2:0 Jarosław Kłys #21 ( Patrik Valčák #40, Josef Fojtík #41 ) +/-
2:1 Mateusz Rompkowski #97 ( Wołodymyr Ałeksiuk #6, Maciej Urbanowicz #92 ) +/-
01:16 2 min. Tomasz Kulas #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:45 2 min. Tomasz Pastryk #68 Trzymanie przeciwnika
19:24 2 min. Roman Němeček #89 Zahaczenie
31:07 2 min. Dennis McCauley #88 Zahaczenie
31:21 2 min. Filip Stoklasa #10 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
KONIEC SPOTKANIA.
60. min - Pusta bramka JKH. Oba zespoły także w pełnych zestawieniach.
59. min - Ostatnie dwie minuty regulaminowego czasu gry.
58. min - Urbanowicz i Adrian Kowalówka na ławkach kar za nadmierną ostrość. Będzie trochę więcej miejsca na lodzie bowiem gramy 4 na 4.
58. min - Jastrzębie się nie poddaje i zacięcie walczy o wyrównujące trafienie. Będzie gorąca końcówka meczu w Krakowie.
57. min - Strzał Fojtika z ostrego kąta - niecelny.
56. min - Sędzia dopatrzył się spalonego w polu bramkowym w wykonaniu McCauleya.
55. min - Niebezpieczny strzał Rompkowskiego z okolic niebieskiej. Tym razem dobrze Radziszewski.
54. min - Dobra interwencja Odrobnego parkanami po strzale Valcaka.
52. min - Uwolnienie po stronie Jastrzębia.
51. min - Danieluk wpadł w Radziszewskiego i poruszył bramkę. Kolejna przerwa.
50. min - Spalony podczas akcji Cracovii. Przerwa w grze.
49. min - Oba zespoły na lodzie już w pełnych zestawieniach.
48. min - GOOOOL! 2:1 - W końcu doczekaliśmy się bramki dla JKH! Kapitalne uderzenie Rompkowskiego spod niebieskiej. Guma zatrzepotała w siatce Radziszewskiego.
48. min - Kolejna kara dla Cracovii i Jastrzębie będzie grało 4 na 3.
47. min - Pasiut i Steber na ławkach kar za nadmierną ostrość. Gramy 4 na 4.
47. min - Kalus wjeżdża do tercji ataku, mocno strzela i... posyła gumę wysoko nad bramkę Odrobnego.
46. min - Uwolnienie po stronie Cracovii. JKH ciągle w ofensywie.
45. min - Laszkiewicz strzelał z najbliższej odległości, ponownie górą Radziszewski.
44. min - Jastrzębie stara się jak może i ostrzeliwuje bramkę Radziszewskiego.
43. min - Kolejny niewykorzystany okres gry w przewadze przez gości.
41. min - Kowalówka Adrian na ławce kar za zahaczanie.
41. min - Cudem teraz obronił strzał Urbanowicza leżący już na lodzie Radziszewski!
41. min - Rozpoczynamy ostatnią tercję dzisiejszego meczu!

Trzecia tercja rozpocznie się ok. 20:26.

