05:25 2 min. Łukasz Podsiadło #25 Zahaczenie
07:46 2 min. Łukasz Podsiadło #25 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:41 2 min. Grzegorz Piekarski #61 Natarcie
36:37 2 min. Mateusz Adamus #38 Uderzanie kijem
45:49 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
48:35 2 min. Łukasz Kulik #14 Opóźnianie gry
58:38 2 min. Marcin Jaros #32 Zahaczenie
59:05 2 min. Mateusz Adamus #38 Atak w okolice głowy lub szyi
59:05 10 min. Mateusz Adamus #38 Kara za niesportowe zachowanie 10min
Koniec!
60 min. - Gryc, strzelając do pustej bramki, stawia pieczęć na zwycięstwie.
59 min. - Niepotrzebny faul Adamusa. Werdykt sędziego 2 minuty za atak w okolice głowy i szyi + 10 za niesportowe zachowanie.
59 min. - Dwie minuty karne dla Jarosa. Ten faul pogrzebał szanse biało-niebieskich.
58 min. - Piękna akcja janowian i mamy bramkę na 3:2! Gryc odbiera gratulacje od swoich partnerów.
57 min - Po strzale Wojtarowicza krążek zatrzymał się minimalnie przed linią bramkową.
56 min - Gryc mocno ale prosto w bramkarza.
56 min - Wojtarowicz z bliska uderza niecelnie.
55 min - Niegroźny strzał z dystansu Kurza pewnie łapie Fiki.
54 min - Elżbieciak nad bramką.
53 min - Jaros z niebieskiej obok bramki.
51 min - Sędzia nie uznaje prawidłowo zdobytej bramki przez drużynę gości.
49 min - Kolejny okres gry w przewadze gości.
48 min - GOOL 2:2! Kalinowski do Bepierszcza, który wyrównuje wynik spotkania.
47 min - GOOL 2:1! Strzał Pohla broni Fikrt ale przy dobitce Kulika jest już bez szans.
47 min - Ciura z niebieskiej, krążek po kiju obrońcy gospodarzy ląduje poza lodowiskiem.
46 min - Kolejna przewaga do gości.
44 min - Kogut mocno - barkiem odbija Fikrt.
43 min - Adamus z najbliższej odległości nie zdołał pokonać Eli.
42 min - Kalinowski przed Elżbieciakiem, jednak uderza prosto w niego.
41 min - Błąd w defensywie gospodarzy i Piotrowicz znalazł się w dogodnej sytuacji.

39 min - Niewykorzystany okres gry w przewadze przez gospodarzy.
38 min - Mocny strzał Frączka z wysokości bulika.
37 min - Piotrwocz sam przed Elżbieciakiem, zarówno przy strzale jak i dobitce górą golkiper gospodarzy.
36 min - Kogut oddaje strzał prosto w golkipera gości.
35 min - Frączek rozpoczął akcję swojej drużyny, jednak skutecznie została ona zatrzymana przez obrońców drużyny gości.
34 min - Obie ekipy nie zdołały stworzyć sobie dogodnej sytuacji przez ostatnie 2 minuty spotkania.
32 min - GOOL 1:1! W zamieszaniu pod bramką Tabaczek zdołał wcisnąć krążek do bramki Elżbieciaka.
32 min - Analiza video bramki zdobytej przez hokeistów Unii.
31 min - Szansa gości, na ławce kar Gryc.
30 min - Sękowski zza bramki do Jakubika, który nie zdołał opanować zagranego mu krążka.
29 min - 3 na 1 w wykonaniu gospodarzy. Radwan zdecydował się na strzał i nie zdołał zwiększyć prowadzenia swojej drużyny.
28 min - Piekarski trafia w słupek.
27 min - Kontra Naprzodu, Kogut uderza z środka ale jego strzał odbija Fikrt.
26 min - Groźne strzały Adamusa i Szewczyka z ogromnym szczęściem broni Ela.
25 min - Bepierszcz marnuje dogodną sytuację i strzela nad bramką Elżbieciaka.
23 min - Dwójkowa akcja gospodarzy. Pohl wzdłuż bramki do Elżbieciaka, jednak ten nie trafia czysto w krążek.
22 min - Kalinowski wjechał do tercji janowa, jednak blokowany przez obrońców nie zdołał oddać strzału.
21 min - Vosatko przed szansą wyrównania, jednak krążek rakiem przykrywa Ela.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy. Działo z niebieskiej, odbija do rogu Fikrt.

20 min - Strzał Bepierszcza pewnie łapie Ela.
19 min - Obrońcy Naprzodu skutecznie rozbijają ataki gości.
18 min - Vrana z niebieskiej, jednak jego strzał trafia prosto w obrońcę Unii.
16 min - GOOL 1:0! Świetna akcja gospodarzy. Krążek spod bandy do Pipera odegrał Pohl, a ten idealnie wyłożył go Elżbieciakowi, który precyzyjnym strzałem z nadgarstka otworzył wynik spotkania.
15 min - Tabaczek przed Elżbieciakie, pakuje krążek prosto do raka golkipera gospodarzy.
14 min - Frączek odgrywa krążek do Koguta, ale ten nie zdołał przejąc podania.
13 min - Kontra gości i fatalny błąd w obronie Klementjewa, który próbując wystrzelić krążek z własnej tercji podaje go wprost na łopatkę Piotrowicza. Ten marnuje idealną sytuację.
12 min - Mocny strzał Klemientjewa, jednak obrońca Naprzodu uderza niecelnie.
11 min - Sękowski przed bramkę do Podsiadły, który precyzyjnym strzałem z nadgarstka próbuje pokonać Fikrta.
10 min - Obie ekipy przez ostatnią minutę nie były w stanie oddać celnego strzału.
9 min - Siły na lodzie się wyrównują, na ławkę kar wędruje Piekarski.
8 min - Koniec kary zawodnika gospodarzy. Jednak Podsiadło po raz kolejny dokonał przewinienia i przed kolejną szansą stają goście.
7 min - Kalinowski obok bramki.
6 min - Szansa gości na otworzenie wyniku spotkania. Przez 2 minuty na ławce kar "odpoczywał" będzie Podsiadło.
5 min - Groźny strzał Subdelara z niebieskiej minimalnie mija bramkę.
4 min - Piotrowicz wzdłuż bramki do Wojtarowicza, nie zdołał on jednak przyjąć podania.
3 min - Jakubik bez problemów wjechał do tercji obronnej gości, jednak strzał który oddał w kierunku bramki po kiju wylądował na siatce okalającej lodowisko.
2 min - Tabaczek z wysokości bulika, łapie Elżbieciak.
1 min - Piotrowicz przedarł się przez obronę gospodarzy, ale nie zdołał oddać celnego strzału.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

Zawodnicy gospodarzy weszli na taflę z 5 minutowym opóźnienie. Czyżby kolejny strajk w ich wykonaniu ?