4:1 Richard Bordowski #8 ( Tomáš Protivný #23, Petr Polodna #13 ) +/-
06:55 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Przeszkadzanie
09:57 2 min. Filip Drzewiecki #84 Przeszkadzanie
12:39 2 min. Tomasz Pastryk #68 Zahaczenie
20:29 2 min. Leszek Laszkiewicz #81 Uderzanie kijem
27:14 2 min. Artem Bondarew #95 Zahaczenie
29:01 2 min. Kamil Górny #17 Zahaczenie
34:59 2 min. Josef Vítek #73 Opóźnianie gry
48:07 2 min. Artem Bondarew #95 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
48:27 2 min. Jakub Wanacki #12 Trzymanie przeciwnika
52:40 2 min. Adam Bagiński #3 Trzymanie przeciwnika
60 min. - Laszkiewicz zza bramki do Polodny, ten strzela bez przyjęcia, broni Żigardy.
59 min. - Wrzuca Plichta, krążek przecina Bryk, ale tym razem Żigardy czujnie w bramce.
55 min. - Dobra interwencja Odrobnego po strzale Kolusza.
55 min. - GOL! 4:1! Z niebieskiej huknął Protivny, tor lotu krążka przeciął Bordowski, czym zmylił Żigardiego, a krążek wpadł do siatki!
53 min. - Bryk w słupek, zasłonięty Żigardy nawet nie drgnął.
51 min. - Tym razem Guzik dostał krążkiem w twarz, przy pomocy kolegów zjechał z lodu.
51 min. - Uderza Nemeczek, ale spokojnie interweniuje Żigardy.
50 min. - Kontra JKH 3 na 2, ale źle podaje Plichta.
49 min. - Odrobny dobrze broni strzał Vitka.
48 min. - Ładna akcja Drzewieckiego, ale strzał zbyt słaby i łapie Żigardy.
44 min. - GOL! 3:1 Protivny przejął krążek na niebieskiej, pognał do końca linii i uderzył z prawie zerowego kąta, a niefortunnie interweniujący Żigardy wbił sobie gumę do bramki.
44 min. - Ładna akcja Tychów, w dobrej sytuacji nad bramką uderza Kuzin.
42 min. - Strzał Kartoszkina i dobitkę Vitka odbija Odrobny.
42 min. - Mocny strzał Protivnego łapie Żigardy.
41 min. - Początek III tercji.

Koniec II tercji. Strzały: 21:22.
39 min. - Znowu lekki przestój, tyszanie nie wykorzystali gry w przewadze.
35 min. - GOL! 2:1! Mocne podanie przed bramkę od Sokoła, Kuzin dokłada kija i zaskakuje Odrobnego!
34 min. - Sześciu na lodzie po stronie Tychów, sędziowie tego nie zauważają, coraz bardziej komicznie to wygląda.
33 min. - Mocny strzał Stebera Żigardy odbija w siatkę nad bandami, a sędzia Pachucki nakazuje grać dalej...
33 min. - Niepozorne wrzucenie krążka Aleksiuka w tercję Tychów przejmuje Steber i przegrywa pojedynek sam na sam z Żigardym.
31 min. - Po strzale Mojżisza i interwencji Odrobnego Kantor wybija toczący się do bramki krążek.
31 min. - Decyzje sędziego Pachuckiego wzbudzają coraz więcej kontrowersji...
31 min. - Dobrze bronią się gospodarze.
30 min. - Tychy zagrają przez 13 sekund 5/3.
28 min. - Dwa strzały tyszan dobrze broni Odrobny.
27 min. - GOL! 2:0! Drzewiecki zza bramki do nadjeżdżającego Stebera, a ten strzałem w długi róg pokonuje Żigardiego.
26 min. - Z minuty na minutę coraz słabszy poziom spotkania. Dużo walki - mało akcji.
24 min. - Rompkowski uderza, ale znowu zbyt słabo.
23 min. - Guzik parokrotnie z bliska, ale wszystko w Odrobnego.
21 min. - Początek II tercji.

Strzały po I tercji: 11:6.
20 min. - Na 5 sekund przed końcem Odrobny czujnie w bramce łąpie strzał Ferenca.
20 min. - Groźnie pod bramką Odrobnego, ale broni uderzenie Galanta z bliska i dobitkę jednego z kolegów.
19 min. - Kolejne kilka minut bez konkretnej gry.
15 min. - Po ładnej akcji Protivnego z bliska uderza Drzewiecki, ale odbija Żigardy.
13 min. - Nemeczek w długi róg, odbija Żigardy.
13 min. - Pastryk fauluje Kuzina i jest rzut karny dla Tychów, którego broni Odrobny! Strzał w środek bramki.
13 min. - Mały przestój w grze, brakuje składnych akcji.
10 min. - Uderzenie Aleksiuka łapie Żigardy.
10 min. - Do szatni zszedł Kotlorz, prawdopodobnie ze złamanym nosem.
9 min. - Bardzo ambitnie i walecznie grają jastrzębianie w pierwszej części spotkania.
8 min. - Rompkowski z dystansu, ale zbyt słabo i broni Żigardy.
6 min. - GOL! 1:0! Świetnie w tercji Tychów o krążek powalczył Plichta, zagrał do Kulasa, a ten wystawił krążek na pustą bramkę do Bondarewa i jest pierwszy gol!
6 min. - Gra przerwana, na lodzie leży Łopuski. Po chwili z trudem się podnosi i opuszcza taflę.
5 min. - Uderzenie Bordowskiego, w twarz odbitym od kija krążkiem zarobił Kotlorz i natychmiast zjechał do boksu.
4 min. - Niezbyt wiele dzieje się na tafli, szybki mecz, ale bez okazji strzeleckich. Przed momentem Marzec spacyfikował Majocha.
2 min. - Strzał Kartoszkina zbyt słaby by zaskoczyć Odrobnego.
1 min. - Początek meczu.

Ostatni strzał Richarda na Jastorze, z połowy tafli, oczywiście celny :)

Cała hala odśpiewuje "Sto lat" dla legendy JKH.

Kolejne nagrody i podziękowania dla Krala.

Owacje na stojąca dla Richarda Krala.

Na tafli jest już czerwony dywan przygotowany dla Króla Ryszarda.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:15, ze względu na pożegnanie Richarda Krala, które rozpocznie się o godzinie 18.

UWAGA: Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy.