09:46 2 min. Przemysław Bomastek #18 Uderzanie kijem
18:29 2 min. Jarosław Dołęga #29 Zahaczenie
25:06 2 min. Krzysztof Kantor #76 Przeszkadzanie
25:06 2 min. Daniel Minge #15 Przeszkadzanie
25:57 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:07 2 min. Jakub Jaskólski #17 Przeszkadzanie
38:44 2 min. Piotr Huzarski #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:03 2 min. Marcin Jaros #32 Uderzanie kijem
45:33 2 min. Alaksandr Zacharanka #72 Zahaczenie
51:19 2 min. Dominik Nahunko #57 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:26 2 min. Łukasz Chrzanowski #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:49 2 min. Dominik Nahunko #57 Spowodowanie upadku przeciwnika
57 min - GOOL! Akcja braci Jaskólskich przyniosła kolejną bramkę. Adam z bliska pokonał Plaskiewicza
56 min - J.Jaskólski po lodzie. Bardzo niecelnie
54 min - Nahunko po lodzie, za bramkę zbił Plaskiewicz
53 min - Goście nie potrafili strzelić w światło bramki grając w liczebnej przewadze
51 min - Zacharanka mocno z niebieskiej. Krążek z trudem wybronił Kieler
49 min - Zagłębie cały czas stwarza zagrożenie pod bramka gości. Skórę kolegom ratuje niemal cały czas Plaskiewicz
46 min - GOOL! Po wygranym wznowieniu T.Kozłowski odegrał do brata. Ten szybkim strzałem zdobyła czwartego gola dla miejscowych
45 min - Zamieszanie pod bramką gości. Jaros ukarany za uderzanie kijem w łapaczkę bramkarza
43 min - Okres mało ciekawej gry
41 min - M. Kozłowski wyszedł sam na sam jednak nie zdołał wykończyć skutecznie swojej akcji. Krążek parkanem przycisnął Plaskiewicz
40 min - Koniec drugiej tercji
39 min - Ponownie piękna parada bramkarza gości. Najpierw powstrzymał strzał Nahunko oraz dobitkę jednego z jego kolegów
38 min - Kapitalna obrona Plaskiewicza, który maską wybronił strzał Czerniadiewa
35 min - Inicjatywę na lodzie przejęli goście, jednak dobrze w bramce broni Kieler
33 min - GOOL! Akcja braci Kozłowskich. Młodszy z nich wpakował krążek przy słupku, ten zatrzymał się na siatce wewnątrz bramki
32 min - GOOL! Kalinowski uderzył na bramkę. Krążek przed siebie odbił Kieler. Do gumy dopadł Fraszko, który strzelił w okienko
31 min - Zagłębie dłużej przy krążku. Najpierw Jaros z najazdu obok bramki, a chwilę później Kowalówka strzelił mocno jednak nad poprzeczką
29 min - A. Jaskólski wyjechał zza bramki i strzelił przy słupku. Krążek wyłapał bramkarz Nesty
27 min - GOOL! Kowalówka otrzymał precyzyjne podanie od Czeniadiewa i strzałem po lodzie podwyższył prowadzenie
26 min - Błąd zmiany miejscowych. Już tylko przewaga jednego zawodnika
25 min - Zagłębie w podwójnej przewadze
23 min - Ależ szansa Zagłębia. Czerniadiew mając przed sobą bramkarza trafił w parkany. Chwilę wcześniej zamieszania pod bramką Plaskiewicza nie wykorzystał Nahunko
22 min - Wiśniewski strzelił na bramkę. Krążek wzbił się w powietrze po obronie Kielera i spadł przed bramkę. Nadal 1:0
21 min - Mocne otwarcie w wykonaniu Zagłębia. T.Kozłowski mocno po lodzie. Krążek parkanem obronił Plaskiewicz
20 min - Koniec I tercji. Wynik odzwierciedla to, co działo się na lodzie. Zapraszamy za 15 minut
19 min - Dołęga ze środka bulika wprost w Kielera
18 min - Nahunko wjechał w tercję Torunia i posłał krążek nad lodem. Krążek kijem obronił Plaskiewicz
17 min - Po raz pierwszy w tym sezonie można usłyszeć kibiców Zagłębia, którzy dopingują drużynę okrzykami
16 min - Kalinowski mocno po lodzie. Krążek zatrzymany przez Kielera, który zdołał złączyć parkany
14 min - GOOL! Czerniadiew wykorzystał podanie z prawej strony i szybkim strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik pojedynku
12 min - Kuchnicki wjechał za bramkę miejscowych. Jego szybki rajd nie zakończył żaden strzał.
10 min - Jaros w indywidualnym rajdzie. Zawodnik Zagłębia wyłożył krążek Nahunko, lecz ten został zablokowany przez jednego z obrońców
9 min - Obie drużyny w pełnych składach. Lekka przewaga miejscowych, którzy nie potrafią jej wykorzystać
7 min - Zagotowało się pod bramką Zagłębia. Chrzanowski nie zdołał jednak z bliska pokonać Kielera
5 min - Nahunko mieszał pod bramką rywala lecz nie zdołał czysto trafić w krążek, który minął słupek bramki strzeżonej przez Plaskiewicza
3 min - Andriejkiw z bulika wprost w maskę bramkarza gości. W odpowiedzi Bomastek urwał się obrońcą i strzelił wprost w Kielera
1 min - Pierwsze wykluczenie dla gości. Grając w przewadze Zagłębie próbuje założyć zamek. Jaros wprost w Plaskiewicza
1 min - Gramy, pierwsze wznowienie dla Zagłębia
#50 Łukasz Białek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Aleksiej Czerniadiew ŚR 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michał Plaskiewicz B 5 5.00 41 41 0 0 0 0 87.80 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Przemysław Bomastek LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Łukasz Podsiadło LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Bartosz Skólmowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Piotr Winiarski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Marcin Wiśniewski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Alaksandr Zacharanka LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jauhienij Żylinski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0