21:01 2 min. Bartosz Ciura #6 Uderzanie kijem
23:44 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Uderzanie kijem
28:51 2 min. Filip Stoklasa #10 Zahaczenie
50:59 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:53 2 min. Jan Daneček #7 Wysoko uniesiony kij
65:00 2 min. Patrik Valčák #40 Atak kijem trzymanym oburącz
65:00 2 min. Matúš Vizváry #16 Uderzanie kijem
65:00 4 min. Matúš Vizváry #16 Ostrość
65:00 4 min. Grzegorz Piekarski #61 Ostrość
No i mamy rzuty karne.
65 min. - Spięcie na sam koniec między zawodnikami obu drużyn, trwają dyskusję Fojtika i Valczaka z sędzią.
64 min. - Minął S. Kowalówka obrońców, uderzył minimalnie niecelnie.
62 min. - Znakomicie Radziszewski wyłapał strzał Kalinowskiego.
61 min. - Początek dogrywki.

Koniec III tercji
60 min. - Piłka, a właściwie krążek meczowy dla Zdenka, ale trafia obok bramki, a później wprost w Radziszewskiego.
59 min. - Cracovia lekko przeważa w ostatnich minutach.
55 min. - GOOOL! 3:3! Pierwsza próba Liottiego nie powiodła się, ale parę sekund później po podaniu Valczaka ulokował krążek w siatce.
53 min. - Cracovia przez 6 sekund w podwójnej przewadze.
53 min. - Kąśliwy strzał Fojtika, minimalnie niecelny.
51 min. - Prosty błąd, nadmierna ilość graczy Unii na lodzie.
50 min. - Ładnie rakiem odbił Fikrt strzał z nadgarstka autorstwa Stoklasy.
48 min. - Strzał Kruczka z lewego skrzydła, jednak krążek przeleciał obok bramki.
47 min. - Skontrowała Unia, Daneczek do Tabaczka, bramkarz Cracovii odbija krążek.
45 min. - Rajd Modrzejewskiego, strzał z bekhendu, Radziszewski broni.
44 min. - Mocny strzał Kasperczyka, kibice już się cieszyli, ale krążek trafił tylko w boczną siatkę.
42 min. - Fojtik z nadgarstka, broni Fikrt.
41 min. - Bulik dla Cracovii.

Koniec II tercji. W strzałach 15-13 dla Unii.
40 min. - Fikrt znakomicie wybił krążek spod nóg McCauleyowi, to była bardzo groźna kontra.
39 min. - Kozłowski do Kalusa, ten z bliskiej odległości strzela niecelnie.
38 min. - GOOOL! 3:2! Piękna akcja Unii, Szewczyk bekhendem pod bramkę do Adamusa, a ten strzałem w okienko wyprowadza Unię na prowadzenie.
37 min. - Zdenek z bekhendu, łapie Radziszewski.
36 min. - Daneczek z dosyć dalekiej odległości próbówał zaskoczyć Radziszewskiego i było ku temu blisko.
35 min. - Fiedor do Kalinowskiego, ten nie zdołał strzałem z bekhendu wyprowadzić Unii na prowadzenie.
34 min. - GOOOL! 2:2! Vizvary wystawia krążek Szewczykowi, a ten niesygnalizowanym strzałem pokonał Radziszewskiego.
33 min. - Jaros przybrał mocny zamach, ale Kalus przerwał lot krążka.
31 min. - Momentami było gorąco, ale koniec końców kolejna przewaga Unii nie przynosi żadnych korzyści.
29 min. - Stoklasa zahacza Komorskiego, kolejna kara dla Cracovii.
28 min. - GOOOL! 1:2! S. Kowalówka zakręcił obrońcą, uderzył z bekhendu i stosunkowo lekki strzał przepuścił Michal Fikrt.
27 min. - Strzał Kasperczyka, parkanem odbija Radziszewski.
26 min. - Kolejna gra w osłabieniu wybroniona przez gości.
26 min. - Szewczyk zza obrońcy trafia w poprzeczkę.
24 min. - Bepierszcz przed znakomitą szansą, ale za długo zwlekał z oddaniem strzału. Przy okazji został sfaulowany przez S. Kowalówkę.
23 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
22 min. - Aj! Valcak do Kruczka zza bramki i Fikrt instynktownie zatrzymał krążek! Było bardzo blisko drugiego gola dla Cracovii.
22 min. - Liotti wyszedł z ławki kar, przejął krążek i Ciura faulem musiał przerwać jego akcję.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec I tercji. 10-9 dla gości.
20 min. - Strzał Ciury, Radziszewski odbija rakiem, krążek długo jest w locie, ale ostatecznie wylądował poza bramką "Pasów".
19 min. - Kolejna kara dla gości, Liotti na ławce kar.
19 min. - Cracovia wybroniła grę w osłabieniu.
17 min. - Goście grali przez kilkanaście sekund w 6 na lodzie, w końcu sędziowie to zauważyli i Unia zagra w przewadze.
14 min. - Błąd obrońców Unii, Fikrt ratuje swoją drużynę po strzale McCauleya.
14 min. - Cracovia w pełnym zestawieniu.
14 min. - Kontra gości, Stoklasa wprost w Fikrta. Gabryś ma założony opatrunek na nos.
11 min. - 25 sekund do zakończenia kary Dąbkowskiego, Vizvary strzela wprost w bramkarza.
10 min. - Dąbkowski na ławce kar, podwójna przewaga.
9 min. - GOOOL! 1:1! Błyskawicznie wykorzystana przewaga, Vosatko mocnym strzałem pokonał Radziszewskiego.
9 min. - Bardzo brzydki atak z tyłu Słąbonia na Gabrysiu. Kara meczu dla napastnika Cracovii.
8 min. - Ależ parada Radziszewskiego! Vizvary do Daneczka, ten przed bramką miał sporo czasu, uderzył, ale znakomicie krążek odbił bramkarz Cracovii.
6 min. - Rajd Adamusa prawą stroną, uderzył jednak obok bramki.
5 min. - Jaros chciał zagrać do Zdenka, ale obrońca gości przeciął to podanie.
3 min. - GOOOL! 0:1! Valcak zza bramki do Fojtika, a ten pewnie pakuje krążek do bramki.
2 min. - Wojtarowicz wysoko ponad bramką.
1 min. - Początek spotkania.
#38 Mateusz Adamus PS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -1 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Maciej Szewczyk LS 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Matúš Vizváry PO 0 1 1 0 1 1 6 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Lubomir Vosatko LO 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jiří Zdeněk ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 2.77 32 32 0 0 0 0 90.63 65:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Josef Fojtík LS 1 1 0 1 2 0 4 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#74 Marek Kalus LS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Jarosław Kłys LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 1 0 1 2 2 2 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Marcin Wiśniewski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Sebastian Witowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0