7:4 Marcin Kolusz #85 ( Maksim Kartoszkin #97 ) +/-
7:5 Mariusz Jakubik #10 ( Michał Działo #12 ) +/-
16:12 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
23:27 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Przeszkadzanie
27:19 2 min. Anton Klemientjew #52 Atak kijem trzymanym oburącz
49:26 2 min. Kacper Guzik #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:58 2 min. Kacper Guzik #10 Wysoko uniesiony kij
56:24 2 min. Michał Gryc #19 Zahaczenie
60 min - Galant objeżdża bramkę i próbuje zaskoczyć Elżbieciaka strzelając w długi róg.
58 min - Mojżisz mocno ale pewnie łapie Elżbieciak.
57 min - Działo do Kurza ale ten strzela obok bramki.
55 min - GOOL 7-5! Działo wzdłuż bramki do Jakubika a ten precyzyjnym strzałem pokonuje Sobeckiego.
54 min - GOOL 7-4! Kolusz strzela na bramkę a krążek jakimś cudem wtacza się za czerwoną linię.
54 min - Zamieszanie przed bramką Sobeckiego, Bernat jednak nie zdołał opanować krążka zagranego mu przez Pipera.
53 min - Kogut z nadgarstka z problemami łapie golkiper gospodarzy.
50 min - GOOL 6-4! Jakubik do Kurza ten mocno z niebieskiej odbija przed siebie Sobecki, a tak czujnie zachował się Stachura.
48 min - GOOL 6-3! Kotlorz do Kartoszkina a ten w sytuacji sam na sam nie daje szans na obronę Elżbieciakowi.
47 min - Wrzutka Sękowskiego, ten pewnie łapie krążek i wyrzuca go do rogu, co rozpoczyna kontrę gospodarzy.
46 min - Karny dla drużyny gości. Podsiadło kompletnie bez pomysłu wykonuje najazd.
45 min - Majoch z wysokości bulika, broni Ela.
43 min - GOOL 5-3! Piper wzdłuż bramki do Elżbieciaka a ten nad leżącym już Sobeckim umieszcza krążek.
42 min - Gryc prosto w Sobeckiego.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

40 min - Błąd Vrany, próbując wystrzelić krążek podaje go idealnie na łopatkę kija Besza, ten odgrywa krążek do znajdującego się przed bramką Guzika - bez efektu bramkowego.
39 min - Mojżisz wjeżdża do tercji ataku, jednak po jego strzale kontrę mają goście. Gryc strzela obok bramki.
37 min - GOOL 5-2! Besz idealnie przymierzył i pakuje krążek w samo okienko.
36 min - Przez blisko dwie minuty gospodarze nie opuszczali tercji gości, jednak strzały te nie przyniosły efektu bramkowego.
34 min - Kulik z niebieskiej prosto w łapaczkę Sobeckiego.
33 min - Guzik mocno ale obok bramki.
32 min - GOOL 4-2! Strzał Działy odbija się od nogi obrońcy i gospodarze wychodzą z kontrą. Vitek do Majoha a ten między parkanami lokuje krążek w bramce.
31 min - GOOL 3-2! Mocny strzał Mojżisza odbija Elżbieciak, jednak przy dobitce Różyckiego nie miał najmniejszych szans.
30 min - Parzyszek obok bramki. Kontra gości - groźny strzał Koguta pewnie łapie Sobecki.
29 min - Niepilnowany Majoh przed bramką Naprzodu, jednak podanie Sokoła było o kilka sekund za późne.
28 min - Mojżisz z niebieskiej ale krążek odbija Elżbieciak.
27 min - Podsiedlik do Koguta krążek mrozi golkiper gospodarzy.
26 min - Elżbieciak wygrywa wznowienie i wycofuje krążek do Kulika, ten mocno ale jego strzał odbija Sobecki.
26 min - Frączek do Koguta ten nie przyjmuje jednak krążka.
25 min - Przewaga gości, jednak pierwsza minuta nie przynosi efektu bramkowego.
23 min - Woźnica zagrywa wzdłuż bramki do Bagińskiego, ten jednak mija się z krążkiem.
22 min - Ostrzał bramki gospodarzy. Dwukrotnie niecelnie strzelają Guzik i Ferenc.
22 min - Kolejna sytuacja Vitka, tym razem strzałem w długi róg próbuje zaskoczyć Elżbieciaka.
21 min - Sokół do Vitka przed bramkę ten jednak nie trafia w krążek.

20 min - Bernat zostawia krążek Elżbieciakowi ten uderza mocno ale po rykoszecie krążek ląduje na siatce okalającej lodowisko.
19 min - Klementjew z niebieskiej prosto w Sobeckiego.
18 min - GOOL 2-2! Wrzutka Besza na bramkę i krążek ląduje w siatce gości.
17 min - Besz z niebieskiej ale krążek pewnie łapie Elżbieciak.
16 min - GOOL 1-2! Radwan przed Sobeckim - idealnie przymierzył i strzałem między parkanami umieszcza krążek w siatce.
15 min - Bagiński objeżdża bramkę i z bekhendu próbuje zaskoczyć Elżbieciaka, ten jednak mrozi krążek.
14 min - Janów zamknięty we własnej tercji. Strzały Kotlorza i Guzika broni Ela.
12 min - Pociecha z wysokości bulika odbija bramkarz. Lustrzana sytuacja w wykonaniu gości w wykonaniu Koguta.
11 min - Jakubik uderza na bramkę gospodarzy. Zasłonięty Sobecki ma problem ze złapaniem krążka.
10 min - GOOL 1-1! Akcja ostatniej formacji drużyny gospodarzy. Podania między sobą wymienili Woźnica, Bagiński i Różycki. Ten ostatni ładnym strzałem pod poprzeczkę zdobywa wyrównującą bramkę.
9 min - Besz przed szansą pokonania Elżbieciaka, jednak w dogodnej sytuacji uderza gumę prosto w bramkarza.
8 min - Parzyszek do Ferenca - ten strzela obok bramki.
7 min - Kontra gości. Kogut idealnie podaje do Podsiedlika, jednak jego strzał nie jest na tyle silny i celny by pokonać Sobeckiego.
6 min - Mocno z niebieskiej Witecki, kontra gości.
6 min - Kotlorz podaje przed bramkę do Parzyszka, ale pewnie broni bramkarz gości.
5 min - GOOL 0-1! Stachura otwiera wynik spotkania wykorzystując idealne podanie od Jakubika.
4 min - Szansa gości. Strzał Sękowskiego z ostrego kąta odbija Sobecki. Naprzód w natarciu.
3 min - Różycki przed bramką, do rogu odbija Ela.
2 min - Akcja Pipera i Elżbieciaka udaremniona przez gospodarzy.
1 min - Wznowienie w tercji obronnej gości. Kartoszkin wycofuje do Besza ten jednak trafia prosto w ofiarnie broniącego Stachurę.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.