07:09 2 min. Maciej Sulka #76 Zahaczenie
10:16 2 min. Martin Lučka #23 Atak kijem trzymanym oburącz
21:57 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Opóźnianie gry
26:39 2 min. Marcin Wiśniewski #13 Zahaczenie
32:45 2 min. Robert Mrugała #77 Przeszkadzanie
34:45 2 min. Dennis McCauley #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:08 2 min. Adrian Kowalówka #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:06 2 min. Patrik Valčák #40 Wysoko uniesiony kij
58:40 2 min. Damian Słaboń #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec spotkania.
60. min - Ostatnia minuta spotkania.
59. min - Słaboń z karą mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika.
59. min - Nowotarżanie jeszcze starają się zmniejszyć rozmiary swojej porażki.
57. min - GOOOOOL! - Cracovia dobija Podhale. Dobra akcja pierwszej formacji ofensywnej gospodarzy zakończona świetnym strzałem Sebastiana Kowalówki. 4:1.
56. min - Zagranie wysokim kijem jednego z zawodników Podhala. Przerwa w grze.
55. min - GOOOOL! - Ależ ogromny błąd defensywy Podhala! Obrońcy z Nowego Targu kompletnie pogubili się we własnej tercji obronnej co bezlitośnie wykorzystał McCauley. 3:1 dla Cracovii!
54. min - Gospodarze na lodzie już w piątkę.
53. min - Jak na razie nowotarżanie ponownie przeciętnie w przewadze.
52. min - Valcak na ławce kar za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem. Podhale raz jeszcze w przewadze.
51. min - McCauley podał na drugą stronę do Fojtika, a ten oddaje strzał na bramkę gości. Raszka broni.
50. min - Rozpoczynamy finalne dziesięć minut regulaminowego czasu gry.
49. min - Szybkie tempo gry w ostatnich minutach. Obie drużyny grają akcja za akcję.
47. min - Gospodarze na lodzie w pełnym zestawieniu.
45. min - Kara mniejsza dla Adriana Kowalówki za spowodowanie upadku przeciwnika.
43. min - Ładne uderzenie ze strony Michalskiego. Dobrze jednak broni Radziszewski.
42. min - Podhale od razu rusza do ofensywy. Szarotki szukają wyrównującego trafienia.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję dzisiejszego spotkania.

Trzecia tercja rozpocznie się ok. 20:01.

Koniec drugiej tercji spotkania.
40. min - Ostatnia minuta drugiej tercji.
38. min - Podhale na lodzie w pełnym zestawieniu.
37. min - GOOOOL! - Omieljanienko ruszył z indywidualnym atakiem i po przepięknym strzale z nadgarstka pokonał Radziszewskiego! Bramka kontaktowa nowotarżan.
36. min - Siły na lodzie wyrównane. Dwie minuty dla Różańskiego za uderzanie.
35. min - A teraz w przewadze zagra Podhale. McCauley dwie minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.
35. min - Podhale w pełnym zestawieniu.
35. min - Michalski przegrywa pojedynek sam na sam z Radziszewskim!
33. min - Mrugała na ławce kar za przeszkadzanie. Pasy w przewadze.
31. min - Jeden z zawodników Podhala wpadł do bramki Radziszewskiego. Przerwa w grze.
30. min - GOOOL! - Defensywa Nowego Targu nie zdołała upilnować Kalusa, który ruszył z indywidualną kontrą i pewnie pokonał Raszkę. 2:0 dla Pasów.
29. min - Podhale ponownie nie zdołało wykorzystać okresu gry w liczebnej przewadze.
28. min - Nieźle rozegrany zamek przez Szarotki ostatecznie przerwany przez krakowski zespół.
27. min - Wiśniewski na ławce kar za zahaczanie. Podhale ponownie w przewadze.
26. min - Michalski podał do nadjeżdżającego Wronki, ale ten nie zdołał przyjąć gumy.
25. min - Bryniczka z jednym i drugim uderzeniem na bramkę Cracovii. Broni wszystko Radziszewski.
24. min - Gospodarze na lodzie już w pełnym zestawieniu.
23. min - Jak na razie Nowy Targ nie może założyć hokejowego zamka.
22. min - Dąbkowski na ławce kar za opóźnianie gry. Podhale w przewadze po raz pierwszy.
22. min - Dobra akcja drugiej formacji ofensywnej Szarotek! Kapitalnie w bramce zachował się jednak Radziszewski.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję spotkania.

Druga tercja rozpocznie się około 19:16.

Koniec 1. tercji spotkania.
20. min - Ostatnia minuta drugiej tercji rozpoczęta.
19. min - Podhale w końcówce tercji ruszyło do ataku. Szarotki nie mogą jednak oddać celnego uderzenia na bramkę Radziszewskiego.
17. min - Ależ parkanami wyciągnął teraz uderzenie McCauleya Raszka!
16. min - Niezła akcja Podhala i jedna z niewielu interwencji Radziszewskiego w tej tercji.
15. min - Raszka broni kolejne uderzenia zawodników Cracovii. Przed chwilą ładnym strzałem popisał się Fojtik.
13. min - Pasy cały czas atakują na bramkę Podhala. Szarotki wyraźnie nie mogą odnaleźć się na lodzie.
12. min - Kolejna niewykorzystana gra Cravovii w przewadze.
11. min - Dwie minuty dla Lucki za atak kijem trzymanym oburącz. Goście ponownie w osłabieniu.
10. min - Podhale w pełnym zestawieniu.
9. min - Cracovia rozgrywa hokejowy zamek w tercji obronnej Podhala...
8. min - Sulka na ławce kar za zahaczanie. Cracovia w przewadze.
7. min - GOOOL! - Pasy otwierają wynik spotkania. Wiśniewski podał do Kisielewskiego, który strzałem z najbliższej odległości pokonał Raszkę. 1:0 dla Cracovii.
6. min - Jak na razie dobrą robotę w defensywie odwalają zawodnicy z Nowego Targu. Muszą oni jednak przejść także do ataku.
5. min - Podhale jak na razie bez dobrego uderzenia na bramkę Radziszewskiego.
4. min - Uwolnienie po stronie Cracovii. Wznowienie gry pod bramką Raszki.
3. min - Ależ okazję na zdobycie bramki zmarnował teraz Dąbkowski! Początek meczu pod dyktando Cracovii.
2. min - Małe zamieszanie pod bramką Raszki stworzone przez drugą formację ofensywną Pasów.
1. min - Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Cracovii!
0. min - Wszystko już gotowe do rozpoczęcia spotkania.

#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 28 28 0 0 0 0 96.43 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0