18:50 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:36 2 min. Jaroslav Hertl #71 Atak w okolice głowy lub szyi
29:36 10 min. Jaroslav Hertl #71 Kara za niesportowe zachowanie 10min
36:08 2 min. Vladimír Lukáčik #71 Atak kijem trzymanym oburącz
59:16 2 min. Radosław Galant #24 Ostrość
59:16 2 min. Jakub Gimiński #94 Ostrość
59:16 2 min. Jakub Schejbal #92 Ostrość
59:55 2 min. Radosław Nalewajka #88 Ostrość
59:55 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Ostrość
60min. To nie koniec emocji w dzisiejszym meczu, oglądamy bowiem walkę na pięści pomiędzy graczami obu GKSów
60min. GOOL!!! Bepierszcz do pustej bramki... 3:0!
59min. Zamieszanie pod tyską bramką, Pastryk groźnie uderza
58min. Galant za lekko i w sam środek bramki
58min. Danieluk zbija przed bramką ale nie trafia w światło bramki
56min. Czas dla drużyny JKH GKS Jastrzębie
55min. Bagiński kręci obrońcami i traci krążek... tyscy gracze próbują wjechać z krążkiem do bramki
53min. Koszmarny błąd Kotlorza przy wyprowadzaniu krążka, Radosław Nalewajka uderza, poprawia Jaworski prosto w leżącego Kosowskiego... najlepsza okazja gości do zdobycia bramki
52min. Kosowski nie zdążył się przemieścić ale Plichta trafia tylko w boczną siatkę
50min. Zagranie gości wzdłuż bramki, Schelbal nie sięga krążka
49min. Dwukrotnie Danieluk bez powodzenia... kontra i uderzenie Łopuskiego prosto w bramkarza
49min. Zabolotny odbijaczką po strzale Kolarza
48min. Bardzo długo trwa ta analiza video... nie ma bramki! Gramy dalej!
46min. Akcja Kulasa z Plichtą, krążek trafia w poprzeczkę... arbiter zasygnalizował konieczność przeprowadzenia analizy video po tej sytuacji
45min. Pociecha z niebieskiej... kontra gości i uderzenie Radosława Nalewajki
44min. Bryk obok słupka
43min. Coraz groźniej pod bramką JKH... tyszanie wyraźnie podkręcili tempo
41min. Vitek balansem ciała mija obrońców JKH zagrywa za bramkę do Kotlorza, krążek wraca do czeskiego skrzydłowego który uderza prosto w Zabolotnego... ależ było blisko
41min. Kolusz nieskutecznie dobija krążek po strzale Kotlorza
41min. Wznowienie wygrywają goście

PRZERWA

40min. Ciura z niebieskiej w obudowę bramki
39min. Zabolotny pod obstrzałem wychodzi obronną ręką z opresji
37min. Kolarz bliski podwyższenia prowadzenia
37min. Od kilku minut przewaga GKSu coraz większa... Bardzo dobre okazje Galanta i Witeckiego
35min. Semrad mocno z niebieskiej prosto w Kosowskiego
32min. Kotlorz uderza zza koła bulikowego
31min. Strzela Komorski, broni bramkarz JKH
30min. Niesportowe zachowanie Jaroslava Hertla po faulu na Plichcie
29min. Najazd Mateusza Bryka i dobra obrona Zabolotnego... nie ma bramki!
29min. Bryk sam na sam... faul i będzie rzut karny
28min. Kuzin z ostrego kąta, Zabolotny nie ma problemów z obroną tego strzału
27min. Laszkiewicz kilka razy kłuje z metra, dobrze Kosowski położył parkany szczelnie domykając krótki słupek bramki
25min. Kolejna ładna kombinacyjna akcja tyskiego zespołu jednak Bagiński nie sięga krążka
24min. Janecek z dystansu, Kosa z problemami
23min. Uderzenie Komorskiego odbija Zabolotny
22min. Schejbal z dystansu, broni Kosowski... kontra tyskiego zespołu 3 na 1, Witecki zwodem kładzie obrońcę i wykłada krążek jak na tacy do Pociechy ależ Bartek to zepsuł
22min. Bagiński z bliska, dobrze domknął parkany Zabolotny
21min. Wznowienie dla JKH

PRZERWA

20min. Doskonale Kosowski po strzale Górnego... krążek trafia do wyjeżdżającego z ławki kar Hertla a ten w sytuacji sam na sam przenosi gumę nad poprzeczką bramki Zabolotnego
19min. Plichta z okolic bulika przymierzył w okienko... niewiele się pomylił
18min. Łukasz Nalewajka z niebieskiej prosto w bramkarza GKSu
18min. Hertl ostro potraktował Plichtę przy bandzie... będzie wykluczenie
17min. Slalom Kartoszkina... minimalnie obok słupka
16min. Bepierszcz ambitnie walczy o krążek, zagrywa do środka jednak nikt z partnerów z ataku nie sięga gumy
15min. Goście w pełnym zestawieniu, Semrad groźnie pod bramką Kosowskiego
13min. Kara dla zawodnika JKH Janecka... Tyszanie przez 36 sekund zagrają w podwójnej przewadze
11min. Pastryk przejmuje krążek w tercji gospodarzy i mocno uderza po lodzie, Kosowski broni parkanem
10min. Goście przez 2 minuty gry w przewadze nie stwarzają sobie groźnej sytuacji
8min. GOOL!!! Witecki mocno naciskany przez obrońcę upadając zdążył jeszcze oddać znakomity strzał w długi róg bramki Zabolotnego!
6min. Kartoszkin źle podaje w akcji 3 na 1... szkoda kolejnej szansy
5min. GOOL!!! Goście nie wybili krążka po akcji Witeckiego i Galant po świetnym dograniu Bagińskiego z najbliższej odległości po zwodzie uderza do bramki JKH!
5min. Witecki zwleka z oddaniem strzału i nie ma bramki... dobra okazja tyszan
4min. Schejbal z niebieskiej wysoko nad bramką
3min. Bordowski lekko po lodzie trafia w boczną część bramki
2min. Pociecha mocno ale też niedokładnie
1min. Ładnie rozpracowana obrona gości, Kotlorz do Kartoszkina a ten zza bramki do Koguta, krążek ociera się o poprzeczkę i wychodzi poza pole gry
1min. Wznowienie dla gości

Witamy z lodowiska w Tychach. Zapraszamy na tekstową relację z potyczki Mistrza Polski GKSu Tychy z Vicemistrzem JKH GKS Jastrzębie.

#71 Jaroslav Hertl PO 0 0 0 0 0 2 14 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0