1:3 Marcin Jaros #32 ( Marcin Horzelski #33, Aleksiej Czerniadiew #89 ) +/-
2:3 Tomasz Kozłowski #18 ( Łukasz Rutkowski #9 ) +/-
3:3 Karol Wąsiński #95 ( Andrzej Stojek #7 ) +/-
(+) Andrejkiw #66, Jaskólski #17, Sikora #19, Stojek #7, Wąsiński #95
(-) Gryc #19, Holý #97, Piper #66, Rasikoń #24, Sarna #32
5/5 49:35
3:4 Łukasz Elżbieciak #69 ( Alaksandr Michiejonak #88, Adrian Parzyszek #91 ) +/-
59:27 2 min. Jakub Jaskólski #17 Atak kolanem
61 min - Dogrywkę od wygranego wznowienia rozpoczęli hokeiści Naprzodu
60 min - Koniec regulaminowego czasu gry. W Sosnowcu będziemy mieć dogrywkę. W niej z przewagą jednego zawodnika przez 83 sekundy na pewno zagrają hokeiści Naprzodu
59 min - Kara dla Zagłębia. Naprzód w przewadze do końca meczu
56 min - Groźna akcja gości. Michiejenak wprost w Kielera. Obie drużyny walczą o komplet punktów. Do końca spotkania 3 minuty
54 min – Rutkowski wjechał prawą strona tafli i uderzył na bramkę. Krążek minimalnie minął słupek bramki Naprzodu
53 min – Michiejenak przegrał pojedynek z Kielerem
52 min – T.Kozłowski z bliska, broni Elżbieciak
49 min – GOOL! Zamieszanie pod bramką Janowa. Wąsiński znalazł lukę i doprowadził do remisu.
48 min – Bramka uskrzydliła Zagłębie. Sosnowiczanie starają się szybko doprowadzić do wyrównania
46 min - Czas dla Naprzodu. Zagłębie ponownie 5 na 3
45 min - GOOL! T.Kozłowski huknął w okienko z linii bulika. Podwójna przewaga wykorzystana
44 min - Krążek zatańczył przed bramką Zagłębia po strzale Stachury
41 min - Stojek wjechał w tercję i strzelił przy słupku. Gumę przed linią zdołał wybronić Elżbieciak
40 min - Koniec II tercji. Emocji w trzeciej na pewno nie zabraknie
38 min - Vrana i A.Jaskólski w pojedynku bokserskim. To koniec meczu dla obu zawodników
37 min - Sosnowiczanie ponownie w przewadze nie oddają strzałów na bramkę Naprzodu.
36 min - Akcja braci Kozłowskich. Elżbieciak instynktownie odbił strzał ratując swój zespół przed stratą bramki
35 min - Czernadiew nie zdołał wykończyć podania Jarosa i przekierował krążek z nastrzelenia wprost w łapaczkę Elżbieciaka
34 min - Gryc mocno, lecz obok bramki. Chwilę później Pohl wprost w Kielera
33 min - Sikora położył już na lodzie bramkarza gości i strzelił wprost w jego odbijaczkę
32 min - Kowalówka znalazł się sam na sam z Elżbieciakiem i posłał lekko krążek po lodzie. Jęk zawodu na trybunach
31 min - Grając w liczebnej przewadze Zagłębie ponownie nie oddawało strzałów na bramkę Naprzodu. Goście już w komplecie
29 min - Szansa Krokosza na podwyższenie. Krążek po silnym strzale rywala do boku zbił Kieler
28 min - Rutkowski w indywidualnej akcji, jego próbę obronił Elżbieciak
27 min - GOOL! Jaros ze ściąganej przy słupku zdobył pierwszego gola dla Zagłębia w dzisiejszym meczu
26 min - M.Kozłowski próbował wykończyć akcję bratam, lecz nie trafił w światło bramki
24 min - GOOL! Michiejenak zerwał pajęczynę potężnym uderzeniem z bramki Kielera. Bramkarz miejscowych bez szans
23 min - GOOL! Indra wykorzystał zamieszanie pod bramką Zagłębia i zdołał skierować krążek za linię bramkową
22 min - Goście mieli kolejną szansę na podwyższenie prowadzenia. Stachura obok bramki
21 min - Zagłębie już w komplecie. Marcin Kozłowski wjechał w tercję i strzelił na bramkę. Krążek odbił się od łapaczki Elżbieciaka
20 min - Koniec I tercji
19 min - Po bramce goście szybko starali się podwyższyć prowadzenie grając z liczebnej przewadze. Gryc nie zdołał jednak pokonać Kielera
18 min - GOOL!Pohl wykorzystał liczebną przewagę i strzałem z bocznej linii bulika otworzył wynik spotkania
17 min - Vrana mocno pociągnął z niebieskiej linii, krążek zdołał wyłapać bramkarz Zagłębia
15 min - Naprzód po raz pierwszy zagra w liczebnej przewadze. Elżbieciak mocno po lodzie, krążek minął słupek Kielera
13 min - Jaros urwał się obronie i wyszedł sam na sam. Przymierzył w okienko, lecz jego strzał pewnie wybronił bramkarz gości
12 min - Rutkowski z bliska wprost w Elżbieciaka
11 min - Zawodnicy obu drużyn często gubią krążek. Niestety widać, że to dwa ostatnie zespoły ligi
10 min - Najlepsza szansa na bramkę. Indra z metra wprost w Kielera. Dobitka również nie przyniosła zmiany rezultatu
9 min - Kozłowski zza bramki do Jaskólskiego. Ten nie zdołał czysto uderzyć w stronę bramki
7 min - Jaros posłał krążek nad lodem wprost w łapaczkę bramkarza gości. Lekka przewaga Zagłębia
6 min - Akcja Naprzodu. Pohl mocno,lecz wprost w Kielera
5 min - Kafel w indywidualnym najeździe zgubił krążek
4 min - Czernadiew po lodzie lecz wprost w parkany Elżbieciaka. Goście już w komplecie
3 min - Sosnowiczanie grając w przewadze próbują założyć zamek. Niestety dla miejscowych kibiców żaden z zawodników nie potrafi strzelić na bramkę Elżbieciaka
2 min - W odpowiedzi Vrana wprost w Kielera
2 min - Dobre otwarcie w wykonaniu Zagłębia. Rutkowski dwukrotnie uderzał na bramkę. Krążek minął bramkę.
1 min - Gramy. Pierwsze wznowienie dla gości
0 min - Witamy z Sosnowca. Już za ok 25 min początek pojedynku. Znamy już składy w jakich zagrają oba zespoły. Startujemy o 17! Dzisiaj na pewno któraś z tych dwóch drużyn zamykających tabelę zdobędzie pierwsze punkty
#50 Łukasz Białek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Aleksiej Czerniadiew ŚR 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Naprzód Janów
#1 Michał Elżbieciak B 3 2.95 44 44 0 0 0 0 93.18 61:07 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#39 Szymon Niemczyk B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0