31:25 2 min. Martin Janáček #16 Wysoko uniesiony kij
35:34 2 min. Jakub Jaworski #95 Uderzanie kijem
36:43 2 min. Marek Kosakowski #85 Zahaczenie
49:33 2 min. Mateusz Danieluk #29 Ostrość
54:45 2 min. Jakub Radwan #13 Zahaczenie
56:05 2 min. Kamil Górny #17 Atak kijem trzymanym oburącz
56:22 2 min. Alaksandr Michiejonak #88 Rzucenie na bandę
58:23 2 min. Alaksandr Michiejonak #88 Ostrość
58:57 2 min. Juraj Petro #89 Uderzanie kijem
58:57 2 min. Igor Sarna #32 Uderzanie kijem
59:59 2 min. Adrian Parzyszek #91 Uderzanie kijem
Do zakończenia 3 tercji zostały 3 minuty, jednak z powodu problemów technicznych na lodowisku nie jesteśmy w stanie kontynuować relacji minuta po minucie.
55 min - Goście po raz kolejny w tym spotkaniu, grać będą z przewagą jednego zawodnika.
54 min - Parzyszek na niebieską do Vrany, ten mocno jednak prosto w bramkarza gości.
53 min - Po strzale Jaworskiego, krążek łapie Elżbieciak.
52 min - Kolejny mocny strzał Krokosza, znów minimalnie mija bramkę.
51 min - Po strzale Górnego, krążek ląduje przed golkiperem gospodarzy. Nie ma tam jednak nikogo żeby dobić ten strzał.
49 min - GOOL 3:5 ! Plichta wrzuca krążek "za kołnierz" Elżbieciakowi.
48 min - Gryc popędził lewą stroną lodowiska, jednak krążek po jego strzale odbija Zabolotny.
47 min - Bomba z niebieskiej w wykonaniu Krokosza, jednak strzał okazał się niecelny.
46 min - Semrad z niebieskiej, znów lepszy golkiper gospodarzy.
45 min - Kąśliwy strzał Jaworskiego, jednak na posterunku Elżbieciak.
43 min - Pierwszy celny strzał w tej odsłonie gości. Bigos uderza na bramkę, jednak krążek odbija Elżbieciak.
42 min - Zdecydowanie częściej przy krążku są zawodnicy drużyny przyjezdnych, jednak nie oddają groźnych strzałów na bramkę.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

40 min - Piper do Bibrzyckiego, ten zdołał wjechać do tercji jednak krążek szybko odebrał mu Kulas.
39 min - Przez ponad 2 minuty gospodarze zamknięci we własnej tercji. W tym czasie goście oddali jeden strzał na bramkę Elżbieciaka.
36 min - Gospodarze mają kolejny okres gry w przewadze. Jednak nie pograją zbyt długo, gdyż sędzia syngnalizuje karę dla Naprzodu.
35 min - Sędzia nie uznaje bramki dla Jastrzębia, uznając że została zdobyta łyżwą.
34 min - Gospodarze poczuli, że są w stanie coś zdziałać w tym spotkaniu i raz po raz atakuję bramkę gości.
33 min - GOOL 3:4 ! Kolejny wykorzystany okres gry w przewadze. Indra uderza pod poprzeczkę i Zabolotny nie miał zbyt wiele do powiedzenia przy tym strzale.
32 min - Akcja 2 na 1 gospodarzy, atakowany Parzyszek i sędzia odsyła na ławkę kar Janacka.
31 min - Plichta przejechał sam całe lodowisko, jednak nie zdołał posłać krążka do bramki.
30 min - Gospodarze dobrze bronią się w przewadze, nie dając przyjezdnym szans na zdobycie bramki.
28 min - Świetna sytuacji gospodarzy. Michiejenak rozpoczął akcję gospodarzy, jednak obrońcy gości zdążyli powrócić i zatrzymali podanie kierowane do Parzyszka.
27 min - GOOL 2:4 ! Gryc wykorzystuje przewagę. Popisuje się strzałem w okienko.
26 min - Jakubik wrzuca krążek na bramkę, jednak żaden z jego kolegów nie podążył za nim.
24 min - GOOL 1:4 ! Plichta strzałem w długi róg pokonuje Elżbieciaka.
23 min - Świderski do Pastryka, ten uderza minimalnie niecelnie.
21 min - Goście wygrywają pierwsze wznowienie.

20 min - Łukasz Nalewajka uderza na bramkę, jednak parkanem odbija Elżbieciak.
19 min - Stachura wjechał do tercji, podał krążek do Jakubika ale ten nie zdecydował się na strzał mimo dobrej pozycji.
18 min - GOOL 1:3 ! Nalewajka zostawiony sam przed Elżbieciakiem. Krążek nagrał mu tam Laszkiewicz i napastnik gości uderzył w samo okienko bramki.
17 min - Plichta z ostrego kąta jednak na posterunku Ela.
15 min - GOOL 1:2 ! Podanie od Pohla wykorzystuje Vrana.
14 min - GOOL 0:2 ! Plichta z bekhendu prosto w okienko.
12 min - Laszkiewicz przed bramkę do Nalewajki, ten nie przyjmuje podania i akcję rozpoczynają gospodarze. Niestety goście szybko zabierają im krążek.
11 min - Zakończyły się wszystkie kary nałożone w ostatnich minutach. Gry w przewadze nie przyniosły efektu bramkowego.
10 min - Laszkiewicz wjechał do tercji gospodarzy i oddał strzał na bramkę, jednak prosto w Elżbieciaka. Kontra gospodarzy. Strzał Kosakowskiego broni Zabolotny.
8 min - Pierwsza minuta przewagi, bez groźniejszych sytuacji strzeleckich.
7 min - Pohl bliski pokonania Zabolotnego.
6 min - Goście bez problemów wjeżdżają do tercji gospodarzy, jednak bez efektu bramkowego.
5 min - Indra zza bramki na niebieską do Kurza, ten mocno ale odbija bramkarz.
4 min - Indywidualna akcja Danieluka, lecz strzał minimalnie niecelny.
3 min - Radwan z okolic bulika, łapie golkiper gości.
1 min - GOOL 0:1! Wrzutka na bramkę Radosława Nalewajki zaskoczyła Elżbieciaka.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy