0:5 Marcin Jaros #32 ( Dominik Nahunko #57, Aleksiej Czerniadiew #89 ) +/-
12:11 2 min. Dawid Musioł #8 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
22:01 2 min. Bartosz Bichta #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:34 2 min. Aleksiej Czerniadiew #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:34 2 min. Arkadiusz Nowak #2 Uderzanie kijem
49:55 2 min. Adrian Kowalówka #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:29 2 min. Jakub Jaskólski #17 Ostrość
50:29 2 min. Jakub Michałowski #18 Uderzanie kijem
55:31 2 min. Paweł Goździewicz #20 Natarcie
58 min - Tym razem Rutkowski próbował przy słupku podwyższyć prowadzenie. Krążek przymroził bramkarz SMS
56 min - Wąsiński z najbliższej odległości wprost w Studzińskiego
53 min - SMS coraz śmielej atakuje bramkę Białka. Niestety młodzi zawodnicy nie trafiają w światło bramki
51 min - Po stracie krążka przez Rutkowskiego w sytuacji sam na sam znalazł się Bryk. Szczęśliwie krążek zdołał wybronić Białek
48 min - Słupek po strzale J. Jaskólskiego. Dobitkę skutecznie wyłapał bramkarz gospodarzy
47 min - Trójkowa akcja Zagłębia. Jaros do Nahunko, a ten wprost w Studzińskiego
45 min - M. Kozłowski zza pola bramkowego nad poprzeczką
44 min - SMS próbuje zamknąć Zagłębie we własnej tercji. Musioł mocno z niebieskiej, krążek do boku zbił Białek
43 min - Przerwa w grze. Jedna z bramek wymaga kosmetyki technicznej. Obsługa techniczna przy pomocy wiertarki naprawiła defekt
42 min - A. Jaskólski nie trafił do pustej bramki. Wcześniej krążek odbił się od bandy za bramką Orląt
41 min - Zmiana w bramce Zagłębia. Za Kielera wjechał Białek
40 min - Koniec II tercji
39 min - Nahunko prawą stroną, jego strzał był daleki od ideału
38 min - Zamieszanie pod bramką SMS. Najpierw Nahunko uderzył wprost w bramkarza, chwilę później Jaros również nie potrafił celnie wykończyć akcji Zagłębia
36 min - Okres niemrawej gry obu drużyn. Gospodarze próbują zdobyć jednak kontaktowego gola. Ich akcje kończą jednak niecelne strzały
33 min - Dwójkowa akcja Orląt. Jarosz nie wykorzystał podania kolegi i nie trafił czysto w krążek. Guma po takim uderzeniu minęła odsłoniętą już przez Kielera bramkę
32 min - Wsół próbował indywidualnym rajdem zdobyć honorowego gola. Nie zdołał jednak pokonać bramkarza Zagłębia, który kijem powstrzymał jego akcję
29 min - GOOL! Jaros znalazł się przed polem bramkowym i spokojnie strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie
28 min - GOOL! Po szybkim wznowieniu i strzale po lodzie kolejnego gola dla Zagłębia zdobył Nahunko
25 min - Jarosz przejechał wzdłuż bramki obok leżącego Kielera i spudłował. Był jednak zahaczany przez zawodnika Zagłębia. Pierwsze wykluczenie dla dzisiejszych gości
24 min - Bichta z najazdu po lodzie. Uderzenie rywala z trudem powstrzymał bramkarz Zagłębia
22 min - Mocne otwarcie w wykonaniu Zagłębia. Najpierw Kafel mocno z niebieskiej wprost w Studzińskiego. Chwilę później akcję prawą stroną przeprowadził Nahunko. Górą ponownie bramkarz Orląt
20 min - Koniec pierwszej tercji. Przewaga Zagłębia widoczna, wynik mógł być wyższy jednak dobrze w bramce SMS broni Studziński
18 min - GOOL! Czernadiew zostawił krążek nadjeżdżającemu za nim Kruczkowi, a ten wstrzelił się pod pachę bramkarza
16 min - W odpowiedzi szybka akcja Zagłębia. M. Kozłowski wzdłuż bramki, lecz żaden z kolegów nie przejął krążka
15 min - Najlepsza dotychczas szansa dla Orląt zmarnowana. Krężołek znalazł się przed bramką i chybił
14 min - Przewaga nie przyniosła zmiany rezultatu. Bliski szczęścia był Jaros, lecz przegrał pojedynek sam na sam ze Studzińskim
12 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym meczu. Zagłębie próbuje zamknąć rywala we własnej tercji
11 min - J.Jaskólski huknął z niebieskiej. Krążek z problemami odbił Studziński. Widać lekką przewagę Zagłębia. Nie jest ona jednak tak duża jak np. w piątek kiedy młodych zawodników wypunktowali hokeiści z Sanoka
9 min - GOOL! Błąd defensywy Orląt. Jaros wyszedł sam na sam jednak nie strzelał na bramkę tylko odegrał do Nahunko. Ten bez problemu umieścił krążek w siatce
6 min - Andriejkiw uderzył mocno z linii bulika. Krążek po kiju jednego z obrońców przeleciał nad poprzeczką
5 min - GOOL! Stojek przyłożył kija przy nastrzeleniu Wąsińskiego i skierował krążek do bramki
4 min - Najazd Filipa, który próbował indywidualnie zaskoczyć Kielera. Krążek po strzale zawodnika SMS minął słupek
3 min - Gościński nad lodem. Z trudem broni bramkarz Zagłębia
2 min - Musiał jako pierwszy oddał dzisiaj celny strzał, jego uderzenie zdołał wybronić Kieler
1 min - Pierwsze wznowienie dla dzisiejszych gospodarzy tj. SMS
0 min - Witamy z Sosnowca. Już za ok 13 min początek pojedynku. Poznaliśmy już składy w jakich wystąpią oba zespoły. Startujemy o godzinie 17:00

#25 Mateusz Nowak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Mateusz Studziński B 5 5.00 54 54 0 0 0 0 90.74 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0