09:46 2 min. Adrian Parzyszek #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:26 2 min. Lubomir Vosatko #22 Atak kolanem
19:29 2 min. Marek Pohl #23 Atak kolanem
29:49 2 min. Marek Modrzejewski #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:44 2 min. Alaksandr Michiejonak #88 Trzymanie przeciwnika
45:45 2 min. Radim Haas #16 Wysoko uniesiony kij
48:14 2 min. Łukasz Sękowski #51 Wysoko uniesiony kij
49:49 4 min. Jan Daneček #7 Ostrość
49:49 4 min. Wojciech Stachura #51 Ostrość
52:08 2 min. Lukáš Popela #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:43 2 min. Lubomir Vosatko #22 Zahaczenie
60 min. - Koniec meczu
60 min. - Vosatko na lodzie.
59 min. - Naprzód atakuje, ale bez przekonania.
58 min. - Janowianie przed szansą na zmniejszenie strat. Vosatko kolejny już raz odwiedza ławkę kar.
57 min. - Tabaczek na środek do Modrzejewskiego. Uderzenie "Modrzeja" minimalnie niecelne.
56 min. - Oświęcimianie kontrolują już przebieg tego spotkania.
55 min. - Ładna akcja Szewczyka i Piotrowicza. Ten drugi dograł do Haasa, ale filigranowy Czech nie miał już "z czego" strzelić.
54 min. - Fikrt jest dzisiaj w dobrej dyspozycji. Broni bardzo pewnie.
53 min. - Na ławce kar ląduje Lukasz Popela.
52 min. - Paszek! Chciał umieścić gumę w długim rogu. Pomylił się nieznacznie.
52 min. - Gra oświęcimian w trzeciej tercji może się podobać. Szybkie wymiany krążka, częste strzały.
51 min. - Z janowian chyba zeszło już powietrze.
50 min. - GOOOL! 2:5! Budzowski wykorzystuje sytuację sam na sam z Michałem Elżbieciakiem.
50 min. - Obustronne wykluczenie Daneczka i Stachury.
49 min. - GOOOL! 2:4! Błyskawicznie wykorzystany okres gry w przewadze. Piotrowicz do Szewczyka, a ten tak długo wpychał krążek do siatki, aż wepchnął go siatki.
49 min. - Dwie minuty karne dla Łukasza Sękowskiego. Unia zagra w przewadze.
47 min. - Kolejna świetna okazja oświęcimian. Tym razem Sebastian Kowalówka objechał bramkę z rywalem na plechach. Krążek po jego strzale wyłapał bramkarz Naprzodu.
47 min. - Ładna, indywidualna akcja Tabaczka. "Tabo" ładnie odwrócił się z krążkiem, ale jego uderzenie obronił Elżbieciak.
45 min. - Siły się wyrównują. Niepotrzebny faul w tercji ofensywnej Radima Haasa.0
45 min. - Michegonok wędruje na ławkę kar.
45 min. - Vosatko! Potężnie uderzył z okolic bulika. Z naszej perspektywy wyglądało to tak, że Michał Elżbieciak sparował rakiem gumę na słupek.
44 min. - Co jak co, ale walki w dzisiejszym meczu nie brakuje.
43 min. - Piper oddał niesygnalizowany strzał. Michal Fikrt na posterunku.
42 min. - Szewczyk wjechał do tercji rywali, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Krążek podbity.
41 min. - Szczęście uśmiechnęło się do Elżbieciaka. Kowalówka uderzył po długim rogu, ale krążek zatrzymał się na poprzeczce.
41 min. - Krążek rzucony. Trzecia tercja rozpoczęta.

"Nigdy nie zginie, hej Unia nigdy nie zginie" - tymi słowami swoich ulubieńców żegnają fani.
40 min. - Koniec drugiej tercji.
39 min. - Dobre, dalekie podanie Bezuszki do Adamusa. Oświęcimski napastnik źle przyjął krążek.
38 min. - Kolejny kocioł pod oświęcimską bramką. Z niebieskiej uderzał Stachura, a w tłoku podbramkowym swojej szansy szukał Vrana. Czeski golkiper mrozi krążek.
37 min. - Vosatko trafiony kijem przez jednego z napastników Naprzodu. Czech zwija się z bólu.
36 min. - Janowianie zamknęli oświęcimian w ich tercji. Fikrt zwija się jak w ukropie. Zmiany rezultatu nie ma.
35 min. - Piotrowicz! Uderzenie z nadgarstka, ale mija ono prawy słupek bramki Elżbieciaka.
34 min. - Ładnie do akcji ofensywnej podłączył się Kurz. Próba strzału - broni Fikrt
33 min. - Napierają janowianie.
32 min. - Modrzejewski wyskoczył z boksu. Gra w przewadze niewykorzystana.
32 min. - Piper! Starał się zmieścić gumę między parkanami Fikrta. Czeski golkiper był czujny,
31 min. - Janowianie w zamku. Potężne uderzenie Kosakowskiego, ale broni Fikrt.
30 min. - Modrzejewski wędruje na ławkę kar.
30 min. - GOOOL! 2:3! Budzowski znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie i posłał gumę w odsłoniętą część bramki
28 min. - Coraz pewniej grają oświęcimianie.
27 min. - GOOOL! 2:2! Mamy wyrównanie. Szewczyk dobija uderzenie Haasa.
27 min. - Polski hokej dla kibiców! - intonują kibice obu ekip.
26 min. - Teraz akcja Sękowskiego. Efektownie wjechał do tercji i pociągnął z nadgarstka. Fikrt łapie gumę do raka.
25 min. - Kowalówka! Dwie groźne akcje i obie zakończone strzałem. Zmiany rezultatu nie ma.
23 min. - Oświęcimianie otworzyli się, widać, że szukają wyrównującego gola.
22 min. - Pohl jest już na lodzie.
21 min. - Unia zaczęła tę odsłonę od gry w przewadze. Uderzenie Vosatki z niebieskiej.
21 min. - Zaczynamy drugą tercję. Krążek dla Unii.

Ładne zachowanie kibiców Naprzodu. Wywiesili flagę z napisem: "Unia Oświęcim nigdy nie zginie. Nie monety, lecz wielka pasja!"

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Dwie minuty karne dla Pohla. Unia zagra w przewadze.
18 min. - To mogła być błyskawiczna odpowiedź oświęcimian. Daneczek zgubił obrońców, pociągnął z nadgarstka, ale nie zdołał umieścić gumy w krótkim rogu. Krążek odbił się od bandy za bramką i trafił przed świątynie Elżbieciaka. Dobitka Wojtarowicza! Broni Michał Elżbieciak.
17 min. - GOOOL! 2:1! Zamek w wykonaniu janowian perfekcyjnie założony. Michegonok do Parzyszka, a ten rozciągnął w bramce Fikrta i posłał gumę do siatki!.
17 min. - Ręka sędziego w górze, a to oznacza, że będzie kara. Przewinił Vosatko.
16 min. - Na Jantorze zameldowała się grupka kibiców oświęcimskiej Unii.
15 min. - Janowianie wyraźnie podrażnieni.
14 min. - GOOOL! 1:1 Niewykorzystane sytuacje się mszczą! Kontra oświęcimian i Malicki w dogodnej sytuacji pokonuje Elżbieciaka
13 min. - Powinno być 2:0 dla janowian. Michegonok wzdłuż bramki do Parzyszka, a ten w doskonałej sytuacji przestrzelił.
12 min. - Parzyszek jest już na lodzie.
12 min. - Uderzenie Gabrysia podbite przez napastnika janowian.
12 min. - Wrzutka Vosatki ląduje w raku Elżbieciaka.
11 min. - Na razie nie klei się gra oświęcimian.
10 min. - Będzie kara dla janowian. Do boksu zmierza już Adrian Parzyszek.
9 min. - GOOOL! 1:0! Sękowski wzdłuż bramki do Bibrzyckiego, a ten tak dołożył łopatkę kija, że krążek wpadł do bramki.
8 min. - Kontra oświęcimian. Adamus do Kowalówki,
8 min. - Teraz ładna akcja janowian. Gumę rozprowadził Pohl, uderzenie Elżbieciaka, ale dobrze broni Fikrt.
6 min. - Ładna wymiana krążka między Vosatką, Piotrowiczem i Szewczykiem. Strzał tego ostatniego... bardzo niecelny.
5 min. - Próba Sękowskiego, instynktowna interwencja Fikrta.
4 min. - Malicki pojechał prawym skrzydłem, potem zjechał do środka, ale nie zdołał oddać strzału.
3 min. - Haas! Przełożył sobie gumę na bekhend, uderzył, ale takie uderzenie nie mogło zaskoczyć Elżbieciaka.
2 min. - Michegonok czaił się pod bramką Fikrta. Oddał strzał, ale czeski golkiper nie miał problemów z jego obroną.
1 min. - Pierwsze wznowienie dla Unii. Próba dalekiego dogrania. Niedokładna. Mamy uwolnienie.

W bramkach dwa Michały: Elżbieciak i Fikrt.

Teraz trwa prezentacja drużyny Naprzodu. Zawodnicy pojedynczo wychodzą na lód i witają się z publicznością.
Sędziowie już na tafli.

Witamy z Jantoru. Za pięć minut rozpoczniemy spotkanie Naprzodu z Unią. W składzie janowian jest nowy defensor Matej Steigauf, który dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi. Ma 2 metry wzrostu i waży ponad 100 kg.