3:5 Jarosław Dołęga #29 ( Jacek Dzięgiel #68 ) +/-
12:19 2 min. Piotr Winiarski #9 Uderzanie kijem
17:54 2 min. Patrik Stantien #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:43 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
25:58 2 min. Daniel Minge #15 Zahaczenie
43:49 2 min. Piotr Huzarski #90 Uderzanie kijem
60 min. - Ładna akcja Laszkiewicza i płaski strzał, ale dobrze parkanem odbija Plaskiewicz.
59 min. - Plaskiewicz bez kija, ale skutecznie interweniuje i zatrzymje krążek po uderzeniu jednego z zawodników gości.
58 min. - GOL! 3:5! Dołęga uwolnił się od obrońcy i strzałem nad ramieniem Zabolotnego zdobywa bramkę!
57 min. - Dużo niedokładności w zagraniach obu drużyn.
53 min. - Oba zespoły już chyba wyczekują końcowej syreny.
50 min. - Danieluk nie wykorzystuje dobrej okazji.
48 min. - GOL! 2:5! Z pozoru niegroźny strzał Żylinskiego po lodzie Zabolotny przepuszcza między parkanami i jest drugi gol dla Nesty.
47 min. - Mocny strzał Świerskiego broni Plaskiewicz.
46 min. - Kalinowski mocno z dystansu i odbija Zabolotny.
45 min. - GOL! 1:5! Uderzenie Górnego z dystansu przecina przed bramką Kulas, czym zaskakuje Plaskiewicza i jest kolejna bramka.
44 min. - Kara dla Huzarskiego.
44 min. - Powinno być 2:4, ale dwóch zawodników Nesty nie zrozumiało się tuż przed bramką Zabolotnego i nic z tego nie wyszło.
43 min. - GOL! 1:4! Husak strzałem z kilku metrów pokonuje Zabolotnego!
42 min. - GOL! 0:4! Schejbal technicznym strzałem w okienko podwyższa prowadzenie JKH!
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Strzały: 10:23.
Koniec drugiej tercji.
40 min. - W ostatnich sekundach dwa uderzenia zawodników Nesty, oba broni Zabolotny.
39 min. - Kukuszkin mógł być sam na sam z Zabolotnym, ale źle przyjął i zdecydował się na podanie, które przejęli goście.
38 min. - Świetna okazja przed Petro, ale ten z najbliższej odległości uderza z backhandu obok bramki.
36 min. - Schejbal uderza z dystansu, Plaskiewicz odbija do boku.
Czas dla JKH GKS Jastrzębie.
34 min. - Kalinowski sam na sam z Zabolotnym, ale nie udało mu się zdobyć kontaktowego gola.
33 min. - Indywidualnie Dzięgiel i broni Zabolotny.
33 min. - Kantor uderza zza niebieskiej, ale chyba tylko do podwyższenia statystyk...
30 min. - Zupełnie pogubiła się obrona Nesty. Gospodarze mają sporo szczęścia, że nie stracili kolejnego gola.
29 min. - GOL! 0:3! Plichta do Laszkiewicza, a ten strzałem gdzieś pod pachą Plaskiewicza zdobywa trzeciego gola dla JKH.
29 min. - Techniczny strzał Radka Nalewajki szczęśliwie broni Plaskiewicz.
29 min. - Nesta w komplecie.
27 min. - Jastrzębianie zamykają Nestę w ich tercji, oddali kilka strzałów, ale bez efektu bramkowego.
26 min. - Kara dla Minge i JKH przez 45 sekund zagra 5 na 3.
26 min. - Dwa uderzenia gości i torunianie wybijają krążek z tercji.
25 min. - Zbyt wielu zawodników Nesty na lodzie i w efekcie JKH zagra przez 2 minuty w przewadze.
24 min. - Uderza Bomastek, ale spokojnie broni Zabolotny.
23 min. - Dzięgiel groźnie uderza ze środka po lodzie, odbija Zabolotny.
22 min. - Nie ma gola, Zabolotny lepszy od Winiarskiego.
22 min. - Winiarski sam na sam, ale jest faulowany przez Janacka i będzie rzut karny dla Nesty.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Strzały: 4:11.
Koniec pierwszej tercji, zasłużone prowadzenie JKH GKS Jastrzębie.
18 min. - Stantien odesłany na ławkę kar.
18 min. - GOL! 0:2! Petro podwyższa prowadzenie JKH. Dla Petro jest to pierwszy gol w sezonie.
18 min. - Bigos z dystansu, rykoszet i Plaskiewicz wyjaśnia sytuację.
17 min. - Radek Nalewajka wyjechał zza bramki i uderzył z backhandu, broni Plaskiewicz.
16 min. - Torunianie zamknęli JKH w ich tercji, ale nie zdołali oddać strzału.
14 min. - Z dystansu uderzał Kamko, odbija parkanami Zabolotny
13 min. - Górny i Winiarski odesłani na ławkę kar, oba zespoły zagrają w 4-osobowych zestawieniach.
12 min. - Laszkiewicz przed szansą na drugiego gola, jednak broni Plaskewicz.
10 min. - Fantastyczne podanie jednego z obrońców JKH przez ponad pół tafli do Plichty, który wychodzi sam na sam z Plaskiewiczem, ale lepszy golkiper Nesty.
10 min. - Płaski strzał Nalewajki odbija Plaskiewicz.
9 min. - Szansa prze Nestą, ładna akcja Dzięgiela, ale zabrakło dokładnego podania przed bramkę.
9 min. - Gospodarze z wielkim trudem przedostają się pod bramkę Zabolotnego.
7 min. - Kontra Nesty 3 na 2, ale Minge próbował indywidualnie i został zatrzymany przez obrońców.
5 min. - GOL! 0:1! Źle wyprowadzają krążek gospodarze, przejmuje go Petro i zagrywa do Laszkiewicza, który zmylił bramkarza i umieścił gumę w pustej bramce.
4 min. - Przerwa w grze, na lodzie leży Plichta, ale po chwili wstaje i z grymasem bólu zjeżdża do boksu.
3 min. - Spokojny początek spotkania, lekka przewaga JKH.
1 min. - Początek meczu.

#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michał Plaskiewicz B 5 5.00 38 38 0 0 0 0 86.84 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Przemysław Bomastek PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0