5:2 Adrian Parzyszek #19 ( Jurij Kuzin #29, Michał Kotlorz #87 ) +/-
03:19 2 min. Adrian Kowalówka #27 Zahaczenie
07:50 2 min. Radosław Galant #24 Zahaczenie
30:34 2 min. Adrian Kowalówka #27 Przeszkadzanie
39:12 2 min. Damian Słaboń #9 -
58:29 2 min. Jurij Kuzin #29 Uderzanie kijem
60min. GKS nie pozwala na zbyt wiele w tym okresie gry
59min. Kuzin marnuje "setkę" dodatkowo w niedozwolony sposób atakuje bramkarza
58min. Gorąco pod bramką gości po akcji Galanta z Kartoszkinem... Radziszewski nie daje się oszukać
56min. Znowu Radziszewski w głównej roli, po kolei Bagiński, Woźnica i Vitek nie potrafią go pokonać
56min. Rzeszutko zza obrońców trafia w Radziszewskiego
55min. Kalus z bulika... taki strzał nie mógł zaskoczyć dobrze dysponowanego w dniu dzisiejszym Stefana
55min. Kozłowski z ostrego kąta, Zigardy broni
54min. Rozklepana obrona gości... Galant zamiast w światło bramki trafia w Dąbkowskiego
53min. Bagiś w słupek
53min. Kłys z niebieskiej prosto do łapaczki bramkarza GKSu
52min. Sebastian Kowalówka oszukał teraz Zigardyego... nikt nie zamyka akcji
51min. Kozłowski się rozpędził... za bardzo bo zabrakło miejsca na strzał
50min. Kartoszkin przebojem między zawodnikami Cracovii... obok słupka
50min. Liotti z niebieskiej, Zigardy na posterunku
48min. Zablokowany strzał Majocha, odpowiada błyskawicznie Pasiut... kapitalnie Zigardy
47min. Cracovia zamknięta we własnej tercji, Kolusz zagrywa idealnie do Galanta, strzał i świetna parada bramkarza gości
46min. Bagiński dwukrotnie... Radziszewski broni
45min. Kontra gości i Zigardy ratuje tyski zespół
45min. Pusta bramka Cracovii po strzale Rzeszutki... obrońca gości uprzedza Majocha
44min. Efektowna interwencja Radziszewskiego po uderzeniu Bescha z okolic linii niebieskiej
43min. Ferenc z niebieskiej, po chwili Bagiński bliski zdobycia kolejnej bramki dla GKSu
42min. GOOL!!! Parzyszek skutecznie dobija strzał Jurija Kuzina!
41min. Wznowienie dla gości

PRZERWA

40min. Krążek przelatuje milimetry nad poprzeczką po strzale Bagińskiego
40min. Mojzis na siłę z bulika... bramkarz gości dobrze skrócił kąt, nie ma bramki
39min. Ładna akcja dwójkowa Kuzina z Guzikiem, Radziszewski nie daje się oszukać
38min. Akcja Kartoszkina... Kolusz sprytnie zbija a Radziszewski broni
37min. Przed szansą Adam Bagiński... nie może jednak kontynuować akcji złamanym kijem
36min. Kolejna próba Jarka Rzeszutko... widać, że chłopak chce się pokazać z dobrej strony po tak długim rozbracie z hokejem
36min. Guzik zza obrońcy, Radziszewski łapie
35min. GOOL!!! Wygrane wznowienie i Stoklosa uderza bez namysłu na bramkę GKSu!
34min. Fojtik z Valcakiem... Zigardy broni
34min. Rzeszut ostemplował właśnie poprzeczkę bramki Radziszewskiego
33min. Noworyta z dystansu... kontra i Parzyszek marnuje dobrą okazję
32min. GOOL!!! Nicolas Besch "zdejmuje pajęczynę" z okna bramki Radziszewskiego!
31min. Od kilku minut trwa oblężenie bramki Cracovii... dodatkowo teraz GKS zagra przez 2 minuty w przewadze po przewinieniu Adriana Kowalówki
28min. Ferenc po lodzie z niebieskiej, broni Radziszewski
27min. Radziszewski brakiem broni po strzale Mojzisa
25min. Kolusz z Kartoszkinem marnują dobrą okazję... po chwili Kuzin groźnie uderza
24min. Zamieszanie pod tyską bramką za sprawą pierwszego ataku Cracovii
23min. GOOL!!! Parzyszek z najbliższej odległości wrzuca gumę do bramki obok bezradnego Radziszewskiego! Szybka odpowiedź GKSu!
22min. Kuzin nad poprzeczką... GKS odpowiada groźną akcją
21min. GOOL!!! Zigardy zostawił kilka centymetrów miejsca przy swoim prawym słupku i właśnie tam przycelował Grzegorz Pasiut!
21min. Wznowienie dla gości

PRZERWA

20min. Jeszcze raz Noworyta
20min. 9 sekund do końca tercji i Zigardy poza taflę po strzale Noworyty z niebieskiej
19min. Dobra akcja Kartoszkina
18min. Valcak i kapitalnie Zigardy
17min. Mojzis po lodzie, jeszcze raz Radziszewski
17min. Guzik obok huknął obok bramki, do odbitego krążka dopada Parzyszek i uderza... miał teraz sporo szczęścia bramkarz Cracovii
16min. Kartoszkin wypuszcza Kolusza w uliczkę, dobry strzał pod poprzeczkę, Radziszewski przebija nad poprzeczkę
15min. Fojtik blisko zdobycia bramki kontaktowej, bramkarz GKSu broni
12min. Galant nie zdążył wycelować do pustej bramki Cracovii, kontra i świetnie Zigardy po strzale Stokłosy
12min. GOOL!!! Łukasz Sokół potężnie uderza z okolic bulika, Radziszewski gubi krążek i Michał Woźnica tylko dopełnia formalności!
11min. Sokół obok słupka
10min. GKS w pełnym zestawieniu... Kuzin do Guzika, strzał po lodzie sprawił trochę problemów bramkarzowi gości
9min. McCauley po lodzie, Zigardy pewnie broni... po chwili broni strzał Dąbkowskiego
8min. Valcak świetnie do Fojtika, Zigardy łapie
8min. Kolusz z najbliższej odległości w Radziszewskiego, dobija Galant, nie ma bramki
8min. Akcja tyszan 2 na 1, Woźnica za krótko i za późno do Vitka
7min. Uderza Valcak, Zigardy broni
6min. Lodowisko posprzątane, gra wznowiona a Cracovia rzuca się do odrabiania strat
5min. 1:0 GOOOL!!! Radosław Galant skutecznie dobija krążek... na taflę lecą pluszaki! Akcja Teddy Bear Toss zaliczona.
4min. GKS w przewadze, błąd i McCauley przed szansą, jego uderzenie z bulika z trudem odbija Zigardy
3min. Zigardy broni po strzale Noworyty
2min. Odpowiedź GKSu... Guzik potężnie z trzech metrów, Radziszewski broni
2min. Błąd Wanackiego, wybija krążek prosto na kij Valcaka... na szczęście złe podanie gracza gości
1min. Galant po lodzie... Radziszewski zbija za bramkę
1min. Wznowienie dla Cracovii

Witamy z lodowiska w Tychach.
Zapraszamy na spotkanie GKSu Tychy z Comarch Cracovia Kraków.
Warto odnotować, że do składu gospodarzy po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją powraca Jarosław Rzeszutko.

#19 Adrian Parzyszek ŚR 2 0 0 0 2 2 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 5 5.00 40 40 0 0 0 0 87.50 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0