32:28 2 min. Krystian Dziubiński #19 Uderzanie kijem
42:07 2 min. Lubomir Vosatko #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:40 4 min. Filip Wielkiewicz #17 Rzucenie na bandę
50:30 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
51:30 2 min. Wojciech Wojtarowicz #12 -
51:45 2 min. Dariusz Gruszka #79 -
55:52 2 min. Robert Mrugała #77 -
60:00 2 min. Wojciech Wojtarowicz #12 -
60 min. - A jednak się nie uda. Koniec meczu. Trzy punkty dla oświęcimian.
60 min. - Ręka sędziego uniesiona do góry. Wojtarowicz uda się do boksu kar
60 min. - Raszka opuścił swój posterunek. Podhale gra va banque
60 min. - 39 sekund do końca spotkania.
60 min. - Trener "Szarotek" stara się jeszcze mobilizować swoich podopiecznych. Rozrysowuje im jeszcze zagrania. Póki co nie prosi o czas.
59 min. - Sporo niedokładności w szeregach Podhala. Nie idzie podopiecznym Marka Ziętary.
58 min. - Mrugała na lodzie.
57 min. - Luczka kradnie cenne sekundy, a następnie wybija krążek z własnej tercji.
56 min. - Dwie minuty karne dla Mrugały. Podhale będzie się bronić.
54 min. - Daneczek! Miał dobrą okazję, ale jego ofensywne zapędy ostudził Raszka. Dobra interwencja nowotarskiego golkipera.
54 min. - Podhale gra teraz ofensywniej. Chce zdobyć gola numer dwa. Bramkarz Unii jest dzisiaj w dobrej dyspozycji.
54 min. - Przepraszamy. Mieliśmy drobne problemy techniczne. Przyblokował się panel dodawania kar. A tych dzisiaj jest naprawdę sporo.
48 min. - Sporo nerwowości w szeregach obu ekip.
47 min. - Wielkiewicz wprasował w bandę Vosatkę. Później wywiązała się mała awantura. Efekt? 4 minuty karne dla Wielkiewicza i 4 dla Vizvarego.
46 min. - Podhale szuka wyrównującego gola. Póki co na próżno.
45 min. - Unia w komplecie.
44 min. - Łabuz. Huknął spod lewego bulika. Krążek wędruje obok bramki.
44 min. - Kotłuje się pod bramką Fikrta, ale oświęcimski golkiper jest dzisiaj w niezłej dyspozycji. Kilka jego interwencji mogło się podobać.
43 min. - Vosatko odesłany a dwie minuty.
41 min. - GOOOL! 1:2! Ładna akcja tercetu Tabaczek-Jaros-Wojtarowicz. Ten ostatni precyzyjnym strzałem pokonuje Raszkę.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40 min. - Bepierszcz ładnie zatrzymał krążek w tercji. Dograł do Modrzejewskiego, który znalazł się przed Raszką. Uderzył jednak w sam środek bramki.
39 min. - Kolejna świetna okazja Podhala. Damian Kapica! Niecelny strzał wychowanka "Szarotek", choć okazja była wyborna.
38 min. - Łabuz! Równie silnie i równie niecelnie z okolic linii niebieskiej.
36 min. - Zakotłowało się pod bramką Raszki. Czeski golkiper chyba nie wiedział, gdzie znalazł się krążek. Oświęcimscy napastnicy chyba też.
35 min. - Różański zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Gumę w ofiarny sposób podbił Vizvary.
34 min. - Jaros potężnie z wysokości bulika, ale broni Raszka.
34 min. - Gruszka dostał gumę na czwarty metr i znalazł się w dogodnej sytuacji. Nie wykorzystał tego dogrania.
33 min. - Obustronne wykluczenie. Na ławę kar wędrują Dziubiński i Zdenek.
31 min. - Wronka wrócił do gry, jego uraz okazał się niegroźny.
30 min. - GOOOL! 1:1! "Szarotki" rozklepały defensywę gości, a Fikrta z najbliższej odległości pokonuje Damian Kapica.
29 min. - Oświęcimianie znów będą bronić się w podwójnym osłabieniu.
