02:34 2 min. Filip Wielkiewicz #17 Wysoko uniesiony kij
07:34 2 min. Jarosław Różański #97 Ostrość
11:33 2 min. Artem Bondarew #95 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:24 2 min. Maciej Sulka #76 Zahaczenie
34:48 2 min. Mateusz Wojdyła #22 Atak kijem trzymanym oburącz
34:48 2 min. Szymon Marzec #88 Atak kijem trzymanym oburącz
37:45 2 min. Filip Drzewiecki #84 Atak kijem trzymanym oburącz
41:10 2 min. Radosław Nalewajka #88 Uderzanie kijem
48:37 2 min. Przemysław Odrobny #90 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
56:42 2 min. Krystian Dziubiński #19 Zahaczenie
58:31 2 min. Dariusz Gruszka #79 Uderzanie kijem
60 min. - Mogło być groźnie, ale poruszona bramka Podhala. Wydawało się, że celowo przez Raszkę.
59 min. - Do końca meczu JKH zagra w przewadze.
56 min. - Świerski ładnie wypatrzył Marca, jednak ten bez przyjęcia uderzył obok słupka.
54 min. - Aleksiuk z dystansu, łapie Raszka.
54 min. - Danieluk z bliska dwukrotnie, ale świetnie interweniuje Raszka.
52 min. - GOL! 5:2! Krążek trafia przed bramkę do Zarotyńskiego, ten się obraca i płaskim strzałem pokonuje Odrobnego.
51 min. - Sulka mocno i niecelnie.
49 min. - Imrich po lodzie, odbija Odrobny.
47 min. - Plichta mocno z nadgarstka, łapie Raszka.
46 min. - Bryk z dystansu, odbija do boku raszka.
45 min. - Indywidualna akcja Wronki, jednak w decydującym momencie zabrakło skuteczności. Tymczasem dziwne decyzje sędziego Meszyńskiego coraz bardziej irytują zawodników oraz kibiców.
45 min. - Uderzenie Plichty z półobrotu, broni parkanem Raszka.
43 min. - Znowu w tercje Podhala wjeżdżał Protivny, oddał strzał, jednak prosto w Raszkę.
42 min. - Dobre dogranie Stebera przed bramkę do Danieluka, ale ten przenosi krążek nad bramką.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Spiker właśnie podał, że drużyna żaków JKH GKS Jastrzębie pokonała swoich równieśników z Katowic aż... 45:0.

Konie II tercji. Gra jastrzębian wygląda zupełnie inaczej niż w trzech poprzednich spotkaniach.
40 min. - GOL! 5:1! Kulas przejął krążek w tercji Podhala po złym zagraniu obrońcy i wyszedł sam przed Raszkę, po czym po profesorsku położył golkipera Podhala i wpakował krążek do pustej bramki!
39 min. - Michalski złapał lecący krążek i sobie wystawił, uderzył, ale broni Odrobny.
37 min. - GOL! 4:1! Mrugała zdobywa kontaktowego gola!
36 min. - GOL! 4:0! Książkowa kontra JKH! Bryk do Laszkiewicza, ten wystawia do Rompkowskiego, a obrońca JKH z bliska pokonuje Raszkę!
35 min. - GOL! 3:0! Świetna akcja Bondarewa, który minął obrońcę i strzałem między parkanami pokonał Raszkę!
34 min. - Teraz okazję miał Nalewajka, ale chyba chciał wjechać z krążkiem do bramki, co mu się nie udało.
33 min. - Ależ sytuację miał Protivny. Nie miał przed sobą nikogo i z kilku metrów uderzył kilka metrów nad bramką.
32 min. - Uderza Protivny, strąca Laszkiewicz, ale Raszka się zorientował, po chwili znowu uderza Protivny i odbija Raszka.
31 min. - Drzewiecki przed bramkę do Laszkiewicza, ten już położył Raszkę, ale zbyt daleko się wyrzucił, żeby oddać celny strzał.
27 min. - Z bulika uderza Dziubiński, broni Odrobny.
27 min. - Okres spokojniejszej gry.
23 min. - GOL! 2:0! Marzec na raty pokonuje Raszkę! Umieścił krążek w bramce dopiero za trzecim uderzeniem.
22 min. - Imrich mocno z dystansu, odbija parkanem Odrobny.
22 min. - Ponownie Protivny, broni parkanem Raszka.
21 min. - Początek drugiej tercji.

20 min. - Mocny strzał Plichty w ostatniej sekundzie zatrzymuje Raszka.
20 min. - Danieluk ładnie wypracował sobie miejsce na strzał, jednak uderzył zbyt słabo.
19 min. - Strzał Rompkowskiego odbija do boku Raszka.
17 min. - Damian Kapica sam na sam z Odrobnym, ale uderza obok bramki.
16 min. - Świetna akcja Laszkiewicza, objechał bramkę i każdego zawodnika, który mu stanął na drodze, ale strzał broni Raszka, po chwili Leszek wystawia do Drzewieckiego przed bramkę, ale ponownie broni Raszka, tak samo jak strzał Rompkowskiego z dystansu.
14 min. - Podhale nie jest w stanie założyć zamka grając w przewadze. JKH w komplecie.
11 min. - Próbował Michalski, odbija Odrobny.
10 min. - Z dystansu Laszkiewicz, Raszka mrozi na raty.
9 min. - Dwukrotnie dobrze interweniuje Raszka.
9 min. - Łabuz z dystansu, broni Odrobny.
8 min. - Znowu z niebieskiej Protivny, przepuszcza Danieluk i odbija Raszka.
7 min. - Ofensywne wejście Górnego, jednak strzał z okolicy bulika łapie Raszka.
4 min. - Z dystansu Bryk, ale broni Raszka, po chwili z bliska Polodna nie trafia do bramki.
2 min. - GOL! 1:0! Bomba Protivnego z linii niebieskiej znajduje drogę do bramki! Wydaje się, że lepiej mógł się zachować Raszka, gdyż krążek wpadł w środek bramki.
1 min. - Nemeczek technicznie, ale krążek po rykoszecie przechodzi obok bramki.
1 min. - Początek meczu.