Koniec drugiej tercji spotkania.
40. min - Ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.
38. min - Guma po strzale jednego z zawodników Cracovii opuściła obszar lodowiska.
37. min - Spalony na niebieskiej podczas akcji jastrzębian.
36. min - Jastrzębie na lodzie także już w komplecie.
35. min - Cracovia na lodzie już w pełnym zestawieniu.
34. min - Kulas z dwoma karnymi minutami, McCauley wraca do gry i siły na lodzie wyrównane.
33. min - Jak na razie świetnie bronią się Pasy.
32. min - Czas dla zespołu z Jastrzębia.
32. min - Stoklasa wybija gumę z własnej tercji obronnej poza obszar lodowiska i goście będą grać w podwójnej przewadze!
32. min - McCauley na ławce kar za zahaczanie. Goście po raz pierwszy zagrają w przewadze.
31. min - Guma po uderzeniu Marca ląduje na siatce nad bramką Radziszewskiego.
30. min - Sporo niedokładnych podań wymieniają teraz zawodnicy obydwu zespołów.
29. min - Kozłowski próbował przebić się do tercji ataku, ponownie jednak dobrze spisała się defensywa gości.
28. min - Uderzenie Sebastiana Kowalówki na bramkę Odrobnego zablokowane przez jednego z defensorów JKH.
27. min - Bondarew strzelał z okolic niebieskiej i trafił wprost w parkany Radziszewskiego.
26. min - Uwolnienie tym razem po stronie zespołu Cracovii. Wznowienie gry pod bramką Radziszewskiego.
25. min - Polodna podał zza bandy do Kulasa stojącego przed bramką, ale ten nie zdołał oddać strzału.
24. min - Ależ teraz okazję na zdobycie bramki kontaktowej zmarnował Bondarew!
24. min - Cracovia ciągle z gumą w tercji obronnej gości.
23. min - Uwolnienie po stronie zespołu z Jastrzębia.
22. min - GOOOOL! 2:0! - Valcak do Kłysa, a ten mocnym strzałem pakuje gumę do siatki Odrobnego. Świetne rozpoczęcie tercji przez Pasy!
22. min - Jastrzębie na lodzie już w pełnym zestawieniu.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję spotkania.

Druga tercja rozpocznie się ok. 19:38.

Koniec 1. tercji spotkania.
20. min - Nemecek na zakończenie tercji łapie dwie minuty za zahaczanie.
20. min - Ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.
19. min - Najazd Drzewieckiego na bramkę Cracovii. Ponownie dobrze Radziszewski.
18. min - Chwila lepszej ofensywnej gry gości. Radziszewski w końcu nie może narzekać na brak pracy.
17. min - Kolejny odgwizdany spalony na zawodnikach z Krakowa.
16. min - Kozłowski mocno i niecelnie na bramkę Odrobnego.
15. min - Ałeksiuk "przybity" do bandy przez Stoklase. Długo zbierał się zawodnik JKH z lodu po tym starciu.
14. min - Jastrzębie od dłuższego czasu nie stworzyło sobie żadnej dobrej okazji pod bramką Radziszewskiego.
13. min - Pastryk powraca do gry. Gramy 5 na 5.
12. min - Jak na razie Cracovia nie może założyć zamka pod bramką Odrobnego.
11. min - Kolejna kara dla JKH. Tym razem przewinił Pastryk. Pasy w przewadze.
11. min - Noworyta próbował nagrać gumę na kij Valcaka stojącego przed bramką, ale czeski napastnik Cracovii wyraźnie nie odczytał intencji swojego kolegi.
10. min - GOOOL! 1:0! - Świetna akcja trzeciej piątki Pasów! Stoklasa otrzymał bardzo dobre podanie od Kalusa i pewnym uderzeniem pokonał Odrobnego!
9. min - Ładnie rozkręcała się kolejna akcja Cracovii, ale sędzia dopatrzył się spalonego i przerwał grę.
8. min - Kapitalne podanie Valcaka do Fojtika! Ten drugi nie zdołał jednak trafić w gumę.
7. min - Dąbkowski huknął spod niebieskiej, guma przeleciała jedynie obok bramki Odrobnego.
6. min - Marzec strzelał z górnej części tercji ataku, Radziszewski ponownie spokojnie broni.
6. min - Spalony na niebieskiej podczas akcji gości. Kolejna przerwa w grze.
5. min - Ładna interwencja Radziszewskiego po strzale Urbanowicza. Wznowienie gry w tercji obronnej Pasów.
4. min - Goście powracają do gry w pełnym zestawieniu.
3. min - Zamek gospodarzy przerwany. Goście wybijają gumę pod bramkę Radziszewskiego.
2. min - Kulas dwie minuty za spowodowanie upadku przeciwnika. Cracovia zagra po raz pierwszy w przewadze.
1. min - Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Pasów.
0. min - Zawodnicy pojawiają się na lodzie.

Spotkanie rozpocznie się o 18:55 z powodu późnego przyjazdu hokeistów z Jastrzębia.
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 45 45 0 0 0 0 97.78 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Josef Fojtík LS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#74 Marek Kalus LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Jarosław Kłys LO 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0