10:2 Marek Kalus #74 ( Filip Stoklasa #10 ) +/-
(-) Błażejczyk #15, Michałkiewicz #91, Ruszkowski #13, Wróblewski #23, Wrycza #7
01:31 2 min. Oskar Lehmann #3 Atak kolanem
10:24 2 min. Josef Fojtík #41 Uderzanie kijem
36:07 10 min. Dennis McCauley #88 Kara za niesportowe zachowanie 10min
37:43 2 min. Dariusz Błażejczyk #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:25 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Podcięcie
51:01 2 min. Filip Stoklasa #10 Zahaczenie
59 min. - GOOOL! 10:2! I mamy dwucyfrówkę, Stoklasa do Kalusa, ten drugi ulokował krążek w siatce.
57 min. - GOOOL! 9:2! Cudowne podanie Kłysa przez długość całej tafli do Stoklasy, a ten w sytuacji sam na sam nie dał szans Szymczewskiemu.
56 min. - Michałkiewicz wprost w Kuliga.
54 min. - Zjazd Błażejczyka z prawego skrzydła pod bramkę, nie dość, że krążek nie przekroczył linii bramkowej to jeszcze Kulig został staranowany, a mimo to, sędzia zarządza analizę wideo, jednak słusznie gola nie ma.
53 min. - Wyraźne rozluźnienie w szeregach Pasów, McCauley długo czekał na to, co zrobić z krążkiem, chciał koronkowo minąć Szymczewskiego, ale w ostatniej chwili bramkarz gości zatrzymuje krążek.
50 min. - GOOOL! 8:2! Cracovia przechwytuje krążek, Fojtik wystawia gumę do McCauleya, a Amerykanin zdobywa ósmego gola dla gospodarzy.
48 min. - GOOOL! 7:2! Kozłowski wygrywa wznowienie, wystawia krążek Liottemu a ten huknął nie do obrony.
43 min. - Szymczewski odbija strzał Stoklasy, poprawka Kozłowskiego także nieskuteczna.
41 min. - GOOOL! 6:2! Wróblewski strzela na bramkę, tor lotu krążka zmienia M. Wróbla i w końcu ten najaktywniejszy zawodnik w barwach gości zdobywa swoją bramkę.
41 min. - Wznowienie wygrane przez Stoczniowiec.

40 min. - Kontra gdańszczan, ale kolejna szansa M. Wróbla jest niewykorzystana, pędził lewym skrzydłem i trafił wprost w Kuliga.
39 min. - GOOOL! 6:1! Pięknie S. Kowalówka zagrał pod bramkę do Witowskiego,a doświadczony gracz Cracovii strzałem z pierwszego krążka pokonał Szymczewskiego.
38 min. - Cracovia w przewadze, Błażejczyk na ławce kar.
37 min. - McCauley strzelił po gwizdku i otrzymał 10 karnych minut, za niesportowe zachowanie.
36 min. - GOOOL! 5:1! Gospodarze zamknęli Stoczniowiec w zamku mimo, iż obie drużyny grały w pełnych zestawieniach, długo rozgrywany krążek, który dotarł do Noworyta, a ten ładnie przymierzył i podwyższył prowadzenie Pasów.
35 min. - Kontra Cracovii, ale Kalus zachował się zbyt nonszalancko i stracił krążek.
33 min. - Kozłowski z nadgarstka wprost w Szymczewskiego.
32 min. - GOOOL! 4:1! Kruczek z okolic linii niebieskiej, Szymczewski bez szans.
32 min. - Zmiana bramkarza w Cracovii, Mateusz Kulig za Roberta Kowalówkę.
31 min. - S. Kowalówka do Słabonia, strzał zablokowany.
30 min. - Aktywny jest dziś M. Wróbel, probówał zza zakrystii zaskoczyć R. Kowalówkę, ale nie udało mu się to.
27 min. - Zaskakujący strzał M. Wróbla zza zasłony, bramki jednak nie ma.
25 min. - Fojtik trafia w poprzeczkę, poprawkę A. Kowalówki broni Szymczewski.
24 min. - Witowski zagrywa do Słabonia, ten oddaje mu krążek ale niedokładnie, była świetna szansa na bramkę.
23 min. - Zrobił wszystko co mógł Szymczewski, by zapobiec utracie gola, położył się efektownie na lodzie i powstrzymał Kozłowskiego przed strzeleniem czwartego gola dla Cracovii.
21 min. - Początek drugiej tercji.

20 min. - Zakończyła się kara Kalusa.
19 min. - Mocny strzał Ruszkowskiego, jednakże niecelny, jeszcze tam próbował tor lotu zmienić M. Wróbel.
18 min. - Kalus na ławce kar.
17 min. - GOOOL! 3:1! Rajd Słabonia, wyłożył jak na tacy krążek S. Kowalówce, a wychowanek Unii Oświęcim pewnym strzałem pokonał bramkarza Stoczniowca.
16 min. - Kalus do Stoklasy, ten jednak nie opanował krążka, ale udało mu się jeszcze zagrać do partnera, który oddał strzał wprost w Szymczewskiego.
13 min. - Zjechał Słaboń do środka, oddał strzał, lecz nie zdołał strzelić trzeciej bramki dla gospodarzy.
11 min. - GOOOL! 2:1! Fatalnie zachował się Liotti, dograł krążek pod własną bramkę wprost na łopatkę kija Michałkiewicza, a ten pewnie wymanewrował R. Kowalówkę i goście zdobywają pierwszą bramkę.
9 min. - Cracovia nie forsuje tempa, ale i nie ma takiej potrzeby.
8 min. - Michałkiewicz z prawego skrzydła, mocny strzał, lecz wprost w R.Kowalówkę.
5 min. - M. Wróbel zagrywa pod bramkę, ale nikt nie dopada do tego krążka.
4 min. - GOOOL! 2:0! Wrzutka Wajdy pod bramkę, tor lotu zmienia McCauley i mamy już dwubramkowe prowadzenie Pasów.
4 min. - GOOOL! 1:0! S. Kowalówka wzdłuż bramki do Witowskiego, a ten pewnym strzałem otwiera wynik spotkania.
3 min. - Błąd obrońców Cracovii, Stasiewicz w sytuacji sam na sam, jednak R. Kowalówka wyczekał napastnika gości.
2 min. - Fojtik wjechał między dwóch obrońców, urwał im się i stanął przed szansą na premierowego gola, Szymczewski jednak broni.
1 min. - Krążek dla Stoczniowca.