04:19 2 min. Dariusz Wanat #88 Trzymanie przeciwnika
25:31 2 min. Mateusz Adamus #38 Uderzanie kijem
36:12 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Uderzanie kijem
45:19 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Trzymanie przeciwnika
47:41 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Natarcie
50:42 2 min. Jerzy Gabryś #17 Przeszkadzanie
53:32 2 min. Lubomir Vosatko #22 Zahaczenie
58:53 2 min. Josef Vítek #73 Uderzanie kijem
58:53 2 min. Lubomir Vosatko #22 Przeszkadzanie
Jeszcze obustronne wykluczenie. Vitek i Vosatko.
59 min. - GOOOL! 7:0! Bepierszcz po przejechaniu całego lodowiska stawia pieczęć na zwycięstwie! Mamy siódmego gola dla tyszan.
58 min. - Daneczek zjechał z lewego skrzydła, ale nie zdołał zmieścić gumy między słupkiem a parkanem Kosowskiego.
58 min. - Ładną okazję miał Wanat, który wyprowadził kontrę. Chciał zostawić krążek Budzowskiemu. Jednak ten nie zdołał dojechać do krążka.
54 min. - GOOOL! 6:0! Szybko wykorzystany okres gry w przewadze! Kalinowski z najbliższej odległości pakuje gumę do siatki.
54 min. - Tym razem na ławce kar Vosatko.
53 min. - Oświęcimianie przetrzymali okres gry w osłabieniu.
52 min. - Ależ kotłuje się pod oświęcimską bramką.
51 min. - Na ławce kar ląduje Jerzy Gabryś. Okazja dla tyszan na zdobycie szóstego gola.
51 min. - Tyszanie w natarciu.
50 min. - Kartoszkin jest już na lodzie.
49 min. - GOOOL! 5:0! Gol w osłabieniu. Rzeszutko do Kuzina, ten zostawił gumę Hertlowi, który przestrzelił Witka.
48 min. - Głupi faul Kartoszkina, który zaatakował ciałem Kowalówkę, gdy ten nie był w posiadaniu krążka. Ewidentne natarcie. Rosjanin nie zgadza się jednak z tą decyzją.
48 min. - Łopuski jest już na lodzie.
48 min. - Zbyt schematycznie i zbyt czytelnie grają biało-niebiescy.
47 min. - Vosatko na niebieską do Bezuszki. Słowak uderzył z pierwszego krążka, ale Kosowski obronił ten krążek. Żaden z biało-niebieskich nie pracował na bramkarzu.
46 min. - Dwie minuty karne dla Mikołaja Łopuskiego, który nieprzepisowo zatrzymał Mateusza Adamusa.
45 min. - Ucierpiał Lubomir Vosatko. Trzymając się za twarz zjechał do boksu.
Straciliśmy na moment połączenie z internetem. Wracamy po przerwie.
43 min. - Aktywny jest dzisiaj Peter Bezuszka. Wrzucał krążek na bramkę i liczył, że gumę przetnie Vosatko. Doświadczonemu CZechowi to się jednak nie udało.
42 min. - Bepierszcz wjechał do oświęcimskiej tercji uderzył z klepy. Krążek minął jednak lewy słupek bramki Witka.
42 min. - Bryk z niebieskiej. Gumę zamroził Witek.
41 min. - Krążek jest już w oświęcimskiej tercji.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

Koniec drugiej tercji.