29 min. - Znów kara dla oświęcimskiego zespołu. Piekarski wepchnięty na Raszkę przez nowotarżanina. Defensor Unii pyta sędziego: "Za co te dwie minuty?".
28 min. - Sporo nerwowości w szeregach obu drużyn.
27 min. - Kary sypią się jak z rogu obfitości. Tym razem na 120 sekund przymusowego odpoczynku odesłany Piotr Kmiecik.
26 min. - Zdenek i kolejne wykluczenie. Biało-niebiescy będą grać w trójkę przeciwko piątce nowotarżan.
25 min. - Piotrowicz rzucił na bandę Wronkę. Na lodzie pojawiła się krew. Napastnik Unii odesłany do szatni. Podhale przez pięć minut będzie grało w przewadze.
24 min. - GOOOL! 0:1! Wojtarowicz dobija uderzenie Gabrysia.
23 min. - Omieljanienko bezpardonowo potraktował Daneczka. Słuszna decyzja sędziego. Rosjanin wędruje na ławkę kar;
23 min. - Zdenek już na lodzie.
22 min. - Ty do mnie, ja do ciebie. Masa podań, zero strzałów. Unia dobrze się broni.
21 min. - Nie układa się gra Podhala w przewadze.
21 min. - Zdenek przewrócił przy wznowieniu Dziubińskiego. Drzwiczki do ławki kar otwarte.
21 min. - Niedokładne podanie oświęcimian i uwolnienie.
21 min. - Zaczynamy drugą tercję.

20 min. - Łabuz już na lodzie.
20 min. - Kontra Podhala. Mogło być 1:0, ale guma nie trafiła do pozostawionego bez opieki Kmiecika.
19 min. - Unia w przewadze. Ciura dobrze zagrał przed bramkę. Tor krążka próbował zmieniać Wojtarowicz. Nie udało mu się to.
18 min. - Kolejna kara dla Podhala. Tym razem Łabuz.
18 min. - Obustronne wykluczenie. Vosatko i Kmiecik udają się na ławkę kar.
17 min. - Daneczek! Znalazł się przed bramkarzem próbował strzału po efektownym zwodzie. Dobra decyzja. Raszki w tej sytuacji raczej nie dało się pokonać.
17 min. - Szewczyk! Jego strzał zatrzymał się na słupku.
16 min. - Różański próbował dograć do będącego na czystej pozycji Kmiecika. Oświęcimscy obrońcy połapali się w jego zamiarach.
15 min. - Ułańska szarża Damiana Kapicy. Pomknął lewym skrzydłem wypalił z nadgarstka. Bez efektu bramkowego.
14 min. - Oświęcimianie wychodzą z opresji.
13 min. - Kocioł pod bramką Fikrta. Omieljanienko uderza, oświęcimski golkiper rozpaczliwą interwencją odbija gumę. Poprawka Wronki... słupek!
12 min. - Vosatko! Kropnął z niebieskiej. Nowotarski bramkarz odbija krążek.
11 min. - Zdenek do Daneczka. Broni Raszka. "Dandys" próbował zmieścić gumę między parkanami nowotarskiego golkipera.
10 min. - Jaros! Ładnie wjechał prawą stroną i uderzył z pełnego zamachu. Raszka odbija przed siebie.
8 min. - Na razie oglądamy bardzo wyrównane spotkanie.
7 min. - Jaros ładnie odwrócił się z krążkiem wstrzelił gumę przed bramkę. Lot krążka próbowali zmienić Tabaczek i Wojtarowicz.
5 min. - Kapica! Dobra kontra "Szarotek". Strzał 22-letniego skrzydłowego broni oświęcimski golkiper.
3 min. - Kotłuje się pod bramką Podhala.
3 min. - Teraz potężna bomba Bryniczki. Broni Fikrt.
2 min. - Różański wjechał do tercji, efektownie wyhamował. Dograł do Imricha. Słowak od razu wypalił, ale broni Fikrt.
2 min. - Dwa wznowienia i dwa strzały Unii. Najpierw Piekarski, potem Zukal.
1 min. - Bepierszcz! Spokojna interwencja Raszki.
1 min. - Sulka. Broni Fikrt.
1 min. - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla Unii.