końcówce przewagi.
25 min. - Kara dla Lućki, JKH w przewadze.
Klątwa Mojmira chyba wisi nad Jastorem. JKH przypomina drużynę z początku zeszłego sezonu...
23 min. - Strzał Kulasa łapie Raszka.
Początek drugiej tercji.

Koniec I tercji. W taki sposób JKH na pewno nie wygra tego meczu.
18 min. - Steber zza bramki do Drzewieckiego, ale Drzewko uderza nad bramką.
16 min. - Kontra JKH, strzela Rompkowski, ale broni Raszka, po chwili strzał Bordowskiego ponownie odbija Raszka.
14 min. - Źle wygląda gra JKH w przewadze, nie potrafią nawet założyć zamka. Podhale w komplecie.
13 min. - Kara dla Wielkiewicza, może teraz JKH rozegra składną akcję.
12 min. - Póki co JKH bezradne w ofensywie.
Mecze inauguracyjne jastrzębianom nie wychodzą najlepiej, w poprzednich sezonach często zdarzało im się gubić punkty na początku sezonu.
9 min. - GOL! 0:2 Odrobny interweniuje przed polem bramkowym, krążek trafia do Wronki, który umieszcza go w bramce. Czas dla JKH. Fatalny początek jastrzębian...
9 min. - JKH w komplecie, niewiele groźnego wyniknęło z tej przewagi.
8 min. - Podhale cały czas w tercji JKH, ale zbyt długo rozgrywają krążek i ich strzały są albo blokowane, albo wyłapywane przez Odrobnego. Jeszcze 11 sekund przewagi 5 na 3.
7 min. - Kolejna kara dla JKH, tym razem dla Rompkowskiego. Podhale przez 100 sekund w przewadze 5 na 3.
7 min. - Jastrzębie ruszyło do ataku, oddali strzały na bramkę Raszki, jednak bez efektu. Kara dla Ł. Nalewajki, Podhale w przewadze.
4 min. - GOL! 0:1 Fatalne zachowanie Romana Nemeczka, który chciał rękami zatrzymać krążek na niebieskiej, jednak nie udało mu się, gumę przejął Damian Kapica i w sytuacji sam na sam pokonał Odrobnego.
3 min. - Marzec z bliska, parkanem odbija Raszka.
1 min. - Strzał Protivnego po rykoszecie przechodzi obok słupka.
1 min. - Strzał Sulki spod niebieskiej broni Odrobny.
1 min. - Pierwszy krążek dla Podhala.

Za kilka chwil inauguracja sezonu 2014/2015 w Jastrzębiu-Zdroju. Serdecznie zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania!