16:51 2 min. Kamil Paszek #9 Wysoko uniesiony kij
19:05 4 min. Bartosz Ciura #6 Nadmierna liczba graczy na lodzie
23:15 2 min. Matthew Williams #55 Atak kijem trzymanym oburącz
24:51 2 min. Grzegorz Piekarski #61 Uderzanie kijem
26:27 2 min. Matthew Williams #55 Zahaczenie
28:35 2 min. Maciej Mermer #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:58 2 min. Mateusz Wilusz #18 Atak kijem trzymanym oburącz
38:12 2 min. Martin Richter #5 Opóźnianie gry
40:39 2 min. Jordan Knox #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:52 2 min. Michael Danton #34 Atak w okolice głowy lub szyi
44:52 10 min. Michael Danton #34 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60 min. - GOOOL! 0:2! Danton ustala wynik spotkania strzałem do pustej bramki.
60 min. - Czas dla Unii.
58 min. - GOOOL! 0:1! Ależ huknął Turon, w samo okienko bramki Fikrta.
58 min. - Danton zakończył odsiadywać 10-minutową karę za niesportowe zachowanie.
57 min. - Kolejna świetna zmarnowana okazja dla gospodarzy, Jaros wprost w Pittona.
57 min. - Komorski do Adamusa, skrzydłowy Unii nie opanował krążka.
57 min. - Pietrus z okolic lewego bulika wprost w Fikrta.
55 min. - Pięknie Adamus powstrzymał ciałem rozpędzającego się Sinagla.
52 min. - Wojtarowicz do Jarosa, ten miał wyśmienitą okazje, ale zamiast strzelać to próbował minąć Pittona i to był błąd.
51 min. - Tabacek zza bramki do Bepierszcza, temu zabrakło milimetrów by przejąć krążek.
49 min. - Zamieszanie przed bramką Fikrta, obrońcy zażegnują niebezpieczeństwo.
48 min. - Podanie do Wojtarowicza, który był sam przed bramką Pittona, jednak nie zdołał opanować krążka.
47 min. - Kolejny raz goście się wybronili w osłabieniu.
47 min. - Fikrt odbija strzał Zapały.
45 min. - Zukal zaatakowany bez krążka przez Dantona, kara dla kanadyjskiego napastnika gości.
45 min. - Pitton wyłapuje strzał Adamusa.
43 min. - Zakończyła się kara Knoxa.
43 min. - Pietrus z nadgarstka wprost w Fikrta, i oczywiście kolejne spięcie pod bramką.
41 min. - Knox na ławce kar.
41 min. - Sanok gra w pełnym zestawieniu.

Strzały 10-12
40 min. - Koniec II tercji.
40 min. - Kolejna świetna okazja Szewczyka. W dogodnej sytuacji nie trafił w krążek.
39 min. - Kara dla Richtera. Przepraszamy za opóźnienia, ale... złośliwość rzeczy martwywch.
37 min. - Biało-niebiescy mają więcej z gry. Nie potrafią znaleźć sposobu na Pittona.
36 min. - Kara dla Wilusza. Oświęcimianie ponownie przed szansą.
35 min. - Prawdziwa, męska, twarda walka. O to w hokeju właśnie chodzi. Mecz jest bardzo szybki.
34 min. - Kolejna świetna okazja dla sanoczan. Wydawało się, że Kostecki trafi w okienko bramki. Michal Fikrt idealnie złapał gumę do raka.
33 min. - Uderzenie Vozdeckiego. Broni Fikrt.
33 min. - Ależ akcja sanoczan! Pietrus przed bramkę do Knoxa, ale
32 min. - Williams niedokładnie zza bramki, przejmuje Kalinowski, ten do Jarosa, ale doświadczony napastnik gubi krążek.
31 min. - Biało-niebiescy w zamku. Uderzenie Szewczyka! Krążek tańczy na linii bramkowej. Najlepsza okazja w tym meczu.
29 min. - Kary sypią się dalej. Tym razem na ławkę kar odesłany Mermer.
28 min. - Wojtarowicz do Jarosa, strzał po lodzie. Broni Pitton.
27 min. - Dwie minuty karne dla Williamsa.
25 min. - Zatko trafiony krążkiem podczas gry w przewadze. Gra przerwana. Mała awantura na lodzie. Kara dla Piekarskiego.
24 min. - Arbiter Strzempek nie panuje nad wydarzeniami na lodzie! Pitton porusza bramkę przy interwencji. Sędzia orzeka sędziego w polu bramkowego... Czy polska liga ma nowego Michała Szota?
24 min. - Williams bez krążka atakuje Vosatkę! Tylko dwie minuty karne. Ta decyzja sędziego zakrawa na kpinę. Wcześniej czeski defensor czysto zaatakował ciałem Sawickiego.
22 min. - Bepierszcz przejechał z Miroslavem Zatką na plecach. Próbował zaskoczyć Pittona sztuczką techniczną, bo nie było już z "czego strzelić".
21 min. - Dwie okazje dla ekipy z Sanoka. Broni Michal Fikrt. Najpierw uderzenie Szinagla i Vozdeckiego.
21 min. - Zaczynamy drugą tercję.

Strzały 18-9.
20 min. - Tym razem zaiskrzyło między Pietrusem a Piekarskim. Oj, pachnie bójkami.
20 min. - Zaiskrzyło między Dantonem i Ciurą. Pietrus podjechał ściągnął kask Ciurze, a Danton rzucił się z pięściami na oświęcimskiego obrońcę. Mała namiastka bójki, która niestety szybko się skończyła. Ciura szarpnął Dantona i powalił na lód. Obaj ukarani czterema minutami.
19 min. - Unia w komplecie. Sanoczanie nie sprawili zagrożenia.
18 min. - Fikrt nie daje się pokonać. Sanoczanie póki co grają apatycznie.
17 min. - Kara dla Unii. Dodajmy, że mocno kontrowersyjna. Do boksu udaje się Paszek.
15 min. - Zamrożenie części wypłat pomogło. Biało-niebiescy grają jak nigdy.
14 min. - Porównując dwa mecze: z Janowem i początek dzisiejszego dochodzę do wniosku, że ktoś Unię podmienił... Chyba Zdzisław Kozaczek, który przed odczytaniem składów wieszczył zwycięstwo biało-niebieskich
13 min. - Twardo grają oba zespoły. Mały festiwal bodiczków.
11 min. - Sanoczanie w pełnym zestawieniu.
11 min. - Komorski do Adamusa, ten pociągnął z nadgarstka, ale jego uderzenie wybronił Pitton.
11 min. - Zatko twardo potraktował Piotrowicza. Zdaniem sędziego Strzempka wszystko w zgodzie z przepisami.
10 min. - Pitton jak na razie jest najpewniejszym zawodnikiem sanoczan. Jego koledzy wyglądają na mocno rozkojarzonych.
9 min. - Dwie minuty karne dla Rąpały. Twardy atak kolanem i Adamus zwija się z bólu.
8 min. - Kotłuje się pod sanocką bramką, oj kotłuje. Póki co sanoczanie nie prezentują się najlepiej.
8 min. - Vizvary dalekim podaniem uruchomił Wojtarowicza. Ten oddał strzał... prosto w Pittona.
7 min. - Adamus z nadgarstka, ale Pitton z łatwością łapie krążek.
6 min. - Bepierszcz! Jest dzisiaj niezwykle aktywny. Kolejny jego rajd zakończony uderzeniem, tym razem z bekhendu. Sanocki golkiper odbija strzał, a po chwili mrozi krążek.
5 min. - Szewczyk! Stanął oko w oko z Pittonem, ale nie zdołał go pokonać. Kanadyjski golkiper obronił jego strzał parkanem.
5 min. - Dwie minuty karne dla Richtera.
4 min. - Bepierszcz! Uderzył z nadgarstka Pitton broni jego strzał.
4 min. - Zadziornie grają biało-niebiescy.
3 min. - Ćwikła! Jego strzał po lodzie broni Fikrt.
2 min. - Komorski w jednej zmianie oddał trzy strzały. Na posterunki Pitton.
2 min. - Zatko z niebieskiej, ale krążek na ciało przyjmuje Vizvary.
1 min. - Kontra Unii. Jaros mógł strzelać, a podał do Wojtarowicza. Bez efektu bramkowego
1 min. - Janusz Strzempek rzuca krążek. Pierwszy bulik dla Sanoka.

Obie drużyny już na lodzie. Za chwilę pierwsze wznowienie.

UWAGA: Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy.
#38 Mateusz Adamus PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Kamil Paszek ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0