40 min. - Kuzin w formacji z Kartoszkinem i Kogutem rozmontowali oświęcimską obronę. Strzał Maksima - niecelny.
39 min. - Tyszanie w pełnym zestawieniu.
38 min. - Piotrowicz po podaniu Haasa zjechał do środka z lewego skrzydła, a potem pociągnął z nadgarstka. Broni Kosowski.
37 min. - Bezuszka! Ależ huknął z linii niebieskiej. Guma jednak znalazła się w raku Kamila Kosowskiego. Genialna interwencja.
37 min. - Kartoszkin faulował Daneczka. Oświęcimianie zagrają w przewadze.
35 min. - Ewidentny faul na Sebastianie Kowalówce. Sędzia Kępa puszcza grę.
34 min. - Tyszanie pewni swego, kontrolują przebieg spotkania.
33 min. - Kartoszkin i Kogut pojawili się na lodzie.
31 min. - Szansa na piątego gola dla tyszan. Komorski wzdłuż bramki do Jeziorskiego, ale ten tym razem nie zdołał pokonać Witka.
30 min. - Daneczek! Wprost w parkany Kosowskiego.
29 min. - Piotrowicz! Była realna szansa na gola. Nie zdołał jednak dobić strzału Daneczka.
28 min. - Dwa uderzenia Mateusza Bryka. Wynik bez zmian.
27 min. - Mocno kotłuje się pod bramką Witka. W ostatnim momencie oświęcimianie wystrzeliwują krążek.
26 min. - Dwie minuty karne dla Adamusa. Tyszanie zagrają w przewadze.
25 min. - GOOOL! 4:0! Kolusz do Łopuskiego, a ten precyzyjnym strzałem z nadgarstka pokonuje oświęcimskiego bramkarza.
25 min. - Ładna indywidualna akcja Wanata. Oddał strzał, ale krążek podbity przez tyskiego defensora.
24 min. - GOOOL! 3:0! Vitek w sytuacji sam na sam pokonuje Witka. Posłał gumę między parkany.
23 min. - Kolejny groźny strzał Bezuszki.
22 min. - Strzał Kolarza. Pewna interwencja Witka.
22 min. - Jerzy Gabryś ofiarnie przerywa akcję tyszan. Aż wpadł do własnej bramki.
21 min. - Bezuszka ładnie podłączył się do akcji ofensywnej, uderzył z pełnego zamachu. Ładna interwencja Kosowskiego.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Bulik dla tyszan.

- Koniec pierwszej tercji.

20 min. - Popela zgubił krążek, do gumy dojechał Łopuski. Uderzył z okolic bulika, ale niecelnie.
20 min. - Daneczek nie zgadza się z decyzją sędziego Roberta Długiego, który odgwizdał spalonego i przerwał dobrze zapowiadający się kontratak oświęcimian. Słowne upomnienie ze strony Przemysława Kępy.
18 min. - Sporo niedokładności w grze obu ekip.
17 min. - Szansa oświęcimian na kontaktowego gola. Czający się pod bramką Jan Daneczek zbyt długo zwlekał z oddaniem składu. W końcu przymierzył wprost w parkany Kamila Kosowskiego.
15 min. - GOOOL! 2:0! Jakub Witecki objechał bramkę i z wysokości korytarza międzybulikowego popisał się przepięknym uderzeniem z bekhendu. Czerwone światło nad bramką Przemysława Witka zapaliło się po raz drugi. Pozostaje pytanie, gdzie byli oświęcimscy obrońcy.
14 min. - Wrzutka przed bramkę Jerzego Gabrysia. Tor lotu krążka zmieniał jeszcze Radim Haas. "Kosa" jest czujny.
13 min. - Kuzin próbował zmieścić gumę między parkanami Witka, ale oświęcimski bramkarz przewidział jego zamiary.
13 min. - Ładna "solówka" Jeziorskiego, który łatwym zwodem minął Paszka i oddał strzał. Witek mrozi gumę.
12 min. - Kuzin jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
11 min. - Jeszcze raz Daneczek! Kosa odbija gumę parkanem.
10 min. - Oświęcimianie szybko założyli zamek. Potężnie uderzył Gabryś, a tor lotu krążka próbował zmienić jeszcze Daneczek. Dobra interwencja Kosowskiego.
10 min. - Dwie minuty karne dla Jurija Kuzina, który zahaczył Sebastiana Kowalówkę.
8 min. - Unia nieco żwawiej ruszyła do przodu. Pierwsze interwencje Kamila Kosowskiego.
7 min. - GOOOL! 1:0! Tyszanie obejmują prowadzenie. Josef Vitek zagrywa wzdłuż bramki do Bartłomieja Jeziorskiego, który bez zbędnych ceregieli pakuje gumę do siatki
6 min. - Zbyt wolno i zbyt statecznie rozgrywają krążek tyszanie, stwarzając znikome zagrożenie.
5 min. - Uderzenie Pociechy! Parkanem broni Witek.
5 min. - Ręka sędziego Przemysława Kępy jest w górze, a to oznacza, że będzie kara. Wanat faulował Kolusza.
4 min. - Unia schowana za podwójną gardą. Tyszanie prowadzą grę.
3 min. - Uderzał z niebieskiej Kolarz. Witek odbił krążek.
2 min. - Groźnie pod bramką Witka. Najpierw uderzał Hertl, potem poprawiał Jeziorski. Dwie dobre interwencje Witka.
1 min - Nie minęło 30 sekund, a tyszanie dwukrotnie spalili akcję.
1 min. - Zaczynamy.

Witamy z Tychów. Obie drużyny już na lodzie. Za chwilę rozpoczniemy mecz.
#71 Jaroslav Hertl LO 1 0 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1