2:0 Josef Vítek #73 ( Adam Bagiński #3 ) +/-
3:0 Maksim Kartoszkin #97 ( Nicolas Besch #74 ) +/-
(-) Gawlik #44, Korzeniowski #9, Stopiński #23, Sznotala #93, Zwierz #95
5/5 56:35
24:51 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:11 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Spowodowanie upadku przeciwnika
60min. Kartoszkin do Kuzina, strzał obok słupka
59min. Kolejny raz z dobrej strony pokazuje sie Stanislav Wirolainien, bramkarz GKSu łapie gumę po jego strzale
58min. Uderzenie Suoraniemiego, broni Zigardy
57min. GOOL!!! Kartoszkin zza bramki zagrywa do Kuzina, krążek odbiija się od obrońcy i wpada do bramki Orlika!
57min. Guzik obok słupka
56min. GOOL!!! Vitek z bliska po podaniu Bagińskiego!
54min. Kuzin do Kartoszkina... świtnie Murray, jeszcze raz Kartoszkin tym razem nie trafia do niemal pustej bramki
52min. Kotlorz nad poprzeczką
50:56 Czas dla drużyny GKSu
51min. Zigardy po raz kolejny pokazuje się z dobrej strony po uderzeniu Sznotali
49min. Świetna interwencja Kotlorza w defensywie, w ostatniej chwili wyłuskał gumę Harcharikowi
48min. Szybka akcja GKSu, Bagiński wzdłuż bramki do Woźnicy, zmarnowana okazja na drugą bramkę
46min. Harcharik z bliska niecelnie
46min. Sokół z niebieskiej, poprawka Woźnicy i nadal tylko 1:0
45min. Galant z bliska w Murraya
44min. Nikiforow do Niko Suoraniemi, Zigardy broni z wyczuciem strzał fińskiego napastnika
44min. Wirolainen próbuje urwać się obrońcy, oddaje lekki strzał w stronę bramki
42min. Mojzis z niebieskiej, Murray łapie gumę
42min. Guzik w dobrej sytuacji, zablokowany przez obrońców nie oddaje strzału
41min. Zigardy broni strzał Nikiforowa... ależ niefrasobliwość w szeregach gospodarzy
41min. Wznowienie dla GKSu

40min. Kartoszkin z Kuzinem w ataku, doskonałe dogranie do Kotlorza i jeszcze lepsza obrona Murraya
39min. Strzał Kartoszkina z nadgarstka
38min. Wirolainen zamyka akcję, z ostrego kąta uderza obok słupka
37min. Zwierz próbuje zaskoczyć bramkarza GKSu, Zigardy broni parkanem... szybka odpowiedź tyszan, Besch mocno z niebieskiej w dobrze ustawionego Murraya
35min. Wanacki nie potrafi wprowadzić krążka do tercji obronnej Orlika, uderza w kierunku bramki jednak trafia prosto w nogi Semiannikowa. Groźna kontra gości bez strzału na bramkę
33min. GKS już w pełnym składzie a na lodzie nadal dobrze radzi sobie drugi atak gości... Zigardy bardzo dobrze po strzale Korzeniowskiego
33min. Wirolainen po lodzie, Zigardy broni
30min. Kuzin wykonuje slalom w tercji Orlika, uderza na bramkę Murraya, po raz kolejny bramkarz gości wychodzi obronną ręką z opresji
29min. Uderza Galant, poprawia Guzik... Murray świetnie broni
27min. Woźnica obok bramki
25min. Pociecha z niebieskiej, Murray dosięga krążek parkanem... po kilku sekundach broni uderzenie Vitka, dobitka tyskiego napastnika przelatuje wysoko nad poprzeczką
25min. Harcharik ucieka Mojzisowi i uderza na bramkę GKSu, Zigardy broni
23min. Bagiński do Różyckiego, Murray nakrywa krążek przed linią bramkową? ... wątpliwą sytuację powinna rozstrzygnąć analiza wideo... nie ma analizy
21min. Sporo problemów miał teraz Murray po strzale Majocha
21min. Kuzin błyskawicznie wjeżdża w tercję Orlika, podaje do Kolusza, wycofanie na niebieską i strzał Bescha broni Murray
21min. Wznowienie dla GKSu

20min. Nikiforow z bliska a Zigardy parkanem zamyka drogę do bramki
18min. Woźnica indywidualnie, krążek po jego uderzeniu mija światło bramki
17min. GOOL!!! Kacper Guzik skutecznie zamyka akcję Vitka z Parzyszkiem!
16min. Bagiński uderza potężnie po lodzie, Murray dosięga jednak krążka
15min. Na lodzie panuje chaos
13min. Kolusz próbował znaleźć lukę między parkanami Murraya
10min. Wirolajnien uderza zza obrońcy Zigardy odbija, po chwili Harcharik z najbliższej odległości trafia w parkan bramkarza GKSu
9min. Dobre uderzenie Guzika, zasłonięty bramkarz gości broni
8min. Vitek uderza po lodzie, Murray odbija za bramkę
7min. Podobna akcja po przeciwnej stronie, Zigardy łapie krążek po strzale Semyannikowa
7min. Kartoszkin mija obrońcę na linii niebieskiej i błyskawicznie strzela prosto do ręki Murraya
6min. Woźnica nie trafia w krążek, zmarnowana dobra okazja
4min. Kolusz dostaje dobre podanie, uderza z okolic bulika obok bramki
2min. Szczurek zbija minimalnie obok
1min. Kontra GKSu, Majoch wjeżdża w tercję gości, podaje do Galanta... za lekko
1min. Z nadgarstka pociągnął Szczurek, Zigardy łapie
1min. Wznowienie dla gosći

Serdecznie witamy z lodowiska w Tychach. Zapraszamy na relację ze spotkania GKSu Tychy i Orlika Opole.

#19 Adrian Parzyszek ŚR 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Jarosław Nobis B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Maciej Gawlik PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Joseph Harcharik ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Łukasz Korzeniowski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Jarosław Nobis B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Nikita Semiannikow PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Sebastian Szydło ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Stanisław Wirołajnen LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Mariusz Zwierz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0