16:25 2 min. Łukasz Kulik #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:55 2 min. Patrik Vrána #53 Wysoko uniesiony kij
26:19 2 min. Filip Wielkiewicz #17 Przeszkadzanie
26:19 2 min. Jakub Piper #66 Przeszkadzanie
29:06 2 min. Michał Działo #12 Przeszkadzanie
29:51 2 min. Piotr Kmiecik #7 Zahaczenie
31:18 2 min. Mateusz Michalski #88 Trzymanie przeciwnika
32:15 2 min. Marcin Frączek #27 Uderzanie kijem
39:05 2 min. Jakub Piper #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:38 2 min. Dawid Olchawski #91 Zahaczenie
48:13 10 min. Anton Klemientjew #52 Kara za niesportowe zachowanie 10min
59:42 2 min. Anton Klemientjew #52 Spowodowanie upadku przeciwnika
59 min - GOOL 1-10! Kapica do Gruszki, który strzałem między parkanami zmusza do kapitulacji Napnenke.
59 min - Stachura do Elżbieciaka marny strzał napastnika gospodarzy.
58 min - Sękowski nie zdołał podnieś krążka nad leżącym już Kapicą.
57 min - Kmiecik z niebieskiej prosto w Napnenke.
56 min - Zarotyński nad bramką.
56 min - Kogut nie zdołał pokonać Kapicy - wynik bez zmian.
56 min - Rzut karny dla Janowa - wykonuje Patryk Kogut.
55 min - Niedokładne zagranie Kapicy do Gruszki - kontra gospodarzy.
54 min - Pohl do Kurza ten mocno ale prosto w bramkarza.
54 min - Ostatnie dwie minuty to szarpana gra obu drużyn bez groźnych sytuacji bramkowych.
52 min - Kapica trafia w poprzeczkę.
51 min - Kogut trzy razy próbuje pokonać Kapicę, jednak jest bardzo nieskuteczny dziś.
50 min - GOOL 1-9! Kolejne trafienie gości - krążek odbija się od słupka i ląduje w bramce.
50 min - Kolejna analiza video. Po błędzie Jakubika w sytuacji sam na sam znalazł się Michalski.
49 min - GOOL 1-8! Frączek przełamuje niemoc strzelecką swojej drużyny wykorzystując idealne podanie od Bernata. Po tej bramce w drużynie gości następuje zmiana bramkarza.
48 min - Działo próbując wystrzelić krążek z własnej tercji podaje prosto na kij Wronki ten jednak przestrzelił.
47 min - Kolejny okras gry w przewadze gospodarzy. Mimo to patrząc na grę tej drużyny nic nie wskazuje na zdobycie przez nich bramki.
46 min - GOOL 0-8! Wronka zalicza hat- tricka w dzisiejszym spotkaniu.
44 min - GOOL 0-7! Błąd Napnenki wykorzystuje Kapica. Bramkarz gospodarzy odbija krążek przed siebie skąd przejmuje go napastnik gości i lokuje krążek w bramce.
43 min - Omelyanenko nie zrozumiał się z Wronką i dobrze zapowiadająca się akcja gości nie przyniosła efektu bramkowego.
41 min - W drużynie gospodarzy nastąpiła zmiana bramkarza. W miejsce Michała Elżbieciaka wszedł Jewhen Napnenko.

40 min - Ostatnią minutę spotkania goście zagrają z przewagę jednego zawodnika.
39 min - Michalski z bekhendu prosto w dobrze ustawionego Elżbieciaka.
37 min - Gruszka do Kapicy, który nie trafia w krążek.
36 min - GOOL 0-6! Tomasik rozpoczął akcję gości zakończoną zdobyciem kolejnego trafienia przez gości. Na listę strzelców wpisuje się Kmiecika.
33 min - GOOL 0-5! Brynicza po wygranym wznowieniu wycofuje krążek do Imricha a ten uderza z pierwszego krążka nie dając szans Elżbieciakowi.
32 min - Klementjew z niebieskiej prosto w Raszkę, który odbija krążek przed siebie. Dobitka Gryca również niecelna.
31 min - Bernat nie zdołał opanować krążka zagranego przez Jakubika i marnuje kolejną dobrą sytuację.
31 min - Kogut obok bramki.
30 min - Raszka wyjeżdża do połowy swojej tercji i zdarza się z rozpędzonym Elżbieciakiem, jednak obyło się bez urazów.
29 min - Wielkiewicz z bekhendu prosto w bramkarza gospodarzy.
28 min - GOOL 0-4! Dziubiński wykorzystuje idealne podanie od Gruszki i w sytuacji sam na sam umieszcza krążek obok parkana Elżbieciaka.
26 min - Dwa groźne strzały gospodarzy w wykonaniu Koguta i Vrany jednak nie powodują zmiany wyniku.
25 min - Indywidualna akcja Omelyanenki zakończona niegroźnym strzałem.
24 min - Kurz wrzuca krążek do tercji ataku, jednak od razu przejmuje go Różański.
22 min - GOOL 0-3! Kolejna akcja duetu Michalkski - Wronka zakończona zdobyciem bramki. Wronka strzałem z nadgarstka nie daje szans na obronę Elżbieciakowi.
22 min - Minimalnie niecelny strzał Pohla.
21 min - Strzał zza bramki Gryca mrozi Raszka.
20 min - Stachura do Jakubika ten nie zdołał przejąć krążka.Kontra drużyny gości - strzał Kmiecika łapie Ela.
20 min - Pierwsze wznowienia drugiej tercji dla Naprzodu.

19 min - GOOL 0-2! Po analizie video sędzia uznaję bramkę strzeloną przez Wielkiewicz.
19 min - Analiza video po strzale gości.
18 min - Przez 30 sekund goście będą grali 5/3.
17 min - Wielkiewicz z najbliższej odległości strzela obok bramki.
16 min - Pohl mija trzech zawodników z Nowego Targu jednak nie zdołał oddać strzału.
15 min - Kogut przed szansą wyrównania jednak w momencie strzału bramka gości została poruszona.
15 min - Klementjew z niebieskiej prosto w Raszkę.
14 min - Wygrane wznowienia przez Pohla i natychmiastowe wycofanie krążka do Działy, ten jednak trafia prosto w zawodnika Podhala.
13 min - Niewykorzystana przewaga drużyny z Nowego Targu.
12 min - Strzały Sulki i Tomasika nie zdołały zagrozić gospodarzom.
11 min - Pierwszy okres gry w przewadze drużyny gości.
10 min - Michalski do Wronki, ten drugi nie przejmuje jednak podania.
8 min - GOOL 0-1! Wronka otwiera wynik spotkania. Po błędzie Kurza, krążek w rogu przejmuje Michalski i podaje go to Wronki, który pakuję krążek między parkanami Eli.
7 min - Kogut z wysokości bulika, odbija golkiper gości.
7 min - Gruszka w krótki róg, krążek mrozi Ela.
5 min - Genialną okazję do zdobycia pierwszego trafienie mieli goście. Michalski w sytuacji sam na sam przed bramkarzem gospodarzy, jednak nie zdołał umieścić krążka w bramce.
4 minuta - Akcja 2 na 1 w wykonaniu gospodarzy. Kogut do Frączka ten jednak strzela nad poprzeczką Raszki.
4 min - Stachura minimalnie nad bramką.
3 min - Strzał Kapicy prosto w obrońcę.
2 min - Strzał Wronki łapie Elżbieciak.
2 min - Michalski przejmuje krążek w środkowej tercji, jednak znajdując się za bramką nie ma do kogo podać krążka.
1 min - Pierwsze wznowienie dla drużyny gości.