3:10 Martin Przygodzki #10 ( Marcin Słodczyk #91, Błażej Salamon #61 ) +/-
18:40 2 min. Michał Gryc #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:59 2 min. Sebastian Owczarek #24 Zahaczenie
24:28 2 min. Martin Przygodzki #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:20 2 min. Matěj Steigauf #12 Rzucenie na bandę
30:47 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Atak kijem trzymanym oburącz
43:48 2 min. Łukasz Elżbieciak #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:01 2 min. Mateusz Podsiedlik #29 Zahaczenie
60 min - GOOL 3:10 !!! Przygodzki umieszcza krążek pod poprzeczką.
58 min - Damjaniuk uderza prosto w Elżbieciaka.
57 min - Frączek przed bramką odbija Elżbieciak.
55 min - Kolejna przewaga gości i znów na lodzie pierwsza formacja przyjezdnych.
54 min - Goście nie odpuszczają i raz po raz atakują bramkę Elżbieciaka, bez zmiany rezultatu.
50 min - GOOL 3:9 !!!! Frączek przed bramkę do Dybasia a ten z pierwszego posyła gumę do bramki.
49 min - GOOL 3:8 !!!! Kontra gości Przygodzki sam na sam z Elżbieciakie popisuje się precyzyjnym strzałem.
49 min - GOOL 3:7 !!!! W zamieszaniu pod bramką Krausa krążek do siatki kieruje Holy.
47 min - GOOL 2:7 !!!! Kolejna bramka dla gospodarzy. Tym razem Krokosz dobił strzał Parzyszka.
45 min - GOOL 1:7 !!!! Hat -trick Michała Działo, który po raz kolejny w ten sam sposób umieścił krążek w bramce.
40 min - W ekipie gospodarzy nastąpiła zmiana bramkarza.

38 min - GOOL 1:6 !!!! Kolejny błąd w obronie gospodarzy i tym razem Krzemień w sytuacji sam na sam pokonuje Szczerbę.
37 min - GOOL 1:5 !!!! Dybaś wykorzystuje błąd w obronie gospodarzy. Po tym golu w ekipie gości nastąpiła zmiana bramkarza w miejsce Landsmana oglądać będziemy Krausa.
36 min - Działo przez całe lodowisko do Salamona, gdyby ten zdołał przejąć podanie znalazł by się w sytuacji sam na sam ze Szczerbą.
35 min - Dogodna sytuacja Gryca, jednak ten uderza niecelnie.
34 min - Parzyszek na niebieską do Kurza, ten prosto w bramkarza.
33 min - Niestety, ale gospodarze nie stworzyli sobie żadnej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.
31 min - Kolejny okres gry w przewadze gospodarzy.
30 min - Damjeniuk przed Szczerbą, jednak nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy z najbliższej odległości.
28 min - GOOL 1:4 !!!! Zza bramki krążek nagrał Słodczyk a gumę w siatce strzałem w samo okienko skierował Działo.
27 min - Przez niespełna dwie minuty to goście będą grać w liczebnej przewadze.
25 min - Szansa dla gospodarzy na zdobycie kontaktowego trafienia.
24 min - GOOL 1:3 !!!! Identyczna akcja po stronie gospodarzy, tym razem krążek wymienili ze sobą Indra i Michiejenak a ten drugi umieścił go w bramce.
24 min - GOOL 0:3 !!!! Damjeniuk wzdłuż bramki do Tomecki i Szczerbie nie pozostaje nic innego jak wyjąć krążek z bramki.
23 min - Pohl do niepilnowanego Krokosza, ten uderza niecelnie. Kontra gości.
22 min - Sękowski prosto w Landsmana.
22 min - Mimo liczebnej przewagi gospodarzy, to goście stworzyli sobie groźniejszą sytuację za sprawą Marcina Frączka.
20 min - Goście rozpoczną drugą odsłonę w osłabieniu. Na ławce kar Owczarek.

20 min - GOOL 0:2 !!!! Bytomianie wykorzystują grę w przewadze. Działo dokładka kija do strzału Salamona i umieszcza krążek w bramce.
19 min - Kolejna groźna akcja gości. Tym razem Krzemień nie był w stanie umieścić krążka nad leżącym już Szczerbą.
18 min - Ostrzał bramki gospodarzy. Jednak strzału Kulika, Damjaniuka i Tomecko nie kończą się zmianą rezultatu.
17 min - Sędzia sprawdza czy wpadła bramka zdobyta przez Marcina Frączka, niestety dla gości nie uznaje jej.
16 min - GOOL 0:1 !!!! Wieczorek zmienia tor lotu krążka po strzale Uherka i goście otwierają wynik spotkania.
16 min - Stępień z niebieskiej, końcówką parkana odbija Szczerba.
15 min - Świetnie krążek do Parzyszka zagrał Landsman, niestety napastnik Naprzodu nie zdołał przyjąć tego podania.
13 min - Salamon z Przygodzkim w sytuacji 2 na 1, górą jednak Kosakowski, który zdołał przejąć podanie.
12 min - Michiejenak z najbliższej odległości prosto w Landsmana.
10 min - Dwie groźne sytuacji gości. Najpierw podanie wzdłuż bramki od Drozda przyjął Damjaniuk jednak uderzył prosto w Szczerbę. Później dogodną sytuację zmarnował Kulik.
9 min - Kosakowski z niebieskiej, zamiast w bramkę to prosto w Przygodzkiego.
8 min - Słodczyk do Przygodzkiego, który uderza na bramkę ale odbija Szczerba.
7 min - Podsiedlik wrzuca krążek do tercji gości, jednak bez efektu bramkowego. Kontra gospodarzy zatrzymana przez Elżbieciaka.
5 min - Gospodarze jak do tej pory nie zdołali zagrozić bramce Landsmana.
4 min - Strzał Salamona odbija Szczerba, dobija Działo jednak i tym razem górą golkiper gospodarzy.
2 min - Tomecko wjechał do tercji i oddał strzał jednak prosto w bramkarza gospodarzy.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gości i pierwszy strzał z bekhendu na bramkę Szczerby.