13:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:31 2 min. Dawid Olchawski #91 Trzymanie przeciwnika
37:32 2 min. Tomasz Rasikoń #24 Zahaczenie
48:34 2 min. Sebastian Łabuz #68 Atak kolanem
55:18 2 min. Jakub Piper #66 Przeszkadzanie
56:02 2 min. Adrian Kurz #89 Opóźnianie gry
59:32 2 min. Sebastian Łabuz #68 Rzucenie na bandę
- Koniec Meczu.
- 57 min. - Podhale w podwójnej przewadze, ale bez efektu. Strzały Łabuza obok bramki.
- 55 min. - GOL! 6-3! Z niebieskiej wrzucił gumę Klementjew, lot krążka zmienił Pohl przed bramką zaskakując Raszkę.
- 54 min. - GOL! 6-2! Indywidualna akcja Wielkiewicza, który najpierw sam nie wykorzystuje swojej sytuacji, ale zagrywa przed bramkę do nadjeżdżającego Michalskiego, który mierzonym strzałem zdobywa kolejnego gola.
- 52 min. - Gospodarze nacierają pod bramką Napnenko.
- 50 min. - Kontra Damiana Kapicy, łapie Napnenko.
- 49 min. - Strzał Działy obok bramki.
- 48 min. - Gryc ucierpiał po starciu z Łabuzem, długo nie podnosi się z lodu.
- 47 min. - Indywidualna akcja Damiana Kapicy, z bliska broni Napnenko.
- 45 min. - Wrzutka pod bramkę Raszki, ten pewnie mrozi gumę.
- 42 min. - Strzał Kapicy odbija Napnenko, poruszając przy tym bramkę.

- Koniec II tercji. Strzały: 17 - 7.
- 39 min. - GOL! 5-2! Gruszka wjechał w tercję przeciwnika zagrał wzdłuż bramki a tam Różański posłał gumę nad leżącym już Napnenkiem.
- 38 min. - Strzał Łabuza spokojnie mrozi Napnenko.
- 36 min. - GOL! 4-2! Michalski objechał bramkę wypatrzył Wronkę, który położył Napnenkę i z ostrego kąta zdołał go pokonać.
- 35 min. - Vrana z niebieskiej odbija Raszka.
- 34 min. - Kontra Podhala w osłabieniu, Gruszka do Dziubińskiego, ten z bliska w Napnenkę.
- 33 min. - Przed bramkę dostał podanie Wielkiewicz, ale nieczysto trafił w krążek.
- 33 min. - Indywidualna akcja Holyego, ale broni z bliska Raszka.
- 31 min. - GOL! 3-2! Najpierw Radwan minął obrońcę i zahaczany oddał strzał a z bliska do bramki dobił gumę Podsiedlik.
- 28 min. - Z niebieskiej uderzył Adrian Kurz, z bramki wyszedł Raszkę i zatrzymał strzał obrońcy Janowa.
- 27 min. - Wronka w sytuacji sam na sam, broni strzał i dobitkę Napnenko.
- 22 min. - GOL! Najpierw dogodną sytuację marnuje Kmiecik, zaraz strata krążka przez Janowian, Wronka podaje na czystą pozycję do Damiana Kapicy a ten praktycznie trafia do pustej bramki.

- 20 min. - Koniec I tercji. Strzały: 13 - 8.
- 18 min. - Uderzenie Jakubika, obok słupka.
- 16 min. - GOL! 2-1! Stachura zagrywa przed bramkę, tam ze środka bez przyjęcia huknął Jakubik i pokonał Raszkę.
- 14 min. - Mocno Łabuz w przewadze, obok słupka.
- 13 min. - Michalski w dogodnej sytuacji, ale z bliska nie trafia w bramkę.
- 12 min. - Pohl pod bramką, ale zablokowany.
- 11 min. - Rajski uderzył niecelnie.
- 10 min. - Uderzenie z niebieskiej Lucki odbija Napnenko.
- 9 min. - GOL! 2-0! Gruszka ruszył w tercję Janowa, odegrał na czystą pozycję do Daniela Kapicy a ten mierzonym strzałem podwyższa prowadzenie.
- 8 min. - GOL! 1-0! Wielkiewicz ładnie podał do środka a tam Michalski nieobstawiony celnym strzałem zdobywa pierwszego gola
- 6 min. - Kapica uderzył z boku, obok bramki. Akcja zaczęła się od straty Podsiadła we własnej tercji.
- 5 min. - Gruszka sam na sam, broni Napnenko!
- 3 min. - Na razie gra szarpana, dużo uwolnień.