19:43 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:14 2 min. Lubomir Vosatko #22 Zahaczenie
32:02 2 min. Jerzy Gabryś #17 Wysoko uniesiony kij
36:11 2 min. Marek Modrzejewski #77 Wysoko uniesiony kij
40:28 2 min. Damian Piotrowicz #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:03 2 min. Dawid Majoch #15 Trzymanie przeciwnika
56:32 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
58min. GOOL!!! Patryk Kogut wykańcza skutecznie akcję GKSu w przewadze!
56min. Kotlorz próbował podobnego zagrania co strzelec trzeciej bramki dla GKSu Łukasz Sokół... nie udało się
54min. GOOL!!! Wygrane wznowienie przez gości, Jerzy Gabryś bez namysłu uderza spod linii niebieskiej. Zaskoczony Zigardy intereniuje na tyle pechowo że guma powoli wtacza się za linię bramkową!
54min. GOOL!!! Z dystansu potężnie uderza Ferenc, Fikrt nie opanował krążka i w ogromnym zamieszaniu pod bramką gości Rzeszutko przytomnie wpycha gumę do siatki!
53min. Adamus z koła bulikowego w krótki róg, broni tyski golkiper
52min. Kalinowski obraca się z krążkiem i uderza, Zigardy przebija wysoko nad poprzeczkę
50min. Krążek uderzony przez Mojzisa broni szczęśliwie Fikrt
49min. Groźnie pod bramką Fikrta... Kartoszkin uderza a po nim poprawia Kogut... bez efektu bramkowego
48min. Komorski bardzo czytelnie i Zigardy łapie bez trudu
47min. Danecek indywidualnie ale strzela za lekko by zaskoczyć bramkarza GKSu
46min. Kartoszkin z okolic bulika, broni Fikrt
46min. Czas kary tyskiego zawodnika upłynął bez historii
44min. Zigardy parkanem po zbiciu krążka przez Komorskiego
42min. Woźnica marnuje świetną okazję, sam przed bramką trafia w Fikrta
41min. GKS w przewadze po przewinieniu Piotrowicza

PRZERWA

40min. Witecki przekombinował i marnuje dobrą okazję
38min. Tym razem Besch z dystansu... Fikrt łapie do raka
37min. Mojzis groźnie z niebieskiej
37min. Fiki barkiem po uderzeniu Mojzisa
35min. GOOL!!! Kolejne trafienie dla GKSu! Łukasz Sokół zwiódł obrońców i bramkarza gości. Profesorskie zagranie tyskiego obrońcy!
34min. GOOL!!! Maxim Kartoszkin strzałem pod poprzeczkę pokonuje Fikrta!
34min. Bombardowanie bramki Fikrta... bezskuteczne. Guzik, Ferenc i Besch nie potrafią znaleźć sposobu na bramkarza Unii
33min. Gospodarze przed wyborną szansą... przez 1 minutę i 12 sekund grają 5 na 3
30min. Kuzin od Rzeszutki, krążek przelatuje nad poprzeczką
29min. Fikrt pewnie broni "bombę" Pociechy z trzech metrów
29min. Uderza Pociecha, zbija Bagiński... jednak Fikrt szczelnie domyka parkanem lewy słupek
28min. Vitek marnuje doskonałą okazję... po raz kolejny nie decyduje się na uderzenie i traci krążek
27min. Tabacek urządza sobie rajd wzdłuż linii niebieskiej... kończy na Guziku
26min. Rzeszut obok słupka
24min. Kapitalnie zwiódł obrońcę Maxim Kartoszkin, ze strzałem już gorzej... Fikrt broni kijem
23min. Vitek niepotrzebnie przetrzymał krążek zamiast uderzać... jeszcze Kogut uderza ale tylko w boczną siatkę bramki
22min. GKS w pełnym zestawieniu
22min. Ładnie przymierzył Vosatko z niebieskiej ale Zigardy spisał się bez zarzutu w tej sytuacji
21min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

20min. Unia przez 11 sekund 5 na 3
19min. Piekarski jak z armaty ale Zigardy nie daje się zaskoczyć
18min. Guzik do Vitka, krążek po jego uderzeniu o centymetry mija światło bramki
17min. Rzeszutko potężnie z bulika, Fikrt broni
16min. Obustronne wykluczenie dla Mojzisa i Zdenka... z niebieskiej kąśliwy strzał Sindelara
15min. Ależ teraz Jurij Kuzin zakręcił oświęcimskimi obrońcami... dwukrotnie zdołał objechać bramkę i dwukrotnie uderzyć na bramkę gości, krążek w ogromnym tłoku nie wpada do siatki
13min. GOOL!!! Od kilku minut pachniało tą bramką... Bagiński zagrywa do środka i Adrian Parzyszek nie daje się zablokować pokonując Fikrta z najbliższej odległości!
13min. Drużyna gości w coraz głębszej defensywie... Vitek "od zachrystii", broni Fikrt
11min. Majoch dość przypadkowo przejmuje krążek pod bramką gości, dobrze zagrywa do Galanta a ten źle trafia w gumę
10min. Fikrt łapie gumę po próbie Pociechy
8min. Gabryś po lodzie, dobija Zdenek
7min. Sporo problemów miał teraz Fikrt po niesygnalizowanym strzale Guzika zza obrońcy
6min. Tym razem gorąco pod tyską bramką za sprawą Zdenka i Tabacka
5min. Witecki bliski pokonania Fikrta
5min. Kapitalnie Fikrt po strzale Bagińskiego... kontra Tabacka i dobitka Wojtarowicza na krótki słupek
4min. Besch uprzedza Komorskiego, mogło być groźnie
4min. Dobra okazja gospodarzy ale Mojzis po kiju Tabacka nad poprzeczką
3min. Galant obok słupka
2min. Arbiter nie zauważył bezpośredniego wystrzelenia krążka przez zawodnika gości
1min. Guzik z ostrego kąta, Fikrt odbija
1min. Wznowienie dla GKSu
#19 Adrian Parzyszek ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 1 0 1 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Damian Piotrowicz LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Jiří Šindelář LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Maciej Szewczyk LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Matúš Vizváry PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Lubomir Vosatko LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jiří Zdeněk PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0